Evgeny Belov - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, lyžař, "Tour de Ski", "Instagram" 2021

Evgeny Belov vyrůstal ve sportovní rodině, která ovlivnila volbu životní cesty. Stal se proslulý kvůli vytrvalosti, účelnosti a touze po vítězství, které pomohly překonat všechny neúspěchy nalezené na cestě.

Dětství a mládež

Evgeny Belov se narodil 7. srpna 1990 v obci Oktyabrsky, která se nachází v okrese Kamyshlovsky Sverdlovsk regionu. Byl to prostřední dítě v rodině sportovních mistrů v lyžařských závodech a vyrostl se dvěma bratry.

První trenér budoucí celebrity se stal matkou, která pracovala jako učitelka v mateřské škole, kterou navštívil. Později byl Mentor Zhenya jeho otec, pomohl se prohlásit sám na úrovni junior. Lyžař opakovaně dobyl titul vice-mistrem světa, se stal vlastníkem 2 zlatých a 3 Silver Awards o mládežicích mistrovství.

Lyžařský závod

Belov byl nejprve zařazen do dospělého složení ruského národního týmu v roce 2010. Ukázal se na Světový pohár, kde byla v závodě relé poznamenána zlatá medaile. Eugene v budoucnu se v budoucnu pokračoval v účasti na ruských a mezinárodních soutěžích, ale nemohl dosáhnout výšek.

V roce 2014 se lyžař zúčastnil olympijských her v Soči, ale znovu zůstal bez ocenění. Po 3 letech byly tyto výsledky zrušeny, protože sportovec byl ve středu dopingového skandálu. Zpočátku, on a několik dalších Rusů chtěli odstranit z účasti na některých soutěžích, ale v důsledku toho se věta podařilo zmírnit. Eugene navždy však byl zakázán účastnit se olympijských her, které se stalo obtížným bodem biografie celebrity.

Pouze v roce 2018, po dalším odvolání s Rusy, oni byli obviněni, a výsledky jejich projevů v soutěžích byly obnoveny. Poté Belov znamenal jasné vítězství v závodě intervalu na fázi Světového poháru ve Švýcarsku. A o rok později se znovu objevil na turnaji a získal zlatou medaili v relé, který se konal ve Švédsku.

Osobní život

Osobní život sportovce se úspěšně rozvíjel, se svou ženou Alexandrou se setkala v dětství. Jeho zvolený byl také zapojen do lyžařských závodů, takže se často setkali na soutěžích a ještě nějakou dobu se vyškolili společně. V roce 2012 Eugene udělal milovanou větu ruky a srdce a po 2 letech se oženili. Svatba se konala v restauraci Ekaterinburg v přítomnosti 70 hostů.

Lyžař váží asi 78 kg s výškou 185 cm.

Evgeny Belov teď

2021 začal Eugene s účastí na vícedenním lyžařském závodě "Tour de Ski". Ale u soutěže Sportovec doslova sledoval selhání. Dne 2. den turnaje mohl Belov vyhrát stříbrnou medaili a poskytnout Rusům 3 ceny na podstavci, ale krátce před cílovou čáru, on běžel do krajanů Alexei Svevotkin a nemohl pokračovat v boji kvůli létajícím lyžováním.

Hlavní chyba atletů fanoušků a trenérů nazývali skutečnost, že se nesnažili dokončit závod, a okamžitě začal přísahat. Výsledkem je, že švýcarská Dario kolonie přerušila a třetí se stal ruský Ivan Yakimushkin.

Evgeny skončil pouze o 9. a Alexey - 7. místo. Ale podle výsledků zkoušky Chervotkin, byli odsouzeni v kolizi, potopil se na 61. místo v postoupení a obdržel pokutu 3 minuty. Mnozí z nich zůstali nespokojeni s rozhodnutím, protože to zjistili příliš přísné. Vinen zavolal oba sportovce, kteří museli dostat žluté karty.

Další nepříjemný incident se stal celebritě již v 6. etapě soutěže. Po hmotovém počátku, Rus hlásil, že švédské William ho poměr pomořil sjezdovku, protože nemohl pokračovat v závodě. Otočte se soupeř řekl, že Belov přišel na lyže, a to byl důvod pro pádu.

Brzy, lyžař šel do Světového poháru v Lahti, ale také sportovci z ruského národního týmu se nemohli vyhnout hlasitým řízením. Tentokrát nebylo fokusy evgeny, ale soudruhů v týmu - Alexander Bolnov. Během relé, ve kterých byli jeho partneři Belov, Chervotkin a Denis Spitov, Alexandra měla konflikt s finskou Yonjevem, míčem, který rozbil do cíle. Ruská ztratila kontrolu nad emocemi a po dokončení závodu zasáhl soupeře s nohama.

Akt Bolunových nákladových sportovců prvního týmu bronzové medaile a téměř skončil s diskvalifikací ruského národního týmu. Ale trest změkčil a soudci byli omezeni na jednorázové odstranění ruštiny. On byl podporován mnoha krajany a spoluhráči, včetně Belova.

Evgeny vyhrazený Alexander pošta, ve kterém uvedl, že jakýkoli sportovec nemohl být schopen omezit, vzhledem k provokativnímu chování soupeře. Zavolal rozhodnutí nespravedlivé a poznamenal, že v takových případech je častěji uznáván vinnými sportovci z Ruska. Fanoušci podpořili celebritu.

Lyžař stále trénuje tvrdě. Vede stránku v "Instagramu", kde publikuje fotografii, je rozdělena odrazy a novinkami.