Lily Vasilyeva - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, lyžař, lyžařské závody, Světový pohár 2021

Lily Vasilyeva začala lyžovat v adolescenci a strávil roky, aby uspěl. Získala uznání v ruských soutěžích, a v roce 2021 poprvé obdržel příležitost představit zemi na mistrovství světa.

Dětství a mládež

Lily Leonidovna Vasilyeva se objevila 3. května 1994 ve městě Mozhga, Udmurtia. Dívka byla vychovávána ve sportovní rodině, její starší bratři byli bojováni, ale později se rozhodli zaměřit se na kariéru.

Na lyžích se lilie stála díky svému příteli, který ji vzal s ním na "jarní" základnu. Celebrita zůstala potěšena tréninkem a rozhodla se věnovat tomuto typu sportu, který rodiče byli podporováni. Ona se přiblížila zodpovědně, pracovala každý den bez ohledu na povětrnostní podmínky, a to nakonec pomohlo dosáhnout výšek.

Lyžařský závod

Lyžař poprvé vytáhl pozornost fanoušků na konci roku 2010, kdy se objevil na všech ruských soutěžích mezi sportovcemi 17-18 let v Syktyvkar. Stala se bronzovým medailistem v jednotlivých závodech s volným stylem 7,5 km. Pak se dívka úspěšně provedla v Krasnogorsku, kde se stala 1. v závodě na 7,5 km od klasického stylu a 3. v příjezdu 5 km zdarma. V následujících letech se celebrita pravidelně obsadila ceny ve své věkové kategorii na tomto turnaji.

Dalším významným úspěchem v biografii sportovce byl vítězem v týmovém sprintu na ruském mistrovství. V roce 2015, ona nejprve vyhrála Medaile Universiade, poté, co 3. dorazil na 5 km od klasického stylu.

V následujícím roce se Vasilyeva ukázal na ruském mistrovství mezi lyžaři 21-23 let v Rybinsku. Podařilo se mu vyhrát bronz v individuálním závodě za 10 km klasický styl a stříbro v Sprint volný styl. Ale ukázat mé nejlepší výsledky sportovec mohl jen tehdy, když jsem se stal členem Universiade-2017 v Kazachstánu.

Turnaj Lilia nebyl připraven jako součást ruského národního týmu, ale na jeho vlastní, doma v Udmurtia. Během kvalifikačního fáze vzala 4. místo v klasickém závodě o 15 km, ale po příjezdu do Almaty, šla do vrcholu formy a podařilo se podařilo obejít soupeře najednou v několika disciplínách. Lyžař doplnil ocenění prasátko se zlatými medailemi v relé, individuální závod a hmota start, stejně jako stříbro v barvě a sprintu klasického stylu.

Poté se Lily stala hvězdou v jeho rodné zemi a požadovaným hostem na rozhovor. Připustila, že byla nakonfigurována vyhrát, ale neočekávala taková řada ocenění. Rodiče, kteří to říkají téměř před každou konkurencí, aby ji podpořili, aby podpořili úspěch sportovce.

V roce 2018 získal Vasilyeva titul Master of Master of International Class, ale opět potěšit fanoušci s výherními místy, kterou dokázala jen o rok později. Lyžař poznamenal několika ocenění v ruském šálku fázi a také vyhrál stříbro v lyžařském závodě po dobu 10 km klasickým stylem ve všech ruských soutěžích.

Ve stejném bohatém vítězství na národních soutěžích byl vydán příští rok. Ale na velkých mezinárodních turnajích byly celebrity mnohem menší. Opakovaně zmeškala příležitost dostat se do poháru pro Světový pohár a pohár ukázal průměrné výsledky. V roce 2020, na této soutěži, ruská žena vzala 34. místo v masovém startovi.

Osobní život

Osobní život celebrit se úspěšně vyvinul, je šťastná ve vztazích s Ravilem Valiahmetovem. Náčelník sportovců se také zabývá lyžováním, často podporuje dívku v soutěžích.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

Na počátku roku 2019, Vasilyeva sdílel s předplatiteli Účtu Instagramu podle novoroční fotografie, na kterém byla zajata spolu s milovaným a malým dítětem. Publikace Lily se rozhodla odejít bez komentáře.

Lily Vasiliev teď

Začátek roku 2021 byl pro sportovce úspěšný. V lednu se stala stranou kontinentálního poháru v Běloruském Raubichi, kde vstoupil do tří vítězů v Sprint a lyžařský závod na 5 km. Poté se Lily objevila na všech ruských soutěžích v Krasnogorsku, která si všimla třetího místa v Sprint a 2. - v individuálním závodě po dobu 10 km.

Ale obzvláště jasně lyžař hrál na východoevropském poháru. Stala se vítězem najednou ve 3 disciplínách: v sprintu, individuální závod a hmota startovat volný styl. Brzy poté, stalo se známo, že celebrita se stala součástí ruského národního týmu na mistrovství světa v německém Oberstdorfu.

Nyní je Vasilyev sotva vyškolen na zlepšení ukazatelů a dobýt nové vrcholy. Relax Dívka obvykle spravuje pouze v květnu. Dává přednost utrácení uvolněného času na výletech rodičům a rekreaci s rodinou.