Anastasia Goreev (biatlete) - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, biatlon, světový pohár 2021

Když Anastasia Goreyev začala svou kariéru v biatlonu, ani si nemyslel, že v budoucnu by byla nadějí ruského týmu. Ale podařilo se mu prohlásit a zaznamenal s jasnými vítězstvími v mezinárodních soutěžích.

Dětství a mládež

Anastasia Goreev se narodil 27. srpna 1999 v Pavlovském Posad poblíž Moskvy. První kroky ve sportu Nastya udělal, když jí bylo 7 let. Rodiče ji vzali na pneumatickou biatlonskou sekci, později se dívka dostala na lyže, ačkoli tradičně ve sportu nastane naopak - děti začínají lyžemi.

Po absolvování školy se hvězda rozhodla přijímat sportovní vzdělávání a vstoupila do Fakulty tělesné výchovy a zdravotnických technologií Moskevské akademie tělesné výchovy a sportu získat diplom fitness instruktora. Ale bylo to vzácné, aby se objevil ve třídě, protože Goreev byl zapojen do lomu.

Biatlon.

Mezinárodní debut hvězd se konal v sezóně 2016/17. Mluvila na mistrovství světa Junior, která se konala na Slovensku. Ačkoliv biatlikovec nebyl schopen vstoupit do top 5 během sprintu, závod pronásledování a individuálního závodu, vyslovila se na relé, kde vyhrál zlatou medaili. Její koverce byla Catherine Sanniková a Christina Egorov.

Další úspěch Nastya byl zlatý na mistrovství světa mezi juniors, který se konal v Estonsku. Dívka vyhrála rasa pronásledování a během sprintu přišel čtvrtý. V sezóně 2018/19 se biatliková přestěhovala do kategorie Junior do 22 let. Ona označila stříbrnou medaili za pronásledování světového poháru mezi juniors ve Francii.

Podle Goreeva nebylo pro ni vítězství snadné. Opakovaně měla touhu hodit biatlon, ale pokaždé, když se zastavila, uvědomila si, že investoval příliš mnoho sil a času, aby snížil ruce. Mezi důvody, které zabraňují, že je to nejlepší, jeho nesnášenlivost zima. V zimě, kdy je vrchol formy blíží, sportovec často pohladí a chybí soutěže.

Ale v létě anastasie je možné demonstrovat vynikající výsledky a být ve výšce. V roce 2019 vzala stříbro v mistrovském závodě na mistrovství světa v Bělorusku. V závodě Sprint přišla ruská žena čtvrté. Stejný rok, biatlonista doplnil prasátko úspěchů a v zimních soutěžích. Během smíšených relé získala zlatou medaili, která se konala v mistrovství Evropy junior.

Osobní život

Sportovec neskrývá informace o osobním životě. Je šťastná ve vztazích s Biatlete Nikita Matveyev, obrázky s kým často publikuje na stránce "Instagram". Milovníci se snaží strávit společně celý svůj volný čas, spolu odpočívat a vlak.

Anastasia Goreev Now.

2020 začal úspěšně biatalinem, zařadila 2. během junior relé, která se konala v rámci mistrovství světa ve Švýcarsku. Anastasia Shevchenko, Alina Kudisova a Anastasia Khaliulina se stala hvězdice hvězd.

Ale později musel sportovec čelit potížím kvůli pandemii infekce Coronavirus. Vzhledem k tomu, že na předměstí byl Self-Izolační režim přísný, Nastya se přestěhovala do svého přítele do Novosibirsk, kde bylo pro školení více příležitostí.

Již v létě, hvězda prokázala, že neztratil podobu, když šel kolem soupeřů na kontrolní závod ruského národního týmu Biatlon, pro který Nastya trénoval jako rezervaci. Později hvězda přiznala, že toto vítězství přidalo její důvěru.

Brzy Dělat sportovec rozhovor s SBR.RU, kde řekl o raných letech biografií, pohody a samozápění. Nastya přiznal, že komentáře Dmitry Gubernieiyev přináší její selhání, protože několikrát zavolal její talentovaný biatlon, udělala chyby. Proto, později fanoušci žertují, že komentátor by měl být držen od hvězdy.

V polovině listopadu se stalo známým, že Goreyev byl zařazen do hlavní struktury ruského národního týmu. Následovat výsledky výchozích závodů Světového poháru, který se konal ve finském městě Koniolachti, ruské biatlíčky nemohly vykazovat vysoké výsledky. Navzdory tomu, trenér Alexey Volkov nazval Nastya z nově vhodného sportovce a uvedl, že má čas, aby se dostal pohodlně.

2021th Anastasia začala řečem na Světovém poháru v ruském národním týmu, a pak na IBu Cupu v německém Arber. Po těchto soutěžích obdržel sportovec titul mistra sportovních tříd mezinárodní třídy.

Nyní hvězda stále trénuje. Sdílí úspěchy s fanoušky v "Instagramu", kde publikuje fotografie a video.