Narozen Chorich - foto, biografie, tenista, zprávy, osobní život, "Instagram" 2021

Balkánský poloostrov byl vždy známý pro talentované zástupci různých sportů, které jsou Luke Modrich, Zoran Mikulice a Sarah Colac. Mladý tenista narozený Chorich, který obdržel Davis Cup a doufá, že vyhrál Mezinárodní mistrovství.

Dětství a mládež

Born Chorich se narodil v Chorvatsku 14. listopadu 1996 a spolu se sestrou jménem Bruna držel dětství v malebném Záhřebu.

Byly tam tenisové kurty, kde otec a matka, Damir a Zheleck, se ozval syna za 5 let, aby se připravil na sportovní kariéru. Brzy se učí na střední škole, chlapec se začal zapojit do specializovaného centra, jeho modly v té době byli Goran Ivanishevich a Rafael Nadal. A na začátku roku 2010 byl již hvězdou v juniorské skupině a vyhráli americkou otevřenou mládež, nejprve získal zlatou medaili.

Před tímto v zimě roku 2011 se narozené účastnilo turnajů ITF futures, postupně získával ratingové body, aby se dostali do turné ATP. Úspěšně zvládat soupeře na kvalifikaci, často dosáhl finále, a pak debutoval mezi profesionály v iokohamu na prestižní sérii Challenger.

Kombinace soutěží se posíleným tréninkovým zasedáním, Chorvatem pracoval na fyzickém stavu as zvýšením o 188 cm, které se začalo vážit 85 kg. Jeho svaly jsou jasně viditelné na fotografiích vyrobených před sezónou 2013, což se časem objevil na Facebooku a osobním účtu v "Instagramu".

Osobní život

Z několika skutečností o osobním životě nesených, informace o jeho dívce jsou přiděleny, jehož jméno je Valentina Miletich - někdy se objevil na stránkách novin. Nicméně, to není na fotografiích publikovaných v "Instagram" tenisový hráč, a proto nikdo neví, pár je nyní nebo ne.

Tenis

Od samého počátku dospělého biografie v tenisu, Chorich usiloval o turnaje ATP, lovecké nízkoenergetické soutěže v Číně a bití takové soupeře jako Jaziriho Malik. A podařilo se mu dostat do kvalifikace mezi profesionály v Záhřebu, a pak se podílet na hlavních bojech Open Chorvatska Chorvatska.

Rostoucí hodnocení mladého tenisového hráče mu umožnilo objevit se na mezinárodních zápasech a rychle získávat dostatečné zkušenosti, aby se stabilně porazila. První z řady hlasitých úspěchů přišel na domácí turnaj v Umage, kde po vítězství nad Eduarem Rogerem-Wassen se stal mezi profesionály číslo 105.

Zároveň byla narozená kvalifikací k jednomu z turnajů Grand Slam a porazil Lukas Rosola na americkém Open Championship. Po několika týdnech, nejlepší úspěch demonstroval na soutěžích v Basileji, a zvládá se s Idol Raphael Nadal, dosáhl fáze semifinále.

Tyto výsledky byly hodnoceny odborníky národní tenisové asociace a on byl pozván do národního týmu Chorvatska, a také udělil titul "Best Newbie". V roce 2014 se stal účastníkem v soutěži týmu, narozený vyhrál osobní zápas, ale Ivan Dodig a další sportovci nemohli dobýt pohár.

Na začátku další herní sezóny, Chorich debutoval v semifinále v Dubaji, překonal 3. raketu světa, který byl Andy Murray. A na začátku segmentu země vystupoval v play-off v Estorile, a pak na kurtech "Roland Garros" potěšil veřejnost s krásnou hru.

Poprvé v kariéře, dosažení třetího kola turnajů Grand Slam, Chato vyšel na vrchol formy a vyhrál řadu sebevědomých vítězství. V závěrečném ratingu tak obsadil 44. místo, což bylo nejlepší výsledek pro Chorvatsko v té době.

V letech 2016-2017 byla narozená v finále mistrovství Maharashtra, a pak ve 3. kole soutěže v Paříži a byl vítězem Hassan Grand Prix II, který se konal v Imperial City of Marrákeš. Na začátku nové sezóny mluvil brilantně v Noventi Open, ale švýcarský Roger Federer vyhrál vítězství v tomto turnaji.

Narodil se Chorich

2019 pro sportovec se ukázal být bohatý na mezinárodní turnaje, mezi nimiž nejúspěšnější byl mistrovství Rosmalena, která se konala v holandském městě Hertogenbos. Narodil se dobře v konfrontaci s Adrian Mannarino, ale nakonec, v každém ze tří sad nebyly skóre správné množství bodů.

Po 2 měsících, na nás otevřené, Croat dosáhl druhého kruhu a odmítl pokračovat v soutěži, když Grigor Dimitrov vstal na cestě. A na podzim na otevřeném turnaji se konal v Petrohradu, Chorich Beat Joao Souza, který byl nejsilnějším portugalským hráčem.

V závěrečném zápase pro prestižní titul, Croat padl na Daniel Medveděv a v 1. setu jsem zlomil raketu, podlehl zkušeností a emocí. V komentáři po porážce porážku řekl, že se ruský bojí, kdo ve finále otevřeného mistrovství Ameriky na stejné úrovni bojoval s Raphael Nadal.