George Russell - biografie, zprávy, foto, osobní život, závodník, rodiče, vzorec 1, Instagram 2021

Najednou, pro fanoušky motorových závodů, britský závodník George Russell na konci sezóny 2020 se stal hlavním hrdinou mistrovství Formula 1. Mít pilotování upřímně slabého stabilního baru Williams závodění, mladý pilot opakovaně prošel do druhého segmentu kvalifikací a v Grand Prix Sakhira, brilantně strávil víkend, nahrazení krajana Lewis Hamilton řídit auto Mercedes There Car.

Dětství a mládež

George Russell se narodil ve Velké Británii v únoru 1998. Časná biografie budoucích hvězd motorového sportu byla spojena s Administrativní centrum Kings-Lynn. Rodiče Steve a Alison upřímně milovali děti, kteří se objevili v manželství. Sledovali George, Kara a Benjamin, aby splnili nejvíce vážené sny.

V předškolním věku se chlapci dozvěděli, jaké závody jsou. Otec, bývalý fanoušek fotbalového klubu Wolverhampton Wanderer, s povolením manželky senior a mladšího syna na kartě. Z tohoto okamžiku se kluci strávili volný čas na dálnici města Wisbeck, kde se rodina usadila na počátku 2000s.

7letý George, který se začal podílet na mladistvých soutěžích o automobilech třídy Baby Kart, při naléhání rodičů navštěvoval klasickou vzdělávací instituci. Poté, co získal diplom povinného sekundárního vzdělávání, absolvent se přesunul do Miltonových plynů, kde byla založena většina britských týmů.

Okolí si uvědomilo, že Russell je brilantní lom v závodech. Jako dítě byl ten chlap vítězem řady národních mistrovství, které se konaly pod záštitou Sdružení motorických sportů a triumnamentem turnaje British Open Championship.

V budoucnu jít do kategorie Rotax Mini Max, rodné králové Linna dominovala Super One, Formule Kart hvězdy a Kartmasters. Na mezinárodní úrovni získal mladý Briton prestižní tituly na SKUSA Supernationals a Cik-Fia.

Závod

V roce 2014 George debutoval v mistrovství Alpy Series Series Formula Renault 2.0. Zpočátku se Brit sem souhlasil s premickou powerteam týmu, ale pak se rozhodl pilotovi auto koiranen GP.

Navzdory průchodu jedné ze fází kvůli onemocnění, bývalý útok vzal čtvrté místo v mistrovství. Je pozoruhodné, že přišel na pódium jen jednou na rakouské dálnici Red Bull Ring.

Russell dvakrát viděl na soutěžích v Evropě. Objevil se na Moskevském autodomu pod volokolamským a z bazénu vyhrál startu na asfaltovém povlaku Jerezu, tradičně přijal italskou Grand Prix.

Souběžně se George zúčastnil mistrovství BRDC Formula 4, kde bojovali s vítězi kroků Arjun Munic, Sennan Fielding a Raul Himan. Vynikající výsledky získaly odbornou chválu a umožnilo příští sezónu, aby se stal testovacím pilotem vozu GP3.

V zimě 2015, Russell přišel do programu British Racing Drivers 'Club Superstars a stal se nejvíce mladým rekrutem v historii. Získané zkušenosti a tvrdohlavé tréninky pomohly dosáhnout nové úrovně a jako platný člen se dostanete do velitelství Carlin.

V průběhu období, talentovaný pilot se zvýšením v 185 cm a vážení asi 80 kg přesunul do týmu Hitech GP a stal se třetí v posledním protokolu. V roce 2017 byla uzavřena smlouva s manuálem Art Grand Prix. Bohužel, Antoine Yuber, po 2 letech, zemřelý na dálnici v Belgii, a Jake Eitken, který se stal zásobníkem Williams Racing, nedovolil ambicióznímu chlapovi, aby vyhrál mistrovství, kde byl osud vyřešen v konečném Grand Prix ​​v Abú Dhabi.

V roce 2018 se George přestěhoval do mistrovství Formule 2 a další krok se přiblížil účasti na "Royal Racing". Kromě toho se spolu s německým Pascalem stal náhradním pilotem továrního týmu Mercedes-Amg Petronas Motorsport.

Poté, co získal titul ve F2, se Brit stal členem Juniorského programu zřízeného sedávným vlastníkem hlavního šálku návrhářů, podepsal smlouvu s Williams Racing a usadil se v kraji Oxfordshire.

Fancesu 1 fanoušci téměř okamžitě stali se jasně, že v sezóně 2019, Mercedes M10 EQ Power auto půjde na konci pelotonu. Nicméně, to nebránilo Russell, aby rekvalifikoval partnera Roberta Kubitsa na výsledcích 21. Grand Prix.

V závodech byly věci smutné kvůli nedostatku motorové moci. V mistrovství debutu, Britová uzavřela dvacet, zbývající bez jediného bodu.

V roce 2020 byly starté odloženy kvůli pandemii infekce koronavirů. Vedení Williams Racing, zbavené hlavního sponzora a rozhodlo se vypořádat finanční problémy na úkor druhého pilotního Mikuláše Latifi, nedoprnul na uspokojivý výsledek.

Nehody, nedostatečné otáčení vozu a nedostatek lisovacího výkonu bránilo britskému povrchu v ledovcové zóně. Selhání kompenzovány za to, co často prošel do druhého kvalifikačního segmentu.

Mezitím Mercedes tým, který okradl George pro "Royal Racing", dominoval sezónu a obsazené ceny. Mistr světa Lewis Hamilton, částečně překročil výsledky legendárního Michaela Schumachera, pokračoval v porazení záznamů a vyhrál další titul dopředu.

V předvečer Grand Prix Sahira měl vítěz zdravotní problémy. George, jako člen programu mládeže, padl z čestného pilota osvobozené 44. baru.

Navzdory tomu, že sedadlo a vybavení neodpovídají komplexu, Russell se ukázal přinést "stříbrné šipky" do první řady výchozího pole může téměř jakýkoliv nadaný pilot. V závodě se rodilí Kings-Lynn zlomil do vůdců, obchází partnera na tým Walteri Bottas, obvykle dává první auto k nejlepší trajektorii a zajišťoval další manželství.

V budoucnu se události na Bahrajnu autodoma vyvinuty vyvinuty: ruský hlas "Formula 1" Alexey Popov a jeho spoluúčast Home Natalia Fabrichnov začal taktutně doufati, že hlava Mercedes Toto Wolf by se pokusil udržet pověst nepřekonatelný Lewis Hamilton. Týmoví inženýři provedli absolutně negramotní stopu.

Russell Car, ovládaný každým, se vrátil do krabic na rozkazy ředitelství závodu. Ukázalo se, že vzrostl v jednom sadě zahrnuta. Po změně pneumatik, Brit, spěchá k vítězství, byl v kroku v návratu místa na trati, ale v době příští předjíždění dostal pomalou punkci.

V důsledku toho, lámání brýlí, George, který si zasloužil místo v prvním kroku podstavce, získal stav nejlepšího pilota a prvních bodů v mistrovství. Doufal, že dosáhne vítězství, by byl v Abu Dhabi Grand Prix.

Nicméně, na rozdíl od mýtu dvoutýdenní karantény a opakované testování, Hamilton, který měl Coronavirus, se vrátil do boxů Mercedes-Amg Petronas, mínus všechna očekávání a překračuje ceněné sny.

Sezóna 2020 Russell dokončil řízení Williams Racing Auto. Po kvalifikaci na 18. místě dokončil 16. místo, dává cestu k bývalým kolegům na Formule 2 Alex Albon a Lando Norris z týmu Red Bull Racing a Team Team McLaren F1.

Osobní život

O osobním životě Russella, zřídka inzeroval v takových sociálních sítích, jako "Instagram", "Facebook" a "Twitter", o něco známé fanoušky motorových závodů.

View this post on Instagram

A post shared by Formula One Wags ️ (@wagsf1)

Soudě podle fotografií, které blikaly v médiích, jeho přítelkyně je Seychelle de Vriz - pilotní sestra sloužící v podpůrných závodech.

George Russell Now.

V rozhovoru se sportovními kanály, Formule 1 odborníci říkali, že pokud by Lewis Hamilton nesouhlasil s Mercedesem na plat, pak Russell obdrží skutečné šance, aby se stal pilotem "stříbrných šipek."

George je nyní uspokojen s dlouhodobou smlouvou s týmem Williams Racing a dělá plány.