Valery Bragin - foto, biografie, zprávy, osobní život, hokejista 2021

Valery Bragin nemohl dosáhnout výšek, hrát hokej. Ale on stal se proslulý jako talentovaný trenér, s jistotou vedl k boji proti boji ve finále.

Dětství a mládež

Valery Nikolaevich Bragin se narodil 31. května 1956 v lese (Sverdlovsk-45), podle národnosti on je ruský. O jeho raných letech života a rodině ví.

Osobní život

Muž preferuje, aby nezveřejnil informace o jeho osobním životě. Média mají dlouhou dabbed děti Valery jeho žáků a hlavní lásku - hra v hokeji.

Hokej

Jako dítě, malá Valera vzala oheň s snem stát se skvělým hokejovým hráčem. Udělal první kroky na ledě jako žák "pochodně" v jeho rodném městě, později provedl pro "motorista". Být teenagerem, Bragin vyhrál na turnaji All-Union "Zlatá podložka" a byl uznán jako nejlepší hráč soutěže. To inspirovalo chlapce, aby pokračoval ve hře sport, dobývání nových vrcholů.

Brzy se mladý muž připojil k moskevskému týmu "Spartak". Jeho cesta k slávě bylo trnitá, protože musel hrát na paru s Viktorem Shalimovem, Alexander Yakushevem a Arkady Rudakovem, ale Valery byl schopen ukázat si a vzpomenout si na fanoušky jako sebevědomý a silný útočník. Ve své mládí by se mohl pochlubit sportovní formou a s výškou 178 cm váží asi 80 kg.

V roce 1976 vyhrál Spartak Championship SSSR, který se stal vítězným momentem v biografii hokejového hráče. Poté, že tým opakovaně dobyl stříbrné a bronzové medaile, soutěžil v finále Cupu Champions Cupion a vyhrál pohár SPENGLER, ale nebylo možné opakovat úspěch.

Během kariérního období v Spartak, Valery LED 220 hry. 7 let po příjezdu do týmu se přešel na méně dobře známý, ale prestižní "chemik". Pro dosažení sportovních výšek jako hráče klubu, ten chlap nebyl určen. Vyhrál stříbrnou medaili Mistrovství SSSR a znovu se rozhodl přechod.

Následující roky Bragin stráveného v Dánsku, kde vystupoval jako hráč hráče. Jeho tým "Rödovra" dokázal vyhrát na národním šampionátu a valery sám vyhrál titul nejlepšího hráče. Poté, co člověk přemýšlel, že bude pokračovat v práci jako mentor. Již v roce 1997 nastoupil do koučovacího personálu "Chemik".

Návrat do týmu byl krátkodobý, brzy se Bragin vzal přípravu Saratova "Crystal". Pak bývalý hráč putoval přes hokejové kluby, v různých letech sloužil jako hlavní trenér v Spartaku, Atlanty a CSKA, kde sotva zpožděn více než jednu sezónu, ale nemohla najít své místo.

Pouze v roce 2011, muž nakonec pochopil, že chce pracovat s mladými a doufajícími hokejisty. Pod jeho mentorem, ruský mládežnický tým vyhrál zlato na mistrovství světa, který přinesl valery slávu a uznání. Byla to nová stránka v biografii sportovce, která se stala nezměněným účastníkem koučovacího personálu.

Během práce s mladými hráči se Bragin vyvinul svou vlastní strategii boje, který od roku do roku vedl ruský národní tým v konečném zhodnocení mistrovství. Pro takovou úžasnou schopnost, muž obdržel žárující přezdívku Cambakkovich od žáků a od fanoušků hokeju - upřímnou lásku a podporu.

Bragin se proslavil svou ocelovou postavou a hlasitými lavkami, které byly opakovaně psány v médiích. Například, v roce 2015, během zápasu s americkým týmem v 1/4 finále, trenér vylezl na stranu, kde distribuoval pokyny pro žáky, které způsobily potěšení a ohromení fanoušků. V přestávce jiné hry šel do šatny k hokejovým hráčům a zlomil tabletu v očích. Dalším vlastností stylu vedení Valery Nikolayevich je nastaven v týmu "přístav", odmítnutí sportovců ve věku věku a "hrubé" kluci.

Navzdory někdy tuhé metody se člověk má mezi hokejovými hráči s nepřetržitým orgánem a respektem. Trenér oceňuje své žáky, povzbuzující v nich tvrdou práci, sílu a vytrvalost. Dotážně odlišuje vůdce v týmu, včas je vydal na hřiště, aby mohli žít svou "hvězdičku".

Valery Bragin Now.

Začátkem roku 2020 se konalo finále světového hokejového šampionátu. Navzdory úsilí ruského týmu, vítězství šlo k Kanaďanům, což byl těžký okamžik pro mentora. Poté tam bylo zprávy o nadcházejícím propuštění člověka. Ve své obraně byly stály sportovního prohlížeče, které jsou stále více publikováním na vědomí, že valery Nikolaevich pershot mládežnické sporty a musí začít trénovat dospělé hráče, protože jim může dát neocenitelné zkušenosti a vést k vítězství.

Bragin pokračuje v inspiru mladých sportovců na boj. Novinky o úspěchu kočárních fanoušků se zjistí na oficiálních stránkách "Instagram" věnovaného ruskému hokeji, kde jsou zveřejněny video a fotografie.