Denis Shapovalov - foto, biografie, zprávy, osobní život, tenis 2021

Denis Shapovalov - kanadský tenista, který se podařilo přilákat pozornost odborníků a analytiků. Mladý sportovec o 18 získal prestižní pokrok "průběhu roku" a "zítřejší hvězda", a také se stal vítězem Junior Wimbledona.

Dětství a mládež

Skutečnost, že biografie Denisu je taková nebo jiná bude příbuzná sportem, bylo zřejmé z okamžiku jeho vzhledu. Syn Tessa Shapovalova, vicejařka SSSR v tenisu měl jít do kroků rodičů. Chlapec je otec profesionálně zapojen do volejbalu. Rusové podle národnosti, přestěhovali do Izraele. Chlapec se narodil v Tel Avivu 15. dubna 1999.

Rodina se přestěhovala do Kanady, kdy nebylo dítě a roky. Shapovalov má staršího bratra Yevgeny, a zpočátku rodiče byli více angažovaní do svého sportovního vývoje. Ale když se Denis připojil k tréninku, bylo jasné, že potenciál mladšího syna je více.

Poprvé na profesionálním soudu se ocitl za 5 let. Jeho trenér byl matka. Tessa složila své vlastní dovednosti a znalosti. Po dobu 8 let působila jako mentor, učil mladých lidí různé techniky a techniky. Díky matce, ten chlap dokonale vlastní jednorázový Beckead, který odborníci nazývají vizitku.

Osobní život

Sportovec není ženatý a dává přednost tomu, aby se rozšířil o přítomnosti Pasia a nucení osobního života obecně. Denis se rád sdílí s fanoušky fotek a videí, což publikuje na sociálních sítích. Osobní účet Chlap v "Instagram" je replete s snímky od soudu, relaxační se známými a profesionálními fotografiemi tenisových hráčů.

Denis miluje cestování a trávit čas v přáteli. Pravidelně spolupracuje s modelovacími agenturami a různými značkami jako velvyslanec.

Růst společnosti Shapovalov je 185 cm a hmotnost je 75 kg.

Tenis

Profesionální kariéra Shapovalova začala na Junior US Open turnaj. Mluvil v duetu s Felix Auger Allasim, mladý muž se stal vítězem. Vstoupil do mládeže národního týmu Kanady a vyhrál Davis Cup. Hodně štěstí neopustil chlapa. Příští sezóna dosáhl semifinálů juniorské soutěže Roland Garros a pak se stal vítězem poháru v Rohamptonu. Shapovalov také podařilo dobýt hlavní ocenění Junior Wimbledona a dosáhl finále soutěže ve společnosti s partnerem Felix Azhez-Allasim.

V roce 2016 začal Denis jednat spolu s dospělými sportovci a nepřijal pozvání k účasti na australské otevřené juniorské soutěže. Ten chlap zvolil schopnost provádět na ITF. Ze 4 turnajů, Shapovalov vyšel s 3 vítězstvími a ve stejném roce začal hrát na turnajích APR.

Ve Washingtonu se ztratil na soupeře a v Torontu se podařilo porazit triumfu nad Nickem Kirosomem, který byl zařazen do top 20 v tenisovém světě. Svítil se ve 2. kole Grigor Dimitrov, Canadian zaměřil na Challenger. Ukázalo se, že se 2 krát ve čtvrtfinálech a dokonce se podařilo rozdělit do semifinále. Pak udělal debut v soutěži o Davis Cup. Mluvil proti soupeři z Chile Team, Denis utrpěl Fiasko.

2017 pro Shapovalov začal neúspěšně. Rok začal s jemnou a technickou porážkou v zápase pro národní tým. Dále, tenista vyhrál první sportovní kariéru Challenger. V další konkurenci v Mexiku, dosáhl finále, ale nepodařilo se s nepřítelem vyrovnat. Za pouhých 3 měsíců se zúčastnilo 7 turnajů a nikdy se ukázalo být vítězem v 1. kole. Kapela selhání skončila v Londýně, kde 2 zápasy zvítězily v rámci ATR Shapovalov a 1. kola se konala, porážka z tomach Berdish.

Z 3 výzev strávených v Kanadě, ten chlap zvítězil jen první. Ve 3., on ztratil Alexander Zverev. Denis také vydal uměleckým choričům. V rámci USA získal 6 setkání a poprvé šel na 4. kolo turnaje větší helmy. A i když další zápasy nebyly pro Shapovalov, zejména úspěšné, uzavřel sezónu vstupem do 1. sto tenisových hráčů na světě. Mladý muž vzal 51. pozici hodnocení.

Příští rok nebylo možné doplnit prasátko s trofeje. Denis odmítl podílet se na futures a výzvách ve prospěch výkonů v turnajích APR. Počínaje fiaskem v Brisbane, Auckland, Acapulco a indických jamek, Shapovalov rehabilitoval, jít do 2. kola. Pak vyhrál 6 her v Miami a Delje-Beach. Přechod na pozemní povlak přinesl 2 porážky, ale další a 4 vítězství ve španělském území. Ztracený sportovec s dlouhým soupeřem, Alexander Zverevem. Svítí a v zápase s Rafael Nadal.

2018 ukončil dosažení 27. ratingové polohy. Tenista si zachoval ukazatele, i když je nemohl zlepšit. Podařilo se mu jít do 3. kola na Australian Open a dokonale se ukázat v Rotterdamu, a pak v indických jamkách. Později ve 13 zápasech, sportovec provedl nejlepším způsobem, ztrácí z nich 10. A na podzim získal první trofej APR v turnaji ve Stockholmu.

V roce 2019 získal Denis zápas ATR, bojoval o soudu s Daniel Evansem. Spárované výboje, nejčastěji strávil v duetu s Rohanem Bopannaya. Kluci se stali finalisty ve Stuttgartu a dosáhl semifinále Kanady Open Championship. V otevřeném šampionátu v USA se sportovci ocitli ve třetím kole, ale odletěli ze soutěže. Zastupující zájmy národního týmu Kanady, který poprvé dosáhl finále Světové skupiny na Davis Cupu, Shapovalov a Avasimsim, vydal španělský národní tým.

Denis Shapovalov teď

Ve dvojitém zápase v duetu s Rokhanem, Bopan Canadian vytáhl vítězství z kontiny Henryho a Stoffa Yana Lennard. Odane v únoru 2020 ve 2. kola Ap Chatoat Chorvatské soutěže Marina Chilic, později Denis Shapovalov ztratil Alexander Bagelik v finále.

Ten chlap pokračuje v tréninku pod začátkem Michailu na jih a matku, který stále funguje jako jeho mentor. Sportovec se připravuje na nové soutěže.