Peter Paschenko - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, biatlon, letní biatlon, mistr světa 2021

Peter Paschenko snil o vojenské kariéře, ale nakonec získal povolání jako profesionální biatlete. Ruský sportovec se podařilo prohlásit sám, účastnit se domácích i mezinárodních soutěží.

Dětství a mládež

Peter Paschenko se narodil 10. ledna 1991 v Meshirje, Bashkortostan republice. Vyrůstal v rodině podnikatele, který často navštívil panovník a vzal svého syna s ním, že poprvé zabránil své sportovní kariéře. Chlapec poprvé stál na lyžování i na základní škole ve třídě tělesné výchovy, ale pouze v 10. ročníku se rozhodl zapojit se do profesionální úrovně.

První trenér hvězdy byl Vasily Ivanov, který viděl slibný lyžař v Pašchenku. Ale v té době nebyl mladý muž připraven věnovat veškerý svůj volný čas, aby se připravil, protože se stane armádou. Po absolvování školy, Peter podal dokumenty na vojenské univerzitě, pro kterého byl připraven rozšířit se na sport navždy.

Ale osud nařídil jinak a lyžař neprošel lékařskou prohlídkou. Lékaři při zkoušce odhalili zpomalení tepu a diagnostikované bradykardie, strach, aby převzali odpovědnost za žadatele. Vysvětlení mladého muže, který se snažil přesvědčit, že taková funkce je charakteristická pro sportovce, nepomohla.

Výsledkem je, že hvězda musela zapomenout na vojenskou kariéru. Místo toho vstoupil do Bashkir státní agrární univerzity, kde se naučil inženýrovi a brzy se ujistil, že je vlastně šťastný. Peter pokračoval v kombinaci studia a lyžování, a kdysi šel do republikánských soutěží, kde se setkal s jeho krajanem Alexander Babiny. Řekl lyžařovi o setě v biatlonské škole, pro které se přiblížil ke všem parametrům.

Takže nová stránka začala v hvězdném životopisu - stal se biatlonistou a začal kurzy ve skupině Ilgiz Samgullin. Ale první rok byl těžší pro Peter, protože rychle si uvědomil, že jeho tělo není připraveno změnit režim. Bývalý lyžař zaostalý za jinými sportovci, a to jak v běhu, a při střelbě, ale stále se podařilo přestavět a začít vyhrát.

Biatlon.

První výsledky hvězdy se v roce 2015 staly patrnými, když vyhrál titul juniorského šampiona v letním turnaji Biatlon. V budoucnu se Pashchenko opakovaně ukázal na úrovni dospělých.

V roce 2016 byla prasátko úspěchů biatletě doplněno zlatem, který obdržel na výsledky relé v mistrovství Ruska. O rok později se stal členem mistrovství Evropy a opět poznamenal v mistrovství Ruské federace, kde se stal vlastníkem stříbrné medaile po hmotovém počátku.

Zvláštní nezapomenutelný pro fanoušky sportovec byl rok 2019. Během zimního mistrovství Ruska v biatlonu Peter přivedl tým stříbro v relé, a na letní mistrovství přišlo třetí v nadřazené a masové začátku. Ne méně jasný byl vzhled hvězdy u ruského poháru, kde vzal ceny o výsledcích závodů pronásledování a individuálního závodu.

Osobní život

Biatlonist dává přednost tomu, aby inzerovaly informace o osobním životě. Zřídka aktualizuje účet v "Instagramu" a nemluví o přítomnosti druhé poloviny během rozhovoru. Fanoušci se nyní učí novinky o moddách ve skupině ventilátoru ve VKontakte, kde jsou publikovány video a fotografie.

Peter Paschenko

2020 začal úspěšně sportovec. Vyhrál stříbrnou medaili v velitelském závodě ruského mistrovství biatlonů, ale v důsledku toho byla hlavní část turnaje odložena na listopad, a pak zcela zrušil v souvislosti s pandemií infekce Coronavirus a Peterovi se podařilo obnovit pouze trénink v létě.

Na začátku podzimu získal stříbro v ruském letním biatlonu podle výsledků sprintu. Kromě toho se Peter podařilo ukázat během relé, který přinesl svou skupinu 1. místo. Brzy poté, Pashchenko pokračoval tvrdě pracovat, aby se připravil na nadcházející soutěže.

Ale v říjnu fanoušci čekali na špatné zprávy - navzdory všem preventivům, sportovec infikovaný Covid-19. Nějaký čas byl nucen žít a trénovat odděleně od týmu, přičemž antibiotika se vyrovnat s účinky poškození plic, což bylo 10%.

Vraťte se do normálního biatlonistického režimu spravovaného pouze v listopadu, kdy testy ukázaly negativní výsledek. Ukázal se za obvinění v Khanty-Mansiysk, kde vzal 2. místo podle výsledků kontrolního vzdělávání. Ve stejném měsíci se stalo známým, že Paschenko půjde do Světového poháru v hlavním složení ruského národního týmu.

Ale již v 1. stupni soutěže, která prošla finským Contiolachti, důsledky utrpělé onemocnění se cítil. Během sprintu, Peter byl přehlížen ve svalech, protože oni odmítli pracovat, a nemohli vykazovat vysoké výsledky.

To nebylo možné obnovit 2. etapu, krátce, po které zvěsti se zdálo, že biatlikování opustí národní tým a vrátí se do Ruska. Informace však nebyly potvrzeny, a sportovec byl schopen soutěžit o vítězství ve fázích Světového poháru v Hochfilzen, Rakousko.