Vadim němčina - fotografie, biografie, zprávy, osobní život, sambista 2021

Životopis

Vadim Němců - ruský profesionální bojovník smíšených bojových umění, mistr světa, vítěz soutěže Sambo. Sportovec působí jako součást soutěže Bellator v kategorii High Beaveweight. Němčina se nevztahuje na počet osob s médii: bylo známo málo jeho osobního života. Boj 2019-2020 však situaci postupně změnily.

Dětství a mládež

Vadim Nekkov se narodil v Belgorodu 20. června 1992. Starší bratr Victor od mladých let byl rád bojová umění - Sambo a Judo. Zpočátku šel Jr. Němec také do cvičení. On pak přišel v úvahu Viktor Bondarenko, mentora, který učil chlapa Asam smíšených bojových umění. Po absolvování školy, Vadim pochopil, že je čas dát priority. Jeho rodina se nevztahovala na počet zajištěných, takže mladý muž musel vydělat peníze nebo zapomenout na hojnost a věnovat se sportu.

Vadim pomohl trenéře. Následně ten chlap začal dostávat příjmy samostatně a dokázal si dovolit další třídy. V mladých letech, Němci s bratrem často navštívili poplatky v Stary Oskol, kde se setkal s Vladimirem Voronovem a Alexanderem Michkovem, mentory Fyodor Emelianenko. Pak se konala setkání s bratry Emelyanenko. Pro středoškolský student to byl sen a velkou motivací pro práci na sobě.

Výběr atraktivnějšího směru, Vadim preferované sportovní Sambo. Ten chlap šel pod vazbu trenér Vladimir Voronova. Vysokoškolský sportovec obdržel v Belgorod State Technological University. V. G. Shukhov.

Profesionální kurzy byly přerušeny službou v armádě. Vadimova povinnost byla dána Vadima ve zvláštním účelu divize. V rozhovoru, bojovník komentoval, že tato fáze jeho biografie představila nové dovednosti, které byly následně užitečné v oktávii a obyčejném životě. Být serviseman, Vadim se zúčastnil profilových turnajů, ale odletěl ze soutěže, dosáhl pouze do 2. nebo 3. etapy.

Osobní život

Vadim Němci nejsou používáni k šíření svého osobního života. Jeho účet v "Instagram" je plná fotografie z tréninku, poplatků a soutěží. V roce 2019 poznamenal bojovník 4 roky života s manželkou Catherine Nekkova. Dala dva dcery sportovce.

S příchodem vítězství a růstu popularity, Vadim zvýšil počet fanoušků, kteří našli své osobní stránky v sociálních sítích, včetně "Instagramu" a ve VKontakte. Na první pohled se může zdát, že člověk je otevřen ve vztahu k veřejnosti, ale ve skutečnosti jasně sdílí profesionální a osobní život. Proto se ve svých profilech zřídka objeví informace o každodenních pracovních dnech.

Rodina Vadim ho podporuje ve všech aspiracích. Pochopení, že sportovec musí pravidelně držet ve formě pro úspěšnou bitvu, manželka upravuje své kulinářské dovednosti podle svých potřeb. Menu pánské je promyšleno tak, aby se ukázalo být výživné a nudit.

Vadimův růst - 193 cm a hmotnost - 83 kg.

Kombinovaná bojová umění

Vradující z armády, Vadim začal znatelný úspěch: byl předložen mistrovství Evropy a světa, ruského šampionátu. MMA nabídla smlouvu mladého muže.

2012 přinesl Nemkovovu bronzovou medaili ruského mistrovství v boji Sambo. Příští rok se bojovník stal majitelem zlata na národním šampionátu. Účast na Světovém poháru představila 3. místo. Vadim provedl v kategorii bojovníků o hmotnost až 100 kg. Jako součást smíšených bojových umění debutoval 27. června 2013. Technické knockout, který se zdravotním postižením Andrei Trufaykina přinesl německé vítězství.

V roce 2014, Sportovec potvrdil titul šampiona Ruska, a podmanil si také titul šampiona světa v boji Sambo. O rok později se bojovník podařilo tyto úspěchy opakovat najednou ve dvou soutěžích. Ve stejném období se Němci připojili k propagaci Rizin bojujícího světa Grand Prix. Boj s Goran Railich, ve kterém ruský vyhrál. A další boj s bojovníkem Jiji Razkarazka, české národnosti, přinesl porážku.

V roce 2016, Němci vytrhl boj s Karlem Albrektsona. Byl neúspěšný pro bojovník, který ztratil rozhodnutí soudců. V červnu, Vadim šel do oktávy proti Mikolai Rosansky na boje noci globální turnaj. Knockout vyřešil osud tohoto boje, stejně jako následná bitva s Alisonem Vicente. Ve stejném období, Nemkov vyhrál stříbrnou cenu ruského šampionátu a stal se mistrem Evropy v Sambo.

O rok později Vadim debutoval na turnaji Bellator, jít ven do oktávy proti Philip Linzovi. Vyhrál dva vítězství v řadě, uvedení nejen tento soupeře do ringu, ale také bývalý šampion turnaje Liam McGyryho. V roce 2017 se Němci stali mistrem světa ve své kategorii váhy.

V roce 2018 se status konal pro sportovec bitva - boj s Philem Davisem. Setkání bylo dokončeno ve prospěch ruštiny. Vítězství bylo uděleno Vadima rozhodnutím soudců. Příští rok přinesl novou smlouvu s bellatátorem. První byl boj s Raphael Carvalo, ve kterém Němci vyhráli.

Ruský bojovník prokázal čtyři vítězství v řadě. Za pouhých 20 měsíců, sportovec vyhrál boje se třemi bellatorem ex-mistrů. To ho přivedlo k vůdci divize. Souběžně obdržel Athlete ocenění za účast v turnajích Sambo. 2019 přinesl medaili mistra světa, který si zasloužil v Soulu.

Vadim Němců teď

Pro květen 2020 byl jmenován Boj Nekov s Ryanem Baderem. Kvůli situaci s Coronavirem byl boj převezen na pozdější dobu, protože masové události po celém světě byly omezeny nebo zakázány. Sporty přišlo v počtu událostí, které odložily o přijatelnějších podmínkách.

Zaměření na statistiky předchozích bojů, odborníci naznačují, že rychlost a vynikající správná rána může přinést ruské vítězství. Vadim na vrcholu sportovní podobě, takže triumf na setkání nebude pro fanoušky úžasné.