Daniel Serokhvostov - biografie, zprávy, foto, osobní život, biatlon, biatlonista, "Instagram", věk 2021

Daniel Sunokhvostov byl předurčen, aby se stal hvězdou, protože on byl vychován ve sportovní rodině a začal brzy lyžovat. Ruský Biatlete se podařilo dobýt pozornost fanoušků a zaznamenal s jasnými vítězstvími v ruštině a mezinárodních začátek.

Dětství a mládež

Daniel Ruslanovič Serokhvostov se narodil 4. dubna 1999 v ruském městě Barnaul. Byl nejmladší dítě v rodině trenérů Zarinskaya Dussh. Už ve věku 3 roky, chlapec nejprve dostal lyžování a v adolescenci se začal zapojit do biatlonu. Ale práce s puškou se rychle nudila sportovec, musel strávit více času a síly a on také nechtěl střílet.

Následující šest měsíců Danya se zabývaly lyží, ale on byl požádán, aby se dlouho vrátil k Biatlonu, aby pomohl Tým Altajského území úspěšně vystupovat na Sibiřském mistrovství. Celebrity se podařilo vyrovnat se s úkolem, po kterém se spolu s týmem šel do mistrovství Ruska, kde vzal druhé místo a přišel do juniorského týmu. Od té doby, Serokhvostov pokračoval ve své kariéře jako biatlon.

Biatlon.

V juniorské fázi se Daniel podařilo upozornit na sebe, což dokládá vysokou rychlost během soutěže. Odborníci ho dokonce porovnali s Maxim Miraclem, kteří vyhráli přezdívku Ruská raketa. Ale zároveň na sportovce byly problémy se střelbou, často připustil chyby, které někdy zabránilo dobýt ceny.

Již v roce 2016, Serokhvostov znamenal vítězství v vnímání v soutěžích všech ruských biatlonů. V následujících letech se opakovaně stal výhercem této soutěže, vyhrál zlaté medaile v hladkém závodě a v Sprint.

Ne méně jasné byly projevy biatletě v juniorském mistrovství Ruska. V roce 2018 získal zlato v disciplínách, jako je sprint a pronásledování závodění. Podle Danielu zažívá silné vzrušení jen před prvním začátkem sezóny, a pak návykové a vzrušení jde na pozadí. Celebrita se vždy snaží přemýšlet o každé akci, aby se zabránilo chybám.

V sezóně 2019/2020, sportovec úspěšně absolvoval výběr juniorského týmu Ruska. Ukázal se Tchajovským, kde se stal prvním v Sprint a 2. v individuálním závodě, a v Izhevsku, Serokhvostov vyhrál v závodě Sprint. To dovolilo Daniel podílet se na významných mezinárodních soutěžích.

Podle celebrity byl mírně nervózní během IBU pohár mezi juniors, ale podařilo se mu vyrovnat s emocemi a nakonec přišel 2. výsledky individuálního závodu. Poté se biatlonista šel do mistrovství světa, který se konal ve švýcarském Lenzerheide.

Ačkoli sportovec nedokázal doplnit prasátko osobních úspěchů, ukázal se během relé, kde jeho partneři byli Kirill Bainz, Karim Khalili a Vadim Istampulov. Serokhvostov znovu vedl natáčení, ale podařilo se mu hrát zmeškaný čas kvůli kurzu, který pomohl týmu vyhrát zlaté medaile.

Ve stejném roce šel Daniel na mistrovství Evropy Junior, ale podařilo se mu oslavovat pouze 6. místo v Sprint. Posledním začátkem turnaje byl zrušen kvůli infekci Coronavirus v pandemii, a biatlikovaný byl nucen jít domů. Nemohl jsem se zúčastnit mezinárodních soutěží, což bylo velmi smutné.

Bylo to jen podzim, aby pokračoval v tréninku ve sněhu ve sněhu a na konci prosince se stal členem juniorského šálku Ruska. Celebrity se opět podařilo vyhrát zlato v relé, kde jeho partneři byli Vladimir Ivanov, Pavel Kudryashov a Nikita Slyšel. Poté se stalo známým, že Daniel debutuje na úrovni dospělých.

Osobní život

Sportovec dává přednost tomu, aby nezveřejnil informace o osobním životě, se zaměřením na sportovní úspěchy. Nyní publikuje fotografii na stránce v "Instagram" fotografie, která představuje jeden nebo ve společnosti přátel.

Daniel Serokhvostov

2021 začal pro celebritu s účastí na etapách IBU Cupu v Německu. Daniel se podařilo ukázat se během smíšeného relé, ve kterém se podílel společně s Khalili, Anastasia Goreeva a Valeria valenets. Ruské biatlánové skončili nejprve s okrajem 40 sekund a vyhráli zlaté medaile.

Později Serokhvostov šel do mistrovství Evropy. Nahradil Eugene hranici v závodě Sprint, který se konal 29. ledna, ale nemohl ukázat vysoké výsledky. Sportovec pokračoval tvrdě, aby potěšil fanoušky vítězství.