Maxim Eligor - životopis, fotografie, osobní život, zprávy, lyžař 2021

Životopis

Maxim Eligor, nebo "Prince Silver", jak je jeho jméno pro velké množství Silver Awards - univerzální lyžař, tříčasový vítěz olympijských her v Soči, šampiona a vice-šampion světa. Udmurt sportovec adekvátně pokračuje v vítězných tradicích krajanů - Galina Kulakova a Tamara Tikhonova.

Dětství a mládež

Maxim Eligor tyč z vesnice Sharjan z Udmurtia republiky, kde se narodil v říjnu 1982. Rodina Simple: Můj otec Mikhail je zaměstnancem Ministerstva vnitřních záležitostí, po odchodu do důchodu funguje jako řidič v ambulanci, maminka Rufima vede dětskou knihovnu. Děti - Dcera Natalia, Sons Maxim a Alexander - od mladých lidí zvyklých na těžkou rustikální práci.

Na lyžích, malý Maxim stál starý 9 let. Opravdu jsem chtěl hrát sport, ale v obci nebyly žádné další sekce. V létě, chlap honil fotbal, byl stále rád fotografie. O rok později e-mail vyhrál první v biografii závodu. Jak řekl lyžař, běžel dál, vzal lyže a opustil domov. O tom, co vyhrál, zjistil jen za dva dny.

V roce 2015, kdy mistrovství mistrovství světa vyhrál zlato mistrovství světa, Šarcan škola dává jeho přidělené jméno vynikajícího absolventa.

Maxim Eligor ve formě policisty

Po škole, Maxim vstoupil do policejní školy, pak začal léčit lyžování vážněji. Úspěchy umožnily získat místo na Institutu tělesné výchovy v Izhevsku. Kdyby to nebylo pro sport, Maxim by si vybral školu Suvorov a vojenskou kariéru.

Sport

Kariéra sportu byla tvrdá. Na samém počátku byl pozván do národního týmu pro letní poplatky, a v zimě, kdy začaly hlavní začátky, vyloučeny z národního týmu. Maxim však nedal rukama a pokračoval v tom, že se místo podmanil v mládí, pak v hlavní kompozici.

Vážné začátky Maxim Maxim začal v roce 2005 s projevy na Světovém poháru. Lyžař, který se nazývá, poškozen pomalu. První sezóna skončila na 67. místě, další a horší - při 152 v celkovém pořadí. Další tři období Maxim postupně zvyšovaly tempo. Nejlepší výsledek ve Světovém poháru - sezóna 2009-2010 a 8. místo v obecné tabulce řad. Pak dal 2 stříbrné medaile a jeden bronz v jeho prasátko.

Lyžař maxim exsheged.

Universiade 2007 byl úspěšnější. V italském Turíně se Maxim podmanil nejvyšší krok čestného pódia a také získal bronzovou medaili. Na olympijských hrách strávených ve stejném městě nešel lyžař.

Mistrovství světa se ukázaly být více velkorysé pro odměny. V roce 2009 v České republice a v roce 2011 v Norsku byly v Norsku 3 stříbrné medaile v Norsku - v Skiatlon a Marathon Race 50 km. V roce 2013 v italské Val di Hiemma, Maxima dostal bronz v relé.

Maxim Eligor vyhraje mistrovství Ruska na Skiathlon

Maxim vyhrál milovaný Skiatlon a mistrovství světa ve finském Falunu 2015. Tentokrát byl podpořen Silver Nikita Kryukov a Alexey Rooshova, který strávil v týmovém sprintu. Hlavní bazén ocenění byl odvezen kolegy z Německa a Norska.

Na Vancouver Olympijské hry, lyžař označil pouze 8 místo v maratonu. Ale domácí olympiáda v Soči dal publiku okouzlující povrchovou úpravu v 50 km závodě, kdy celý podstavec byl pořízen ruskými lyžaři Alexander plic, Maxim Eligor a Ilya Chernobov.

Kromě toho by sportovec mohl dostat bronz a v Skiathlonu. Zástupce norského týmu Martin Sundbu byl řezán na konci lyžaře. Navzdory skutečnosti, že Viking jasně porušila pravidla, soudní rada neztratila protest ruského národního týmu a omezil se pouze na varování.

Ale podle výsledků soutěže v Sprint týmu, e-mail promluvil o podání protestu. Tentokrát blíže k konci relé klesl německý lyžař, Finn byl naplněn Nikitu Kryukovem, který ztratil rychlost. Dokonce i v této situaci, finský tým nejprve přišel do cílové linie. Německo podalo protest. Maxim zjistil, že pád je nehoda, kterou nikdo není pojištěn. V důsledku toho Rusové dostali stříbrnou medaili.

Nicméně, podle vlastního uznání olympijského vítěze si pamatuje rok ne medailemi, ale událost, která nastala v rodině, je narození Syna.

Maxim Eligor na lyžích

V únoru 2016, bronzová medaile získala bronzovou medaili ve vzdálenosti 50 km na Marathon Holmenkollensky a vyhrál světový pohár v Lahti. Kromě lyží, Maxim věnuje pozornost ostatním sporším. Ve stejném roce 2016 obdržel lyžař stříbrnou odměnu v ruském amatérském triatlonském mistrovství.

Na konci roku 2016 vyhrál rusky závod 10 km a ve Sprint Classic Style na mezinárodních soutěžích ve Finsku. Podle výsledků soutěže byl založen národní tým pro Světový pohár.

Zároveň mezinárodní olympijský výbor oznámil začátek vyšetřování porušování antidopingových pravidel přijatých na olympijské hry v Soči. V následujícím tiskové zprávě příjmení sportovců, u nichž bylo provedeno vyšetřování nebylo povoleno.

Maxim Alleginec s medailí

Nicméně, jména šesti sportovců, kteří byli pozastaveni mezinárodní federací lyžování z mezinárodních soutěží, se objevily v síti. Nároky IOC podle Federace lyžařských závodů Ruska, měly mechanicky poškodit kontejnery s dopingovými testy. Byl uveden a název Maxim je eliminován.

Udmurt sportovec dvakrát podal odvolání na mezinárodní federaci a oba časy byly odmítnuty. Z tohoto důvodu Maxim zmeškal mistrovství světa v Lahti. Následně se řídil zprávou Světové anti-dopingové agentury, IOC a jmenovala celoživotní diskvalifikaci vůbec, zrušila výsledky Sochi her, které automaticky implikuje deprivaci ocenění.

Osobní život

Maxim - spolehlivá zadní. Komplexní podpora je manželka Albiny a Syn Artem. Skierův manželský partner je slavný Izhevsk novinář, pracuje v novinovém editoru na televizním kanálu "Moje Udmurtia", více než kdysi hlásí se o slavném sportovce. Zpočátku byli kontakty pracovníci - rozhovory a pouze. Svatba slavných osob držených v roce 2012 se ukázalo jako drahá a velkolepá událost.

Maxim allegisher a jeho žena albina

Albina vzala příjmení svého manžela o šest měsíců později, vysvětlila, že novinář, který již získal jeho jméno, byl obtížný přihlásit k jinému jménu. Dívka pro svého manžela překvapila - až do konce mistrovství světa se stalo způsobilým. Syn Artem se narodil v červnu 2014. Sportovec přiznává, že kvůli svého syna jsem dostal stránku v "Instagramu", abych si vzal své první fotky. Kromě toho fanoušci neustále požádali, aby něco zveřejnili ze školení nebo soutěží.

Maxim Maxima Family.

Maxim shromažďuje lyžařské postavy, ale hlavní vášeň, koníčky a práce zároveň zůstávají lyžařské závody. Na domovském sportovce, v Izhevsku, provádět všechny ruské soutěže v kolečkách pro ceny Maxim Maxim.

Maxim Eligor Now.

V předchozené sezóně Udmurt lyžař v ruském národním týmu.

V listopadu 2017, 11 měsíců po vyhlášení diskvalifikace Maxim promluvil na mezinárodních soutěžích zařazených do plánu FIS. V emocionálním postu v "Instagramu" lyžař řekl, že soutěž byla spontánní, nemyslel na výsledky, hlavní věc byla - nosit místnost, jít na lyže a znovu cítit ducha soupeření.

Maxim Eligor v roce 2017

Mezitím se sportovní arbitrážní soud zvážit odvolání ruské lyžařské federace. Rozhodnutí IOC o diskvalifikaci ve vztahu k způsobilému a dalšímu 27 jeho kolegům je zrušeno, medaile se vrátí do sportovců.

IOC naléhavě zveřejnil tiskovou zprávu, která vysvětlila, že rozhodnutí rozhodčího soudu neznamená, že osvobované osoby by obdržely pozvání na olympijské hry v Koreji.

Maxim Smellzhanin.

Federace a sportovci mají v úmyslu soudně obnovit morální a materiální škody způsobené nepřiměřené obvinění dopingu. Kromě toho je plánováno být účasti dříve pozastavených lyžařů ve Světovém poháru a kontinentálním poháru.