Syom Uno - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, postava, Yudzuru Khan, výška 2021

Syom Uno je japonská postava bruslař, mluví na národních a mezinárodních turnajích v jediném mužském výboji. V průběhu let sportovní kariéru získal řadu prestižních ocenění. Nyní v aktivním žáka vynikajících trenérů existují mistrovské medaile ze čtyř kontinentů, mládeže a dospělých Olympiad, stejně jako Světový pohár. Pro flip skok na čtyři zatáčky, naplněné na oficiálním turnaji, asijský, který spadl do hodnocení Sokcobcobal Union, obdržel certifikát knihy Guinnessu záznamů.

Dětství a mládež

Biografie Syoma UNO začala v japonském městě s názvem Nagoya v prosinci 1997. Při narození byl chlapec velmi slabý, vážil méně než 1 kg, takže rodiče se obávali o zdraví, zpočátku ho na okamžik nenechal.

V rozhovoru, rodinní příslušníci - otec, matka a mladší bratr Yuttsuki - řekl, že v dětství byla obec opakovaně hospitalizována kvůli exacerbacím chronického astmatu a alergií na ultrafialové záření. Lékaři doporučili sporty při úspěchu 3-4 let.

Zástupci starší generace následovali doporučení odborníků a odlišovali Syna k ledovému paláci, který se nachází v blízkosti domu. Chlapec se snažil jako bruslař a hokejista, navzdory nestabilnímu pohodu, hoodoobu a nízkým růstem.

Postupem času se mentory z sportovního centra Nagoya, stejně jako vítěz mezinárodních turnajů Mao Assad, který tam vyškolil, nabídl UNO, aby si vzal krasobruslení. V lekcích se mladý sportovec setkal s Canopa Murakami, ke kterému se následně začal léčit jako lepšího přítele a sestry.

Zpočátku, syomy, vážně odnesl tréninkem, zoufale, když něco nefungovalo. V každodenním životě také nenáviděl jakoukoli podnik, který nebyl tak. Ten chlap se třásl z hněvu, ztratil vrstevníky a starší kluky. Chcete-li překonat bratra zabývající se stolním tenisem, nativní Nagoya se naučila být řízena s raketou a položenou paralelně.

Na cestě k prvnímu dětským turnajům - národní mistrovství, postava bruslař věnovala mnoho měsíců, aby dohnal s kroky a stopami. Jednou se stává vítězem a majitelem třetího místa s podporou trenéra Matiko Yamada, začal vážně snažit pochopit intrikážy výkonu skoků.

Krasobruslení

Plnohodnotná profesní kariéra japonské postava začala debutem na mezinárodních soutěžích v druhé polovině roku 2011. UNO získal čestný právo zastupovat zemi na 1. zimní mládeži Olympiad v rakouském městě Innsbruck a podařilo se mu vyhrát zlato a stříbro v týmu a osobních postavení.

Na vlně úspěchu v příští sezóně, syoma začal jezdit na stádiích šálku. Souběžně získal národní mistrovství ve své věkové kategorii a finále Grand Prix Junior Grand.

Jednou na dospělém místním turnaji z roku 2015, sportovec vzal druhé místo, Federace Kokczobetsev se rozhodl poslat Undoor na Světové juniorské mistrovství a profesionální turnaj čtyř kontinentů v hlavním městě Jižní Koreje, město Soul.

Chlap oprávněn naděje a skóroval slušnou částku bodů v krátkých a libovolných programech. Na stupnici planety získal zlato, obchází Combatriot Sutu Yamamoto a Jin Boyana, která reprezentovala Čínu.

Ve snaze zlepšit sportovní úspěchy, v sezóně 2016-2017, která byla považována za predonskou, se japonská skupina zúčastnila velkého počtu mezinárodních soutěží. Vyhrál pohár Lombardie, Grand Prix America a Národní mistrovství.

V závěrečném turnaji, Soymová porušila svůj vlastní záznam o bodech v libovolném programu a skončila třetí, výsledek byl opakován na Continental Championship, který se konal ve městě Cannes. Další vítězství přišlo do asijských her, které se konalo v roce 2017 v Sapporo, po tomto triumfu na mistrovství světa v Helsinkách, sportovec obdržel stříbrnou medaili.

V roce, kdy zimní olympijské hry vzaly Jižní Koreu, UNO společně s Choreograpples Stefan Lambiel a Mikho Higuti učinily nové programy pro hudbu klasických a moderních autorů, a když provedl sérii úspěšné Grand Prix, přispěly ke zvýšení Kvóta japonského týmu na mezinárodních soutěžích.

V Pyonchhan, nativní rodák s malými skvrnami vyvalil krátký program, ale i přes to byl udělen titul viceprezidenta. Jediný, kdo překročil výsledek 306,90 bodů na olympijských hrách - 2018 byl dvoudenní mistr světa, mozkový trenér Bryan Orser Yudzuru Khani.

V předvečer mistrovství planety v Miláně syoma obdržela lehké zranění. Coped s nepohodlím, položil maximum úsilí, aby se dostal na podstavec. Následně nedostatek uspokojivých výsledků vedlo ke změně koučovací kompozice. Pracoval s ruským specialistou Eter Tuteridze, Japonci odmítli pomoci jednotlivým mentorům a zastával předsíně poplatek za Stephen Lambielovu akademii ve Švýcarsku, spolu s Consultantem Skákání.

Osobní život

Nic není známo o osobním životě syomu neobyčejný. Intimní vztahy s přáteli a blízkými Japonci preferuje, aby nevykazovaly žadatele.

Po společných demonstrativních vystoupeních s Alinou Zagitovou se pověsti říkal o romantických vztazích mezi zástupci různých národností. Číslo bruslařka neuvolnila s fotografiemi a videí z otevření ledové show, naklonil se v tematických pokynech "Instagram" a dalších sociálních sítí.

SYOM UNO NOW

V roce 2020 byla většina mezinárodních turnajů zrušena kvůli infekci koronaviru v pandemii, takže sportovci měli čas naladit na 2021.

Po provádění nucených prázdnin s přínosem, UNU vstřelil optimální formu. Jediný prvek, který nedostal k profesionálovi, který vzal druhé místo v Japonském mistrovství, byl čtyřnásobný Turup.

Na mistrovství planety ve Stockholmu, Syoma řekl Triple Axel a vzal šestého místa v krátkém programu. Po libovolném tanci, jeden konečně ztratil šance na podstavec, opouštět brýle s mistrem Neutan Chenu, stejně jako stříbrný a bronzový medailista Jany Caglia a Yudzuru Khani.