Lando Norris - biografie, osobní život, fotografie, zprávy, závodník, "Instagram", Dívka, "Formule 1" 2021

Pilot "Formula 1" Lando Norris je považován za jeden z nejvíce s názvem jezdců série mládeže. Britová vyhrála mistrovství F4 a F3, obdržel šálek severní Evropy a Renault 2.0. Jednou za volantem legendárního týmu týmu McLaren Racing Limited, syn bohatého Angličana se rychle připojil k řadám elity, nyní je rozumné zvážit žadatele o vysoká místa.

Dětství a mládež

Lando Norisa měl štěstí, že se narodil v rodině jednoho z nejbohatších lidí Bristolu v listopadu 1999. Chlapec byl vychován obklopen zástupci belgické a britské státní příslušnosti - předci byli stejně dobře mluveni v angličtině a francouzštině.

Otec Adam Norris a Sami Woodman matka staral se o budoucí jezdce a jeho sestry a bratry. Děti poskytly příležitost zvolit si životní cestu sami. Lando, ne nakloněný extrémní, neočekávaně následoval příklad staršího bratra Olivera a stal se zájem o Karting, starší generace doufala, že šampion bude dostat z dítěte.

Norris navštívil první fázi školu, dokud učitel nezavřela oči na skutečnost, že oddělení chybí ve třídách kvůli školení a soutěži. Tuteri pro hlavní subjekty nepomohly synovi bohatého Britů včas, aby dokončil soukromou instituci Milfield a získal konečný diplom.

Od raného věku byla kariéra na prvním místě. Lando od dětství snil o dosažení úspěchu v soutěžích instrukcí a stal se bojovým pilotem týmu Formule 1 třídy. Naštěstí, v době příjezdu do závodního programu McLaren, se rodiče rozhodli přestěhovat se do Glastonbury, takže syna by měl šanci jít do tříd v místním gymnáziu a zúčastnit se tréninkové trati.

V roce 2013, Norris začal mluvit jako šampión řady prestižních turnajů pacientů. Ve věku 14 let se Brit stal nejúspěšnějším debutantem mistrovství Ginetta Junior, Super Cik-Fia Super Cup a Championship Cik-Fia KF. Největší sláva nativního bristolu přinesl prestižnější závody - italské fáze F4, kde mladý talent představoval Mücke Motorsport tým.

V budoucnu se Junior použil Carlin Carcing, dělat slávu, - v autě, navržený anglickými inženýry, pilot čekal na neustálý úspěch. Po vice-mistrovství ve FIA ​​Formuli Series 2-2018, Norris, který porodil titul, George Russell, byl pozván na tým Formule 1.

Závod

V roce 2018 se Brit objevil v Boxech McLaren Racing Limited jako rezervní a zkušební pilot. První oficiální odchod na trase se konal ve volné praxi belgické Grand Prix.

V průběhu školení bylo Lando před staffelem Vandornnou, v normálním režimu auta. Tato skutečnost způsobila vedení tváří v tvář Zak Brown nabídnout nováčku plnou uzavřenou smlouvu na novou sezónu.

V debutovém závodě v Austrálii, Norris, který se stal partnerem Carlos Sintz - mladší, prošel třetí kvalifikační segment a vyhrál místo na 4. řadě mříže. Na jevišti v Bahrajnu, rodák z Bristolu byl schopen skončit brýlemi.

V budoucnu, navzdory kolizím s procházkou Lance a četnými poruchami vozidel, vice-mistr "Formula 2" vyšel na 11. místě v osobních postavení. Tým, vysoce odhaduje úspěchy mladého pilota, podepsal ji pro příští sezónu.

V 2020. v důsledku infekce Coronavirus, šampionát začal v Rakousku v červenci. Zpočtený a připravený k boji Britem ukázal úžasný výsledek. Ukazuje brilantní čas na tréninku, Lando se stal třicátem na začátku. Byl předem Charlese od přednášejícího z Ferrari, Sergio Peres z závodního bodu, Alexander Alboron z Red Bull Racing a Daniel Riccardo od Renault.

V prvních kolech v bojovém režimu, Angličan držel pozici v top 10, vzhled bezpečnostního stroje ve středu závodu pomohl strávit volnou stopu. V závěrečné části dramatického závodu s odlety mimo trasu, Norris zůstal mezi 11 piloti, kteří tvrdili brýle.

Pro několik kol na kostkovanou vlajku, Angličan vzal tempo a ukázal nejlepší čas. Na Adrenalině, Lewis Hamilton šampion a dostal příležitost vylézt na podstavec. Jako vítěz bronzu, on na začátku sezóny se stal třetí v konečném protokolu s výsledkem 16 bodů.

V Grand Prix Styria, Norris kvalifikoval se v první desítce, ale na začátku se vrátil na 3. místo v trestu za trénink incidentu ve volné praxi (ignorování způsobu žlutých vlajek, on dělal zakázaný manévru). Trest nebrání Britům dokončit 5. a ušetřit pozici v postoupení mistrovství pilotů F-1.

Závod v Itálii Lando skončil v kroku od pódia, přišel do 4.. Partner Carlos Sains zároveň spolu s Pierre Gasley a Lance vstal na podstavec. V Grand Prix Ruska a Eiffela se pilot nedostal do velkolepé zóny, to se stalo velkým zklamáním pro přátele a rodinné příslušníky.

V Portugalsku zabránila kolize s kanadským Lance Rlavolhlem v první desítce. Poté, v účtech v "Instagramu" a "Twitter", došlo k záznamu rádiového projektora s obscénním přestávkou k pilotovi příkazu závodního bodu. Paralelní broušená na světě Hooked Lewis Hamiltonová, říká, že jeho vítězství nic neznamená. V důsledku toho jsem musel veřejně omluvit, že urazil lidi.

Úvěr s emocemi a oživení naděje na pódium se obrátil na Grand Prix Emilia-Romagna. Na dálnici s malým počtem příležitostí pro předjíždění jednoho faktorového herce, Chaka Norris skončil 8. místo. Pak, na autodromu v Istanbulu, Lando se stal autorem nejlepšího kruhu, ale nedosáhli cen, a v Bahrajnu opakoval výsledek monstraní, ztratil jen vrchol držáku držáků vysokých sedadel.

V Grand Prix Sahiry, kde Lewis Hamilton byl nahrazen George Russellem a Romen Grozhana - Pietro Fittipaldi, Angličan, který začal 19., přerušil přes 10. místo, a v závěrečném závodě v Abú Dhabi, top pěti A společně s partnerem získal potřebné brýle pro tým.

Osobní život

Osobní život Lando Norris se pečlivě schovává před outsiders. Na tiskových konferencích, on říká, že miluje vzít čas doma ve společnosti příbuzných a přátel.

O dívce rádiového řidiče se zvýšením v 170 cm a vážení asi 70 kg ventilátorů motorových závodů a předplatitelů sociálních sítí nejsou známy nic. Hlavní věc pro britské s dobrým příjmem je profesionální biografie ve vzorci 1.

Na začátku roku 2020 řekl, že pilot týmu McLaren F1 řekl, že se mu líbí v samoizolačním režimu, protože měl problémy s komunikací s neznámými lidmi. Je připraven sedět v mém vlastním dni, pracovat na designu přileb, poslech hudby tím, že děláte simulátor nebo nahrávání fotografií na účty sociálních sítí.

Lando Norris teď

Lando Norris, prodloužil smlouvu s McLarenem, přemýšlel o sezóně 2021. Byl rád, že Daniel Riccardo se stal novým partnerem - Australan, který opustil Renault.

View this post on Instagram

A post shared by Lando Norris (@landonorris)

Poté, co tým vyhrál 3. místo v poháru konstruktérů a pilot se stal 9. v osobních postavení, Zac Brown a další členové vedení čekali na nové pódium a vítězství.