Andrei ESIIPENKO - životopis, osobní život, fotky, zprávy, šachový hráč, fide hodnocení, "Instagram" 2021

O fenoménu mladého šachového hráče Andrei Esipenko je nyní mluvený téměř po celém světě. Začátkem roku 2021, ruska překonala významné a názvové soupeře na hlavním mezinárodním turnaji. Vítězem titulu Grandmaster se chce stát šampiónem planety. Prvním krokem k dosažení cíle bylo zasáhnout symbolický elitní klub Michail Verina, vítězství v mladistvých a dospělých mistrovstvích, stejně jako zlatá medaile interaktivního olympiáda, která přinesla vysoké místo v hodnocení RSF a fide.

Dětství a mládež

Andrei Evgenievich Esipenko se narodil ve městě Novocherkassk. Biografie mladých datování začala v roce 2002. Rodiče, kteří milovali intelektuální hry, zaplatili spoustu času na zvýšení svého syna. Od dětství, chlapec byl zvyklý na disciplínu a odšroubující se práce.

Otec, který byl šachový hráč pokročilé úrovně, v určitém bodě začal postrádat soupeře. Rozhodl se učit Andrei, aby přemýšlel nad tahy pěšce, koně nebo francouzsky. Na pětileté, dítě poprvé viděl černou a bílou kostkovanou desku. V pozdní 2000s, žádný z blízkých si myslel, že ušlechtilý sport by byl jeho osud.

Když nastal čas jít na střední střední školu, Esipenko hrál šachy na paru s dospělými. On zmizel bez potíží nad otcem, který se vyznačil agresivním stylem duševního boje. Díky objevenému talentu se první srovnávač začal účastnit školení turnajů. Cruvere ochrany starších soudruhů získal ceny.

Při pohledu na úspěch dítěte rodiče souhlasili s mentory dětské mládežnické školy. Andrei admiralized zkušenosti autora speciální učebnice Natalia Petrushiny a trenéra Uzborofilního centra "Mentor" Edward Chryna během návštěv pro Rostov-on-Don.

Profesionál na vysoké úrovni byl zapojen doma s šachem Wunderkindem. Alexey Kornukov získal prestižní soutěže a někdy pracoval jako soudce. Učitel ukázal oddělení klasických a nečekaných kombinací, v praxi, znalosti byly použity v bitvách s peersem a členovými členy souvisejícími s věkem.

Začátek roku 2012 byl považován za obrat v kariéře Andrei. 10letý chlapec vzal grandmaster pod vazbou, novinář a autor knih o historii šachových Dmitry Vadimovich Kryavavkin. Mezinárodní mistr dosáhl toho, že ESIPENKO vzal cenu v ruském šampionátu a zasáhl mistrovství Evropy.

Andrew provedl předem v soutěžích, kde se zúčastnili vysokoškolští studenti. Vzal zlato na Spartakiad studentů jižně od Ruska, mnoho překvapivých členů organizace RSF. Před finále nebyly soudci delší dobu vyřešeni, aby mladý muž rozhodl rozhodujícího boja: Podle protokolu schváleného Ministerstvem sportu byl příliš nezkušen a YUN.

Postoj ke šachu byl změněn po poradenské firmě "A Dan DZO" pomalé sponzorské výdaje. Před Andrei otevřely dveře na soutěžích v cizích městech. Rodina podpořila talentované dítě a pozorně sledoval pokrok, a zároveň nerušte s trenérem v první role.

Šachy

V roce 2014 získal 8 vítězství v 9 setkání, ESIPENKO vyhrál šampionát v zemi mezi mladými muži a dívkami ve skupině účastníků ve 13. věku. Dodatečná odměna byla lístek na mistrovství světa v Jižní Africe. Do té doby, teenager skóroval velký počet bodů na hodnocení ELO a mohl odolávat zkušených soupeřů, s využitím znalostí a síly vlastní mysli.

2016 přinesl vítězství Andrei na evropském turnaji a stříbrnou medaili juniorských globálních šachových soutěží. Vyhrajte mistrovství planety řízené v roce 2017. Zlato přinesl z Montevideo se stalo cennějším od stávajících ocenění.

Díky těmto výsledkům, Rusové zařazené do národního týmu světa a pozvali do Millennium utkání v St. Louis, kde hráči různých národností oponovaly tým ze Spojených států. Navíc rodák z Novocherkasska obdržel status titul velmistrem. Strana v rychlé kategorii se Sergey Karyakinem, nejmladším účastníkem v tavidentu žadatelů, kteří spadali do Guinness knihy záznamů, vstoupila do učebnic na taktiku šachů kvůli neuvěřitelné "kaskády obětí."

V roce 2018 se mladý Yuzhanin působil jako součást národního týmu na mistrovství Evropy, ale nedostal se na místo. Kompenzace selhání, v aktivním šachu, vyhrál řadu přesvědčivých vítězství.

Na mezinárodním ratingovém turnaji Tata Steel - 2019 byla pozornost odborníků přitahována kvůli přítomnosti indického nuggetu jménem Rameshbab Pragnandha, Andrei překonal názvem soupeřů. První místo se objevilo na obzoru, ale Vladislav Kovalev - šachový hráč z Běloruska - ukázal zázraky strategie a více bodů.

V polovině roku 2019 spadalo nové kolo profesního růstu. ESIPENKO byl vybrán pro mistrovství Evropy a Světový pohár, a také prokázal skvělou úroveň tréninku na turnaji Louce a v mezinárodní zápas mezi Ruskem a Čínou.

Ruslan Ponomarev, který byl fide mistrem světa a dobře zasloužený mistr sportů na Ukrajině, nemohl se vyrovnat s rodákem z Novocherkasska. Jediná neodolatelná překážka v této fázi byl Peter Svidler - více vítězem šachových olympiád.

V roce 2020 se Andrei rozlišoval na veliteli Gibraltar Chess festivalu, ale na tai break ztratil s velmistrovou David Baby a nedostal hodnocení bodů. Ale v aktiva byla zlatá medaile online olympiáda - turnaje, který během pandemie infekce Coronavirus uspořádala mezinárodní šachovou federaci. Fanoušci intelektuálních sportů okamžitě vzpomněli na ESIPENKO vítězství nad Sanan Sugirov, Sergey Rublevsky, Rauf Mamedov a Vasily Ivanchuk.

Osobní život

Nyní mladý muž, absorbovaný hru šachy, nepřemýšlí o svém osobním životě. Při přerušení mezi turnajy sotva má čas mluvit se svou rodinou.

Soudě podle fotografie zveřejněných na tematických stránkách, stejně jako v "Instagram" profilů, věnovaných mezinárodním turnaji, Andrei má atraktivní vzhled a charisma. Nejpravděpodobnější, že v čase získá přítelkyni nebo legitimní ženu.

Andrei Esipenko

Začátkem roku 2021, sportovní vydání hrdě uvedlo, že ruský velmistr Andrei Esipenko na mezinárodním turnaji Tata Steel Masters v Nizozemsku v dramatickém duelu porazil současný mistr světa v Chessu Magnus Karlsen. V rozhovoru s ruskou, kteří přišli do seznamu nepřekonatelných intelektuálních sportovců, řekl, že si nemohl uvědomit, co se stalo i po několika dnech.

Ve společnosti Twitter účty ruských zpravodajských publikací se objevila senzační zpráva na vítězství Nativní Novocherkassk nad názvem Norwegian. Mladý muž se stal nejmladším šachovým hráčem, který vedl prestižní hodnocení ELO. Stav národní sportovní hvězdy posílil vítězství nad Antonem Giharro v hale se nachází ve městě Weik-An-Zey, stejně jako touha dobýt svůj vlastní titul nejlepšího šachového hráče planety.