Sergey Schubenkov - životopis, osobní život, fotky, zprávy, atletika, doping, "Instagram", sportovec 2021

Sergey Schubenkov je ruský sprinter, jehož úspěchy jsou vypočteny výhry bazény, včetně zlatých medailí v turnajích různých úrovní. Ve své profesionální biografii byl dostatek místa a založení národních záznamů a obvinění pro využití dopingu.

Dětství a mládež

Sportovec se narodil 4. října 1990 v Barnaul. Od raného věku se chlapec zúčastnil různých sekcí. A to není překvapující, protože jeho matka Natalia Schubenkova udělala kariéru v Semisborne, se zúčastnila olympijských her z roku 1988 a 5 krát se stala vítězem Mistrovství SSSR.

Chlapec ze tří let vyzkoušel síly v různých sportech. Zabýval se plaváním, hrál hokej, fotbal a šachy, šel do sekce Taekwondo.

V rozhovoru řekl běžec, že ​​to bylo následující: Například mluvil o boxu. A zítra ho matka vedla do příslušného trenéra. Jeho pobyt v kruhu byl často omezen na měsíc a někde byl zpožděn několik let. Budoucí sportovec se podařilo dokonce učit se v hudební škole klavíru.

Teď z bývalých koníčků běžce zůstal hokej. Je pravda, že sám nechodí na led, ale se zájmem sleduje zápasy KHL a NHL. Do 10 let byly uspořádány priority a teenager šel do sekce atletiky. Jeho první trenér byl nadějí na Clevtsová. Později se její manžel Sergei Klevtsov vzal mentoring mladého rodu Barnaul.

Mimochodem, dokonce před začátkem pravidelného školení, syn ex-rekordní držitel SSSR ukázal dobrý potenciál. Za 10 let vyhrál Subenkov běžící federální. Vážná příprava na soutěže začala ve věku 14 let.

Ve stejné době, Sergey šel dobře ve škole - ve svém certifikátu, byl uveden pouze jeden čtyři. Student složil zkoušku v ruštině, získal vysoké skóre. S takovými výsledky bylo snadno uzavřeno na University of Hometown na Právnické fakultě.

Sportovec byl zapojen do toho, jak ho sám položil, "skutečně" - navštívil všechny přednášky, pečlivě pochopení právních es. Ale v posledních kurzech, protože konektory studoval "rukávy".

Atletika

Již v 16, běžec splnil standard, dosáhl názvu kandidáta na Master sportů. Ve stejné době, v juniorských soutěžích se mistrovství Ruska stalo vůdcem závodu. O rok později se stal vítězem letních mladých černochových her.

Nejúspěšnější doba v kariéře mladého sportovce bylo 2009. Na konci jara - začátkem léta, Sergey opět promluvil na mistrovství země, když obdržel lístek na evropské fórum v mistrovství Evropy Junior.

Sprinter ve vzdálenosti 110 m s překážkami obdržel 2. místo, ale zároveň nastavil záznam mezi semifinálem. Ve stejném roce Schubenkov splnil normám mistra sportu.

Zlatý medailista letních her 2010 v roce 2010 debutoval na mistrovství světa, kde přišla do cílové linie 25. století. Nicméně, toto selhání jen pobídl Sergey. Již v roce 2012 se zúčastnil první závažné soutěže "na dospělé" úrovni. Pak se mladý muž vrátil domů ve stavu vítěze na mistrovství Evropy v Helsinkách.

Ve 23 let se sportovec stal bronzovým medailistem mistrovství světa, který se konal v Moskvě. Pak se mu podařilo dostat první místo v Evropě.

Ve své oblíbené vzdálenosti, běh s překážkami na 110 m, mladý muž se nedokázal podařilo ukázat na počtu stop méně než 13 sekund. V Pekingu v roce 2015 konečně nainstaloval nejen osobní, ale také národní rekord - 12,98 sekund. Druhá a třetí místa byla pořízena Yamaic Hansl George pergamen a americký Aris Merritt.

V roce 2016 byl ruský národní tým v centru pozornosti v důsledku dopingového skandálu. Výsledkem je, že ruské sportovci nebyli povoleni olympijským hrám. Mistr světa vyjádřil lítost v této věci, ale rozhodl se objeví pod neutrální vlajkou. V rozhovoru se Schubenkovem uvedl, že je to jeho jediná šance pokračovat ve své kariéře. Sergey poslal dokumenty do IAAF, vyjadřujících připravenost jezdit na mezinárodních soutěžích ve stavu neutrálního sportovce.

V takové amplua šel do Světového poháru v Londýně v roce 2017, odkud stříbro přivedl domů. Dlouhavě očekávaná zlatá medaile měla jamajský sportovec Omar MacLeod, končící výsledkem 13,04 sekund. Ruský sprinter před tím, než vítězství nestačilo na desetinu sekundy.

Mistrovství Evropy v roce 2018 se stalo v profesionální biografii sportovce jeden z nejvíce vzrušujících. V bariéru Sprint na 110 m, on ustoupil do francouzštiny Pascal Martino-Lagard pouze 0,002 sekund. Snížená cílová čára, mladý muž nemohl odolat nohou, ale před posledním věřil v vítězství a dokonce podal odvolání k rozhodnutí soudců. Po půl hodině však petice byl odmítnut stanovením 1. místo lagard.

Stříbrný medaile Sportovec obdržel na mistrovství světa v Dauhá v roce 2019. Tentokrát se americký grant Holoway stal vůdcem závodu.

Sprinter snil Sprinter snil o získání názvu olympijského šampiona, ale pandemie koronavirové infekce provedla úpravy. Při této příležitosti se Sergey promluvil v programu "Deník olympiádu, který nebyl ...". Samo-izolace ho předstihla v Barnaul. Sportovec ještě šel na Jog, i když většina času strávil trénink doma - natažená na koberci.

Doping.

Tajný sen účastnit se olympijských her z řady důvodů byl odložen po celou dobu kariéry běžce. Odstranění ruského národního týmu z účasti na mezinárodním turnaji v roce 2016, pandemie infekce Coronavirus - všechny tyto nepříjemné okolnosti se staly překážkou cíle.

A na začátku roku 2021 se Schubenkov ukázal být zaměřením ruských médií. Síť má informace, které sportovec prošel pozitivním dopingovým vzorkem. V jeho krvi objevili stopy "furosemidu". Toto prostředky jsou známé v profesionálních kruzích, které se používají buď pro odlehlé hmotnosti, nebo maskovat jiné léky.

Pro to, co Sergey zhubne, je nejasný - s výškou 190 cm a váží 75 kg Není k tomu není potřeba. Samozřejmě, pověsti se plazili na internetu, že běžec bude skrýt použití jiného dopingu pomocí furosemidu.

Sprinter samotný odpověděl ostře pro obvinění, volání neověřených informací na internetové pomluvy. Současně, sportovec nepopíral skutečnost, že obdrží dopis od jednotky integrity atletiky, ale jeho obsah odmítl odhalit tisk.

Situace byla povolena v létě. Šetření bylo provedeno, v důsledku toho byly odstraněny všechny obvinění s ohledem na ruský sportovec. Dopad vzhledu v těle zakázaného připravit běžce léků byl jednoduchý. Skutečnost je, že syn Sprinterka Konstantinu byl předepsán léky, čichal na seznamu WADA. Není obtížné, že částice drogy zůstaly v kuchyni (rodiče museli určit určitou cestou pilulky, protože 3měsíční dítě nemohlo jednoduše polykat). Náhodné hit do těla Sergeje tyto mikroskopické zbytky a způsobil pozitivní test.

V rozhovoru, po výsledku šetření bylo známo, Sergey řekl, že celý proces způsobil jeho velký stres. Neustále žádám o některé dokumenty, bylo mnoho písmen - v případě ne méně než 100 listů. Když byl verdikt vyjádřený, Schubenkov zkušený reliéf.

Osobní život

Schubenkov si vzal v roce 2015 na dívce, od kterého se setkal se stále ve studentovi. Budoucí manželka Anna také studovala na Právnické fakultě, ale v průběhu mladšího. Setkání s sportovcem se nezajímalo o sport, ale později se začalo ponořit do jemností, dokonce řekl manželovi o potenciálních soupeřech.

Zlatý výherní vítěz Světového poháru 2015 se dvakrát stal otcem. Jaroslav se narodil v roce 2018 a v roce 2020 se konstantin objevil na světlo. Nadezhda Schubenkov sdílel v rozhovoru: její syn po pokusu o roli svého otce se stal měkčí, jemný a milující. V jakékoli volné chvíli se dívá domů rodině.

Runner neskrývá svého osobního života - na jeho stránce v "Instagram" spoustu fotografií s blízkými. Také sportovec vede profil v Twitteru, ale tato sociální sítě preferuje poslání informací o jeho profesionální biografii.

Sergey Schubenkov Now.

Zkušený stres z důvodu pozitivního dopingového testu naštěstí neovlivnil trénink sportovce. Na mistrovství Ruska, Cubenkov ve vzdálenosti 110 metrů s překážkami trvalo 1. místo. A trochu dřívější sprinter vložte záznam sezóny v semifinále, stanovení času 13.24 sec. - nejlepší v Evropě.

Problém s účastí na olympijských hrách se nejvíce obaví běžce, protože šest měsíců byl pozastaven kvůli obvinění pro použití zakázaných drog. Naštěstí, po odstranění všech podezřelých a vítězství na ruském šampionátu, sportovec se podařilo získat neutrální status a povolení jednat v Tokiu.