Marta Olsbu-RoyCleane - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, norský biatlon, "Instagram" 2021

Marta Olsbu-RoyClane - biatlikování norské národnosti, mistr Evropy. Ženská cesta k úspěchu nebyla snadná, protože trpěla astmatem od narození od astmatu a dalších onemocnění. Ale sportovec byl schopen soustředit se na cíl, házet směrem ke všemu menší.

Dětství a mládež

March Olsbu-RoyClanne se narodil 7. prosince 1990 v Tenolu, Norsko. Nyní žije v Frolandu.

Dívka vstala na farmě, šla do lyžařských jízd s rodiči, vyšplhal na stromy spolu s starším bratrem. V mladší školní věk se snažil hrát házenou, ale ve všech směrech se vyhýbal kontaktu s míčem, běží dopředu a dozadu. Obecně jsem si uvědomil, že to nebylo pro ni.

Ve sportu přišel pozdě, dokud 9. ročník ani nevěděl, co Biatlon byl, a nejslabší výsledky ukázaly v lekcích tělesné kultury. Pro štěstí se Marta setkal s bývalým trenérem národního národního národního týmu Rodegoru, který po dokončení kariéry spolupracoval s dětmi. Muž viděl talent v norštině a nucen se zaměřit na vysoké účely.

Olsby-RoyCleane vstoupil do lyžařské školy a opustil dům. Samotní studenti byli vymazáni a připraveni, vyškoleni od rána do večera a ve svém volném čase spěchali s sněhové koule a spokojenými komickými rvačky, kteréka čekala dívka. Žila v neustálém stresu, zaostávala za vrstevníky ve studiích a školení. Mentři zvažovali Mart podle Mediokrity, neznáme budoucí úspěchy.

Sportovec byl povolen soutěži, navzdory Astma - v Norsku, toto onemocnění nebylo považováno za překážku. Březen byl takový tak sám, Teresa Yohaug trpěl stejným onemocněním, Hadi Weng a další biatlíčky. To dalo důvod vysvětlit úspěchy severní země v lyžařských závodech používání dopingu, které norské údajně přijali pod maskou léků. Ve skutečnosti, drogy pomohly lyžařům normálně dýchat, ale nezlepšovaly jejich fyzické ukazatele.

Biatlon.

Seriózní sportovní biografie Olsbu-RoyCleLane začal v Biatlon Světový pohár v sezoně 2012/13 v Ostersundu. Březen skončil 28. místo.

V roce 2014 vyhrál biatlonista zlato v sprintu 7,5 km a bronz v relé na mistrovstvích Evropy. Také Marta přišel nejprve v relé na mistrovství světa 2016 v Hollencollen.

Na olympijských hrách 2018 v Pchechenu se Marta stala součástí národního týmu Norsko, který vzal stříbro na smíšeném relé. Ve stejném roce vyhrál lyžař první vítězství v Sprint na Světovém poháru na novém místě, Česká republika.

Osobní život

Biatlonistův manžel je pozorován. Mladí lidé se setkali ve věku 16 let, kdy se angažovali v lyžařské škole v Hello, a další roky se později připojili k osudům na tradiční svatbě v Frolandu. Šťastný obrat v osobním životě Olsbu-RoyCleane byl proveden 14. srpna 2018. Strana trvala tři dny.

Líbánky, novomanželé přišli o něco později v dubnu 2019. Manželé spočívali v Mauriciu, Marta se koupala v oceánu a nedostaných pod jižním Sluncem v plavkách.

V rozhovoru s biatlonistou uznal, že kvůli sportu tráví málo času se svou rodinou, ale nejbližší může být hrdý na své úspěchy.

Sportovec váží 60 kg s výškou 167 cm.

March Olsbu-RoyClaned nyní

V únoru 2020, březen získal zlato v ženské sprintu za 7,5 km na mistrovství světa, předjíždění virr. Fotografie biatlířů stojící na podstavci se objevila na stránce v "Instagram". Na 15 km, Norwegian vyhrál bronzovou odměnu. Aby bylo možné uspět, sportovec musel bojovat proti zranění kyčle a neustálé bolesti.

Podle výsledků turnaje se Olsbu-RoyCleLane stal prvním biatlikem, který získal 7 medailí, včetně 5 zlatých a 2 bronzů. A to vše za 11 dní. Podle sportovců bylo nejobtížnějším přepínat pozornost a zachovat správnou rovnováhu mezi napětím a relaxací. Vítězství první zlato v osobní soutěži, březen našel důvěru a pak se mistrovství užíval. Takže vítězství byly snadné.

Norwegian záměrně se zaměřil na antholz, přeskočení světového poháru ve Francii na začátku sezóny. Ostatní získali body, Olsby-RoyCleane fungoval tvrdě. Riskovala, ale strategie byla oprávněná.

V lednu 2021, sportovec vystoupil na 5. etapě Světového poháru v Oberhofu, Německo. V Sprint, Olsbu-RoyCeClann se umístil na 5th, v závodním pronásledování, vzal stříbro, v týmové soutěži opakoval úspěch ve smíšeném relé. V rodném Norsku byl biatlikován o udělení sportovních úspěchů. Březen poděkoval svým soudruhům v národním týmu, Roger Holbogin, Muga Okare a všichni, kteří pro ni hlasovali.