Dmitrij Loginov - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, snowboardista, freestyle, mistr světa 2021

První trenér Dmitry Loginova řekl o jeho žáka takhle: "Píše nový příběh ruského snowboardu." Tajemství úspěchu Dmitry Loginova je jednoduchý - mladý muž si stále myslí, že nic nedosáhne. Proto nepřestává usilovat o nové vrcholy - jak v přímém a obrazovém smyslu slova.

Dětství a mládež

Snowboardista se narodil 2. února 2000 v Divnogorsk. Otec byl zapojen do energetických sportů a jeho matka hrála volejbalová profesionálně. Z tohoto důvodu, v tom všem, že koníčky dotyčné v tomto směru, chlapec byl vždy pájen podporou dospělých.

Všechno začalo v lekci tělesné výchovy. Pak byl Dima deset let. Získali propagační kluky do školy olympijské rezervy. Trenér Alexei Vorigigin požádal žáky: "Kdo se chce stát šampionem?". A přihlášení poprvé zvedl ruku a křičel: "Já jsem!"

Dmitrij Loginov a jeho trenér Alexei Vorigigigin

Rodigin okamžitě si všiml, jak se oči dimy chytily oheň. Kromě toho byl ten chlap silný a vysoký (nyní jeho výška je 180 cm, hmotnost je 78-80 kg), takže bylo rozhodnuto zkusit, i když před tím, než se chlapec nedostal na snowboard. Sen, aby se stal strmým sportovcem přispěl k ZEV a odvrácení studenta.

Trenér si vybral sklon pro žák složitější, třídy se konaly každý den. Rodiče také poznamenali - Syn rád uprchl do Alexei Rourguin, navzdory únavě a paralelním tréninku karate.

Následně ten chlap si uvědomil, že kombinování dvou sekcí bylo těžké a nakonec si vybralo snowboard. Třídy se staly intenzivnějším, takže v obyčejné škole nebyl problém. Mimochodem, učitelé léčeni porozuměním poklesu akademického výkonu. A nejoblíbenější předměty Loginov zůstaly biologii a anatomii. Znalost fyziologie byla samozřejmě velmi užitečná ve své kariéře.

Sportovní kariéra

Na rodném území, Dmitrie ukázal vynikající výsledky v místních soutěžích. Debut v Mezinárodní aréně se konal, když mu bylo 15 let, - na Evropském poháru v Landgrafu. Je pravda, že nováček ukázal průměrný výsledek, přičemž 33. místo v paralelním slalomu.

Na fázích Světového poháru v roce 2016 v Itálii přišel 49. v soutěži paralelní obří slalom (gigant). Pak byl přidělen znalosti "Mistra Sports Rusku Mezinárodní třídy".

Jako součást národního týmu v roce 2016 v Rogle (Slovinsko) se Loginov stal mistrem světa mezi juniors. A první hlasité vítězství se stalo v roce 2018 v Badgastine (Rakousko), kde snowboardista ukázal nejlepší výsledky ve fázích Světového poháru.

To mu dalo lístek na olympijské hry v Phenhhovi. Pak v Jižní Koreji byl prezentován pouze jeden z disciplín - "gigant". Debutový sportovec ho přivedl poslední místo v kvalifikaci, tedy, v 1/8 finále, Dmitrie nepřišel. Pro nejmladší účastník však nezpůsoboval sen.

První neúspěšný výsledek v olympijské biografii Loginov jen tvrdě. Brzy začal demonstrovat ještě větší rychlost při průchodu trasy. A v roce 2019, na mistrovství světa ve Spojených státech na snowboardu a freestyle, se mu podařilo obejít významné konkurenty, kteří vyhráli kvalifikaci v obři.

Dmitrie s jistotou obejít "Masters" - rakouské Andreas Pribygger, italský Edwina Koramatti a Vika Wilde. Ve finále, rodák z Divnogorsk soutěžil s Tim Mastnaya, podle výsledků turnaje se stává mistrem světa v obři.

"Nemůžu tomu uvěřit," první slova vítěze po tomto závodě. Mladý sportovec se podařilo vyrovnat nejen emocemi, ale také s obtížnými povětrnostními podmínkami kvůli sněžení. První zlatá medaile ruského národního týmu a titul nejmladšího mistra světa po neúspěchu v Phenchanu opakovaně zvýšila výkon snowboarderu.

Překvapivě, další den, Dmitry vyhrál první místo v paralelním slalomu. A tentokrát to nebylo bez záznamu - Login byl první ruština, který se podařilo vzít zlato v této disciplíně.

Začátek roku 2020 pro mladého muže byl poznamenán dalším úspěchem - vítězství v paralelním slalomu v Kanadě na Světovém poháru. Předseda snowboardové federace Ruska Denis Tikhomirov zaznamenal práci senior trenér Denis Salagayeva, který správně distribuovalo přihlašovací zatížení, postupně ji odvozuje na píku formy.

Osobní život

Multifunkční mistr světa v juniorských soutěžích se zajímá o sociální sítě, takže vzácné fotografie na internetu jsou spojeny s jeho profesionální biografií. Nicméně, v rozhovoru s snowboardistem dává málo informací o osobním životě. Nicméně, to je rozděleno: ve bezplatných poplatcích a turnajech, časové preference dává sportu - fotbal, volejbal a basketbal.

Pokud jde o vysílání, nevadí vidět hokej. A Dmitrie nebolí pro konkrétní klub, ale má hru ruského národního týmu.

Dokonce i na dovolené se přihlášení pravidelně zabývají udržování fyzické podoby. Od dubna do poloviny května až do letního tréninku se snaží trávit čas s přáteli a blízkými. Také spolu s rodinou je vybráno v teplých zemích. Po skončení sezóny jde do Sheregesh (Kemerovo region), kde se zabývá freeridem.

Dmitrij Loginov

Majitel dvou zlatých medailí Světového poháru v sezóně 2020/21 byl ve stínu krajanů. V Badgasteinu, v lednu 2021, on byl schopen nejprve překonat trať v disciplíně paralelní slalom, ale kvůli porušování musel být spokojený s druhým místem.

Nicméně, v domácí kanceláři Světového poháru se rozlišoval. Takže v "obřích" finále v resortu "Bannik" byl před Igorem Yeah. V paralelním slalomu, štěstí se opět usmáli sportovec, navzdory rychle zhoršujícím se povětrnostním podmínkám (organizátoři turnaje dokonce odložili soutěže na 3 hodiny).

Pak snadno obejít Stephan Naumovou, který bohužel fanoušků, udělal chybu při průchodu a vzal stříbrnou medaili. Třetí místo také šlo do ruské Andrei Sobolev.

V březnu 2021 na mistrovství světa v paralelním obří slalom, Dmitry vyhrál zlato.

K odpočinku na vavříši není úplně v charakteru chlapa. Od dětství, jeho nejvnitřnější sen byl zlatou medailí olympijských her. A teď, i přes Awards, on, jak jeho rodiče vyjádřili, nejen ne "roll", ale také věří, že v životě nic nedosáhly.