Daria Belloded - foto, biografie, zprávy, osobní život, judoista 2021

Rodiče Daria Beloded nebyl rádi, když zjistili, že jejich dcera se rozhodla zapojit do Juda na profesionální úrovni. Nicméně, oni změnili svou mysl po sérii impozantních vítězství, které sportovec označil na mistrovství světa a Evropy.

Dětství a mládež

Daria Belloded se narodil 10. října 2000 v Kyjevě, Ukrajina. Dívka byla předurčena, aby se stala šampionem, protože vyrostla ve sportovní rodině: její rodiče Svetlana Kuznetsova a Gennady Belodedd věnovali Judo. Zpočátku byli proti dcery, aby šli do jejich stopy, a snažil se ji chránit.

Když byla Dasha malá, maminka ji vzala do rytmické gymnastiky. Dívka byla zapojena do vedení Oksana Gutzight, ale poté, co sportovec se rozhodl vybudovat kariéru v televizi, Beloded odmítl navštěvovat kurzy.

Máma dívky během tohoto období pracovali jako trenér Judo, a že dcera neztratila podobu, začala ji vzít s ním k tréninku. Být z povahy říkového a účelného, ​​Dasha se zajímala o konkurenční sport a začal se zapojit s jinými dětmi.

Podle výsledků debutové soutěže vzal Belodeda 2. místo, ale bylo jí rozrušeno, protože chtěla vyhrát. Proto se začíná Judoist stala ještě stále více a tvrdohlavě trénovat, což jí umožnilo stát se mistrem světa. Rodiče stále podporovali výběr její dcery a stali se jeho trenérem a pak Talismans. V rozhovoru, sportovec přiznal, že před soutěží by určitě potřebovala obejmout máma, a pak by byla účtována za úspěch.

Když to přišlo vybrat univerzitu, dívka preferuje specialitu, jen vzdáleně spojené se sportem. Vstoupila do Fakulty žurnalistiky Kyjevské národní univerzitě pojmenované po Taras Shevchenko. Dasha vysvětlil své rozhodnutí tím, že plánuje dokončit kariéru Judyisty po 25 letech a stát se modelem nebo sportovním reportérem.

Osobní život

O osobním životě Daria ví o málo. V minulosti měla vztah s italským Judoistem Fabio Basile, což je starší téměř 6 let.

Ten chlap a dívka potěšili fanoušky s romantickými obrázky na sociálních sítích, ale v roce 2019 oznámila rozloučení.

Džudo

Poprvé se v roce 2015 prohlásil Belotoded, kdy vyhrál mistrovství světa mladých světů. Krátce poté byl mladý judoista založen na ukrajinském národním týmu a pokračovala v doplňování prasat o úspěchech s hlasitými vítězstvími v Praze Continental Cup, a pak mistrovství Evropy v hmotnosti kategorie až 48 kg.

Poté Dasha pokračovala v aktivně se připravovat na soutěže, vypracování házení, bolesti a udutí, ale v procesu jednoho z tréninkových těsnění vážně zranil čelist. Dívka po dobu tří týdnů nemohla mluvit a jedl přes trubku, takže lékaři trvali na tom, že vynechala mistrovství Evropy - 2018.

Zpočátku, bezodeded byl naštvaný, ale pak se rozhodl použít propuštěn čas s přínosem a začal se připravit na přípravu na mistrovství světa v Baku. Výsledek jeho úsilí se stal zlatou medailí, dobyt po aplikaci recepce kohoutku v finále soutěže během boje s japonskou-Funou Tanaki.

Vítězství mladé ukrajinské ženy vzrostlo veřejnost. Spousta fanoušků se objevilo na sportovce, byli pozváni do pohovoru a vzali autogramy. Ve stejném roce se Dasha objevila ve fotografii Shoot pro Magazine Vogue, kde ukázal talent profesionálního modelu.

V roce 2019 se Belodend konal úspěšnou titulní obranu, kdy ve finále Světového poháru v Tokiu se znovu setkal s Tanaki a vyhrál. Před tím, že Judoista vyhrál mistrovství Evropy.