AbdulRashad Sadulaev je mladý ruský zápasník zápasník, o 20 let, který se již podařilo vyhrát titul světového a Evropského šampiona, opakovaně vyhrát v tuzemských soutěžích a stát se hlavní nadějí olympijského týmu ve svém sportu.

Abdulrajd se narodil v Dagestan vesnici Tsurib, kde jeho ranní dětství uplynulo. Podle státní příslušnosti Abdulraş - Avaret. Kromě budoucího šampiona, další sestra patimat a bratrů Zumrad a Anwar byl vychován v rodině. Chlapec z prvních let svého životního stylu ukázal vynikající charakter, a nasměrovat energii dítěte správným směrem, bylo rozhodnuto, že ho zaznamenáte ve sportovní sekci. Když se Sadulaev obrátila 10 let, staršího bratr Zuzradu ho vzal do svého známého trenéra Magomedov v sekci Wolne boj.

Zápasník AbdulHid Sauluev.

Chlapec se rychle ocitl v této disciplíně. Po třech letech vyhrává mistrovství okresu mezi žákovými školami všech věkových kategorií a dokonce dostane první ocenění - 300 rublů. Odměna Abdullasted dala své matce a v té době si uvědomil, že volný boj nemůže být jen nejoblíbenější zábavou pro něj, ale profesionál, který mu poskytuje svůj život.

Teenager zaplatil školení celého času. Chtěl dosáhnout stejných vrcholů ve sportu, který ukázal svůj idiot-Countryman Makhach Murtazaliyev. Při sparingu a turnajech se Sadulaev ukázal účelným a nekompromisním sportovcem. Pro svou sílu a vůli vyhrát po jednom juniorském turnaji, byla přilepena platná přezdívka "ruský tank".

Abdulrachd Sadulaev

Mimochodem, tímto časem Abdulraş Sadulaev už trénoval v nejlepší sportovní sekci Dagestanské republiky, v Makhachkalské sportovní škole pojmenované po Hamid Hamidová, kde byl jeho trenér Shamil Omarov. Na cestě k tréninku, ten chlap musel strávit dvě hodiny denně, ale tyto potíže se necenění mladého muže, který viděl jeho nepřetržitý a poměrně rychlý pokrok.

Sport

V roce 2012, Abdulrahd Sadulaev hlasitě prohlásil tím, že vyhrál všechny mladistvé soutěže na vnitřní i mezinárodní aréně, včetně mistrovství světa. Od roku 2013 se sportovec snaží v kategorii dospělých, i když mu věk dovolil mluvit mezi mladými lidmi. Jeho první dospělé úspěchy jsou bronzové ocenění v památníku Ali Aliyev v Kaspian a na turnaji Golden Grand Prix v Baku.

V roce 2014, Dagestan národní trenéři týmu, možná, výhoda zahrnuje mladý bojovník k nadcházejícímu velkému turnaji. A Abdulrajd se zájmem využil šanci. V Grand Prix, Ivan Yarygin "produkuje skutečné čtyři nebo poráže všechny hlavní oblíbené oblíbené turnaje střídavě. O dva měsíce později se Sadulaev stává mistrem Evropy ve Finsku, také bojuje s nejsilnějšími bojovníky kontinentu.

Na konci roku 2016 bylo 12 zlatých medailí s prestižními soutěžími již 12 zlatých medailí v prasátko. Mnoho bojů Dagestan třese brzy. Díky úspěchům Abdulraşin v červnu 2015 byl jmenován nejlepšího ruského sportovce podle projektu Golden Synestal, který získal více než polovinu hlasů.

Abdulraş Sadulaev - životopis, fotky, osobní život, novinky, Freestyle zápas 2021 19145_4

V létě roku 2015, po Abdulraş Sauleev byl uznán jako nejlepší sportovec země, předseda představenstva skupiny společností "částka" Ziyavudinin Magomedov, podnikatel a člen Rady Rady Olympianů nadace Ruska, Předložil auto Mercedes-Benz Geländewagen.

Sadulaev, jediný z osvobozeného zápasního týmu, byl propuštěn z výběru na olympijských hrách 2016, který se konal v brazilském městě Rio de Janeiro. Sídlo koučování zahrnovalo mladý sportovec předem do týmu pod prvním číslem. Ruský zápasník na olympijských hrách 2016 vyhrál zlato. Po hlasitém vítězství, šampión obdržel blahopřání telegram z Vladimir Putin, a později se zúčastnil slavnostního obřadu udělování olympijských šampionů, který se konal v Kremlu.

Abduraxhad Sadulaev na OI v Riu

A příbuzní a přátelé kopírovali sportovec s novou přezdívkou "tank-T86" podle názvu hmotnosti kategorie, ve které se stíhačka soutěžil. Nyní se změnily hmotnostní parametry Abdul Ash: S výškou 178 cm strávil v kategorii až do 92 kg.

Osobní život

Zatímco Abdulrachd Sadulaev se připravoval na hlavní akci ve sportovní kariéře, olympijských hrách, nemyslel o jeho osobním životě. Těsný plán školení ruských mistrovství a mezinárodních turnajů neumožnilo Sadulaev vybudovat vážný vztah.

Abdulrahd Sadulaev s manželkou

Ve svém volném čase, mladý muž preferuje řídit míče v kulečníku nebo hrát počítačové hry na předponu "PlayStation". Také ten chlap miluje vidět zápasy týmových sportů. Zápasník přitahuje fotbal a basketbal.

Po návratu sportovce od Rio příbuzných Abdulhade a on sám začal hledat nevěstu. Sadulaev v rozhovoru zmínil, že chce velkou rodinu a jeho matka sny o vnoučatech. A slušná dívka byla brzy nalezena. Na začátku roku 2017 proběhla svatba Abdulhade a Zaire. Manželka sportovce v té době byla jen 21, studuje v jeho rodném Dagestan na univerzitě. Oslava proběhla v jednom z nejlepších restaurací Makhachkala. Pro pohyb novomanželů po celém městě byl najat bílá limuzína.

Abdulrachd Sadulaev Now.

Po obdržení zlaté medaile v Rio Sadulaev pokračoval ve vítězném průvodu. V roce 2017 se na ruském bojovník mistrovství opět ukázal být v nejvyšším kroku podstavce. Ale na mistrovství světa v boji, který se konal v Paříži, Rusové museli dát titul šampionátu v hmotnosti kategorie až 97 kg amerického Snider Kyle. Tento boj byl první porážkou Avarů ve své sportovní biografii. V obecných medaili postavení, ruský národní tým také neudělal nejlepší výsledek. Tým vzal jen 14. místo kvůli nedostatku zlata.

Abdulrashad Sadulaev (v Krasnoy) na turnaji Ivana Yarygin

V roce 2018 se Abdulraş Sadulaev ukázal na turnaji Ivana Yarygin, který se konal v Krasnojarsku a na mistrovství Evropy. Obě soutěže přinesly zlatý sportovec. V Krasnojarsku, šampión míru Snider, který Abdulraxd ztratil minulý rok. Očekávali, že fanoušci uvidí velkolepou brawl a Sauluev sám očekává pomstu, ale sportovci byli v různých váhových kategoriích.

Poslední Sadulaev soutěž proběhla v hmotnostní kategorii až do 92 kg. Turnaj se konal v Caspian ve sportovním paláci pojmenovaném po Ali Aliyevu. Druhé místo šlo do stíhače z Ázerbájdžánu Sharif Sharifova.

Kromě sportovní kariéry, Abdulrachda vzala politiku. Sportovec obdržel post asistentního zástupce státu Duma FS RF. Na osobních účtech zápasníka v "Instagramu" a "VC", fotky z veřejných akcií, ve kterých se zapojuje Abdulraks. V roce 2018 navštívil Dagestan Humanitarian Institute, Severního Caucasus Institute (pobočka) VGU (RPA Ministerstva spravedlnosti Ruska). Kritizoval jsem nový zákon o dobrovolném studiu rodného jazyka.