Anastasia Kuzmina: Životopis, fotky, zprávy, osobní život, Biatlon 2021

Anastasia Vladimirovna Kuzmina, rodný název, z nichž Anastasia Shipulin je známý milencům biatlonu po celém světě. Sportovec byl stále v rámci ruského týmu ukázal dobrý výsledek, a když dívka přistěhovalá na Slovensku a začala hrát na tuto zemi, mistrovství Evropy vytěžili dvakrát a zlaté medaile olympijských her vyhráli třikrát. Na konci roku 2010, sportovní novináři její nové vlasti jednomyslně nazývali Anastasia "Nejlepší sportovec Slovenska".

Nastya se narodil v Tyumenu a stala se prvním dítětem v rodině sportovních mistrů v lyžování a Biatlon Vladimir Ivanovič a Alla Abushaevna. O tři roky později se narodila dvojčata Anna a Anton Shipulina - mladší bratr a sestra. Anton Shipulin je dnes přinejmenším slavný sportovec, šampion olympijských her, hlavní naděje národního týmu ruského biatlonu.

Biatlete Anastasia Kuzmina

Sportovní biografie Anastasia Kuzmin původně zahrnovala mnoho sportů. Na lyžařské dívce se zvedla pod vedením maminky a tátu i v jemném věku, ale později byla stále zapojena do postava bruslení a karate. Nicméně, když nastal čas zaměřit se na jeden sport, Nastya si vybrala lyžařské závody.

Nastya se zabývala slavným dětským trenérem naděje Dmitrievna Rupnikny a ještě dítě obdrželo odměnu u dětských soutěží pro nejmenší lyžaře. Později dívka spadala do národního týmu a přestěhovala se do jiného trenéra. V Biathlonu, Anastasia Kuzmina šla, když jí bylo 15 let, a na junior úrovni shromáždila obrovské množství medailí různých nominálních v tuzemských soutěžích a mezinárodních mistrovstvích.

Malá anastasie, Anna a Anton Shipulina

Důležitým krokem pro sportovní kariéru Schipulina-Kuzmin bylo se podílet na letech 2001-2002 na Yuchm v Itálii, město Ridnaau, kde dívka získala druhé místo v týmu relé.

Vysokoškolská sesterská sestra Sipulin, Anastasia Kuzmina, přijatý vůbec v neprofické univerzitě - dívka vystudovala Právní institut Tyumen Ministerstva vnitřních záležitostí Ruska.

Biatlon.

V dospělém národním týmu Ruska, biatlonista Anastasia Kuzmina, růst, který byl tímto časem již 180 cm, a váha 68 kg, klesla v roce 2005 a pro dvě sezóny byla zastoupena jeho rodnou zemí ve všech soutěžích. První závod, který se konal v Oberhof, na fázi Světového poháru přinesl 21letý sportovec 63 místo v celkovém pořadí.

Nejlepší výsledek Nastya v té době byl 13. místo na začátku sezóny 2006-2007. Krátce po Anastasia Shipulin se objevil v národním týmu, vystoupení slavného olympijského šampiona Galina Klovyev dokončil projevy. Během slavného večera se rozloučil Galina svou vlastní úspěchovou pušku Nastya.

Na konci roku 2008, vzhledem k okolnostem osobního života Kuzminy, forma národního týmu Slovenska byl uveden. Představující tuto zemi, Anastasia dosáhla nejlepších výsledků. První soutěž Anastasie jako Slovenský sportovec byl IBU Cup, který se konal v italském Martellu. Rok po narození dětské anastasie, mistrovství světa v Pieng-Changu, kde sportovec přišel druhý po Rusech Olgy Zaitseva, s nimiž se spočíval v jednom týmu.

Anastasia Kuzmina na soutěžích v Rakousku

Brzy se sportovec stal stříbrným medailistem mistrovství světa, pak byly předloženy dva závody Evropského mistrovství v ruské UFA, a biatlonie byl nejprve stoupat k nejvyššímu kroku pódia na úrovni dospělých. Později byla zlatá medaile Světového poháru v Rakousku.

Hlavním úspěchem v Biatlon Anastasia Kuzmin - "zlato" olympijských her. Poprvé, dívka vyhrála v závodě Sprint v kanadském Vancouveru v roce 2010, a čtyři roky později, v Soči, slovenský biatlike opět opakoval tento úspěch. V přestávkách mezi vítězstvími přežil biatlik zranění ruky, s výsledkem, že Anastasia musela chybět soutěže Mistrovství světa v Oberhofu a Ruzeoldingu.

Anastasia Kuzmina na OI v Soči

Zlomenina sloužila jako sportovec v motivaci ke zvýšení výcviku před olympiády a pravidelným vítězstvím. Poté, rodinnými okolnostmi, Anastasia vypadla ze sportu na dva roky a několik lidí znovu vyloučilo vidět dívku na lyžování na vysoké úrovni. Ale Kuzmina se vrátil na konci roku 2016 a v prvním oficiálním závodě padl do šesti nejsilnějších biatlíků.

Osobní život

V dubnu 2007 se osobní život Anastasia Kuzmin dramaticky změnil. Za prvé, dívka si vzala izraelský lyžař ruského původu Daniela Kuzmin, s nímž se setkal během poplatků v rakouském městě Ramzau: Mladí lidé spolu vylezli na horu v jednom přívěsu. Za druhé, on změnil název lodi na Kuzmin a byl slavný celý svět. Za třetí, přestěhoval se na Slovensko, kde manžel žil 12 let a opustil projevy pro Rusko.

Anastasia a Daniel Kuzmina

Zpočátku toto rozhodnutí biatletě Anastasia Kuzmin-Shipulin vzal kvůli těhotenství: Ve stejném roce 2007, sportovec porodil syna Elisha. Ale po nějaké době se Kuzmin rozhodl vrátit se do velkého sportu a dívka se stala volbou: nebo žít se svým manželem a zastupovat Slovensko, nebo se vrátit do vlasti jednoho. Stejně jako každá normální žena, Anastasia si vybrala rodinu. Nyní biatlete spolu s Daniel žije a vlaky ve slovenském městě Banská bistrita. A v létě roku 2015 se v rodině objevilo druhé dítě, dcera jménem Olivia.

Anastasia Kuzmin a syn

Hlavní koníček v životě biatlířů - kulinářské speciality, které Anastasia potěší domácí. Také sportovec miluje dobrou moderní hudbu, bez každého dne olympijského šampiona. Po skončení kariéry by Anastasia chtěla otevřít svůj vlastní květinářství, ve kterém bude moci osobně vytvořit Iquiban. Stejně jako bratr Anton Shipulin, Anastasia Kuzmin aktivně zabývající se charitou. Společně se svým manželem, Kuzmin často navštěvuje pacienty s dětmi ve Slovenské nemocnici Roosevelt, dává dárky a poskytuje pomoc ve všech místech.

Anastasia Kuzmina nyní

Mluví v sezóně 2016-2017 pro Slovensko, Anastasia Kuzmina získala 176 bodů a 40. místo v celkovém pořadí. Ale sportovec se na touhu nezměnil ke zlepšení profesní podobě. Na začátku dubna byla Anastasia již na trati v norském Shusheen, kde se konaly jarní poplatky. V srpnu, biatlonista trénoval tři týdny na Novém Zélandu. Na podzim, Anastasia šla do IBU Cup fáze ve Švýcarsku.

Tato sezóna Kuzmin vyhrál dvě zlato a dvě stříbrné medaile na fázích mistrovství světa, které se konaly v Annecy a Hochfilzen, v důsledku toho se stal vůdcem celkových pořadů.

Anastasia Kuzmina

Anastasia Kuzmina nemá žádný osobní účet v "Instagramu", ale fanoušci sportovce vytvořili komunitu v síti "VKontakte", věnovaní sportovním úspěchům Kuzmin, kde jsou umístěny nejnovější zprávy ze života biaktilů a osobních fotografií Anastasia.

Anastasia Kuzmina preferuje použití pušky Anschutz, stejně jako fischer lyže. Projevy a trénink sportovec drží v kroji Adidas.

Olympiad v Koreji se stal triumfálním pro biatlíčky. Sportovec získal tři medaile (2 stříbrné a zlaté) ve 4 soutěžích. 17. února, Anastasia Kuzmina vyhrála zlaté olympijské hry-2017 v hmotovém počátku.