Simon Shempp - foto, biografie, osobní život, zprávy, biatlon 2021

Simon Shempp je slavný německý biatlikátor s světovým jménem. Při 18 letech již vstoupil do mezinárodní úrovně a téměř okamžitě začal vykazovat vysoké výsledky. Ve filmu Awards, nejdůležitější Simon považuje stříbrné medaile olympijských her, stejně jako čtyři zlaté mistrovství na světě. Dnes je jeho jméno zařazeno ve dvaceti nejlepších biathletech modernity, a to navzdory skutečnosti, že poslední sezóna sportovec zpomalil kvůli zraněním.

Dětství a mládež

Simon se narodil 14. listopadu 1988 v německém městě Mutlangen, Baden-Württemberg. Životopis Shemppa již v raném dětství úzce souvisí s biatlonem. Rodina se přestěhovala do města Wingen ihned po narození Syna. Pod vedením otce Rainer Shemppa se chlapec začal zapojit do biatlonu, ale protože tam nebyla žádná fullged škola pro děti ve městě, sportovec cestoval do vlaku na veřejnosti.

Simon - ektomorph. Lucky Postique, nedostatek tuku, lehké kosti a sportovní torzo dát obrovskou výhodu přes husté sportovce. Malá hmota vám umožní vylézt na hory s menším úsilím. Extraktory mají menší zatížení na srdce a přidává vytrvalost.

Simonova postava může přidat růst - 179 cm (jako vážení 72 kg). Dlouhé a lehké nohy vám umožňují rychle as méně snahou překonat velké zatížení. To dělá ideální kandidát na závodění v biatlonu.

Biatlon.

Profesionální kariéra Simon Simon Simon začala v roce 2006, kdy sportovec vzal stříbro v závodě pronásledování. Ve Vancouveru, 11. března 2009, na Světovém poháru, Simon zařadil 24. místo v jednotlivém závodě. Vyhrál první mistrovství ve smíšeném relé, zatímco v německém týmu Superstar. Pak, 28. března 2010, Magdalena Neuner pomohla získat vítězství v Khanty-Mansiysk.

Brilantní řeč se uskutečnila v Simonu Simon SHEMP v Antholzu, na soutěžích Km, předcházející olympiádu v Soči. Pak se německý sportovec stal prvním v sprintu a závodě pronásledování. Ve třech vítězích, pokaždé, když byl zahrnut ruský biatlete Evgeny Garanichev. Účast na relé přinesla německý národní tým 2. místo, zatímco Norwegians zůstal první. Poprvé pro sportovní kariéru Shmpp vstoupil do deseti deseti světových biatlíků.

Olympijské hry - 2014 přinesl stříbrnou odměnu k prasátko. Ale Shempp nebyl naštvaný a nazvaný tento výsledek perfektní. Ve stejném roce se závod šampionů konal v Moskvě. Gabriela Soykalova a Simon Shempp se zúčastnili dvojice ve smíšeném relé. 1. místo vyhrálo pár Daria Domrachev a Anton Shipulin. Simon s Gabriela byl spokojený s 3. místem, byly pozdě na 24,6 sekundy.

Na mistrovství světa - 2015 v Contiolachti, Shempp bojoval o mistrovství s hlavním soupeřovým Antonem Shipulinem. Simon se podařilo dobýt zlatou medaili v relé 4x7.5, ale znovu ztratil snahu o šumivá.

Dvě roční období Německý biatlik byl brilantní, vyhrál na fázi Světového poháru celkem 10 zlatých medailí. V roce 2016 se v Holmencollenu konalo mistrovství světa. Tentokrát Simon nemohl vzít zlato, musel jsem být spokojený se stříbrem. Ale počet bodů přijatých umožnil sportovce blízko k přiblížením Three Three: 2 krát v řadě, Shempp se ukázal být na 4. místě ratingu.

V roce 2017, německy vyhráli na Světovém poháru v Hochfilzen 2 zlatých medailích: první - ve hmovém start, druhý - ve fázi smíšeného relé.

Sezóna 2017/2018 byla méně úspěšná. Na řeči na olympijských hrách v Koreji, sportovec vyšel jen dvěma stříbrnými medailemi, dobytí na fázích Světového poháru. Nicméně nebrání Shemppu dvakrát navštívit olympijské pódium. Kromě toho boj o výherní místnost v masovém start, ve kterém se zúčastnil Simon Shempp a Francouz Martin Fourcad, byl uznán jako nejpozoruhodnější okamžik olympijských her.

Osobní život

V roce 2009 byl biatlik dotažen bouřlivým románem s uchazečem pro titul sexuálního symbolu německého biatlonu Miriam Gessner. Dívka neskrýval vztah s hezkým, a ve fázi Světového poháru, Shempp a Gessner se usadili v celkovém hotelu s jejich týmem, ale v samostatném bytě.

Simon Shempp a jeho dívka byli jedním z nejjasnějších a slibných světových biatlonových párů, ale Miriam nebyl určen, aby se stal ženou sportovce. Jejich rozloučení odrazovaných fanoušků. Sportovci sami v rozhovoru se neublížili důvodem pro rozbití vztahů, Gessner tvrdil, že oni byli ponecháni přátelé.

Po nějaké době se Simon začal sdělit více s Francisou vášeň. Díky dlouho znali, díky biatlonu. Komunikace se změnila v lásku romance. Je zajímavé, že s novými volbami vybral Shempp další taktiku: trénují společně, ale během poplatků žijí v samostatných domech.

Simon Shempp teď

V únoru 2019, Shempp oznámil ze stránky jeho "Instagram", který brzy dokončí sezónu kvůli zdravotním problémům. Šampion hlášený svým účastníkům, který již dávno zažíval bolest zad, která zabraňuje školení a jednání v soutěžích.

Dříve, vítěz posunul vážný provoz na rameni. Simon zmeškal Světový pohár a Světový pohár. Exportovaný sportovec strávený na turistických výletech. S jeho oblíbeným prázdninovým místem, Shampt volá Maledivy.

V květnu se biatlete vrátil k tréninku. Nyní ve svém účtu v "Instagramu" se stále více objevují fotografie vyrobené během sportovních soudů. Simonovy předplatitelé doufají, že to brzy uvidí na trati.