Natalia Voronina - životopis, fotografie, osobní život, zprávy, rychlost bruslení 2021

Životopis

Natalia Voronina je trojnásobný bronzový medailista mistrovství světa, mistrem sportů Ruska bruslí, šampiónem země ve vzdálenosti 5000 m v roce 2015 a bronzové medailisty mistrovství Evropy. Ruský sportovec dosáhl vrcholu sportovního Olympu a v roce 2018 šel bojovat za čest země k zimním olympiádu v Jižní Koreji.

Dětství a mládež

Budoucí sportovec se narodil 21. října 1994 v Nizhny Novgorod. O rodině Natalia Voronina Information ne najít: Dívka nemluví o rodičích a osobním životě.

Natalia Voronina

Od dětství, Natasha svázala biografii se sportem: líbila mnoho zimních druhů, ale zastavil se na nejdynamičtější a rychlé bruslení.

První kroky Natalia Voronina ve sportu byly vyrobeny pod citlivým vedením zkušených trenérů - Vladimir Akilov a Olga Eroshenko. Mentály zdůraznily pracovitou a přetrvávající dívku mezi vrstevníky: Natasha se ukázala být nejslibnější a účelnější.

Bruslení

Lezení Voronina do výšek bruslařských sportů začala v roce 2014: Natalia se uvedla v ruském mistrovství v kategorii Junior, ve stejném roce znovu prokázal, že to není náhodná osoba na ledové trati. Hvězdička z Nizhnyho Novgorodu vyhrál stříbrnou medaili na mistrovství světa, překvapující mentory a fanoušky rychlých bruslení v neuvěřitelné rychlosti.

Bruslení Natalya Voronina.

Sportovní kritici a fanoušci poznamenali, že Natalia dosáhla nejpůsobivějších výsledků na střední a dlouhé vzdálenosti. Když Voronina soupeři vydechli a ztratili svou sílu, otevřela druhý dech: sportovec nejen držel kontrolu nad tratí, ale také přidaná rychlost v posledních sekundách.

Trenéři ruského týmu na bruslení sportu ukázali sportovec a dlouho nenechali rezervu. Vstupující do národního týmu se Natalia Voronin snažil bojovat s nejsilnější a brzy poskytla takovou šanci. Po dokončení nezbytných norem se bruslení stal mistrem sportů v Rusku mezinárodní třídy.

Natalia Voronina na ledu

V sezóně 2014/2015 se Natalya Voronina rozlišovala na ruském mistrovství: dívka nastavila osobní záznamy na všech vzdálenostech. Výsledkem je, že sportovec přišel na druhé místo počtem bodů skórů. Správně přecházel mistrovství země otevřelo dveře Voroniny do mistrovství Evropy.

V kanadském Calgary, na mistrovství světa v klasickém všestranu, dívka rozbila osobní záznamy na třech vzdálenostech a vyšla na 14. místě. V některých vzdálenostech, spolu s Julia, Natalia Voronin, Natalya Voronin, se poprvé stala vítězem Světového poháru: Top tři ruských sportovců zmeškali pouze kolegy z Japonska a Holandska.

Olga počet, Natalia Voronina a Ekaterina Shikhova

Na Světové poháry v Kanadě a Americe, Voronina spokojila fanoušky se dvěma záznamy Ruska v počátečních fázích. A na TiClf kluziště v holandském Herenvenu, sportovec vyhrál bronz v týmovém závodě a stříbrnou medaili ve vzdálenosti 3000 m, sčítání jasné linie pod rok 2015.

Sezóna 2015/2016 za zjištěno, že je pro Natalia méně úspěšný. Ačkoli dívka ukázala vysoké výsledky v období soutěže (2. místo na Světovém poháru ve vzdálenosti 3000 m a 3. - v týmovém závodě), ale kvůli permutacím koučování v bruslení z týmu Nizhnyho Novgorod, as a jeho kolegy , nemohl kvalitativně připravit na globální šampionát. Druhá bronzová medaile Voroniny v příkazovém závodě v nepřítomnosti dalších ocenění - výsledek je skromný.

Natalia přiznala novinářům, která nebyla s tím spokojeni. Po dobu 2 let, projevy pro dospělého týmu voroninských zemí získaly světovou slávu a trhák vpřed, což se z toho nestalo.

Ale v rodném městě Natalya Voronina - hvězda. Countrymen věří v její potenciál a pečlivě sledují podporu na sportovní arénu. Když bruslení byl proveden v roce 2016 v šampionátu Kolomna, delegace z Nižhnyho Novgorodu přišel do Natasha: Dva tucet krajanů v čele s ředitelem centra Nižného Novgorodu pro sportovní trénink Yuri Kruglove, podporoval nejoblíbenější. V týmovém závodě získal sportovec bronzovou medaili.

Natalia Voronina v tělocvičně

Předběžná sezóna se také ukázala jako problematická. Natalia Voronina říká, že ho chce udeřit z paměti: Bruslař byl pronásledován onemocněním, což ovlivnilo výsledky soutěže. Natalia se zotavila na mistrovství světa a sbíráním sil, ukázala dobrý výsledek v Jižní korejsky: vyšplhal na podstavec, těžil zemi na třetí bronz.

Předškolní sezóna konce roku 2017 a začátek roku 2018 byl poznamenán "dopingovým" skandálem, z nichž výsledek byl zákaz desítek ruských sportovních sportovců bojovat na zimní olympijských hrách v Phenchhovi.

Šance na vítězství a pro bruslení týmu byly sníženy: řada hvězd bylo popíráno vchod do Jižní Koreje. Olga počet, jehož jméno nebylo v seznamu "Zakázaných" seznamů, odmítl jít.

Natalia Voronin na olympijských hrách 2018

Natalia Voronina Po dohodě o myšlení se dohodla na hájení čest země pod neutrální vlajkou: bruslař vysoce oceněn šance na vedení ve vzdálenosti 3000 m. Pro sportovec z Nižného Novgorodu, to je první olympiáda a šance na hlasitě prohlásit.

V Pchenchkhan Voronina šel bez trenéra - Pavel Abratkevich byl zakázán vniknout. Ale bez podpory - ibeit Remote - Natalia nezůstal: Mentor analyzoval oddělení odeslané oddělením a poradil.

Osobní život

Růst Natalia je 1,63 m. Sportovec není ženatý, ale v sociálních sítích jsou fotky Voroniny, podle kterého fanoušci hádají o přítomnosti mladého muže. Nicméně, dívka není připravena pojmenovat jméno přítele a je přesvědčen, že kruh diskutovat o fanouškům je jeho sportovní úspěchy nebo neúspěchy, a ne osobou, která je blízko.

Natalia Voronina pohání auto a miluje cestování. Sportovec dává přednost žijící komunikaci a nemá "visí" na dlouhou dobu v sociálních sítích. Stránky v "Instagram" nemají dívku.

Tři-to-play ruské bruslaře - Natalia Voronina, Angelina Golikova a Sergey Trofimov - přišli do Jižní Koreje a přijali bitvu. Výsledkem se, že fanoušci: 23-rok-starý Natalia překonal vzdálenost 3000 m desátý. Podstavec vzal holandské sportovce.

Natalia Voronina v roce 2018

Voronina začala s českým kolegou Martinem Sablovikovem, ale nedokázal předjet soupeře: Sablikova přišla čtvrtá. Ruská brusle za ním je 5 a půl sekundy.

Výsledek komentoval OLGA počet, který byl velmi pozorován pro kolegu. Kolega uvedl, že Natalia "ukázala jako bojovník."

Dne 16. února získala Natalya Voronina bronz ve vzdálenosti 5000 m, předávání pouze legendární Martin Sablovikov a Esme Visser. Ruská žena přinesla 8. medaile na populae národního týmu.

Ocenění

• 2015 - Bronzová medaile na mistrovství světa v Herenenven (velitelský závod)
  • 2016 - Bronzová medaile na mistrovství světového poháru (velitelský závod)
  • 2017 - Bronzová medaile na mistrovství světového kanálu v Cannes (velitelský závod)
  • 2018 - Bronzová medaile na mistrovství Evropy v Kolomně (3000 m)