Tyrill Ekko - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, biatlon, biatlon, BAGE 2021

Pro Tyryl, kabel rozpoznávání jednoho z nejkrásnějších, pozitivních a zářivých biatlánů se táhne. Na stránce v "Instagram" je těžké najít fotku, kde se dívka nedostane. Mezinárodní sportovní kariéra Norwegian začal pouze v roce 2011, ale stabilně ukazují vysoké výsledky ne okamžitě.

Dětství a mládež

V Norsku, složitá správní divize: Motherland Tiril Campenhag Ekchoft je tvorba třetí úrovně - komunie, která je součástí Akershus okresu. Sportovec se narodil pod náznakem Zodiac Taurus v květnu 1990 - samozřejmě v rodině, podle tradice, fond zimních sportů.

Biblonová biografie staršího bratra Stiana má 10 let, ve své mládí vyhrál tituly mistrů světa v relé a mistr světa mezi vojenským personálem. Nyní vstoupí do ústředí nákupu národního týmu Norska. Zabývající se biatlonem a sestry Kaya. Mimochodem, v jeho blízkých, měla Emil Heargle Svendsen, také vlastník pevného seznamu úspěchů.

V řadách střelných lyžařů, podle příkladu bratra a sestry, TiRill vstoupil. Ona preferoval biatlon, protože obyčejné lyžařské závody zvažují nudný sport zpoza startování intervalu, od samého počátku a až do cíle.

Tyryl získal vysokoškolské vzdělání. Vystudovala norskou univerzitu v oblasti vědy a technologie pro inženýrskou specialitu. V roce 2008 zasáhla národní tým.

Biatlon.

Poprvé, Tyrill vyzkoušel svou sílu ve sportu vysokých úspěchů na Světovém juniorském mistrovství. Ve věku 21 let, v České republice, on byl kótován mezi oblíbené, ale nedosáhli zvláštního úspěchu.

Další pokus byl mistrovství Evropy v Estonsku v roce 2010, v juniorském propuštění. Zkušenosti se ukázaly být úspěšné - 2 bronzové a zlaté medaile. Ve stejném roce, v první světové válce, Ekkooff vyhrál hlídkovou závodou 15 km.

Na Světovém poháru, Norwegian udělal debut v poslední fázi, vzal 46. místo v pronásledování závodu, 50. let v Sprint a nepsal jediné body do aktiva. Výsledky projevů příští sezóny šly do ofsetu. Pak se Echeft začal od 54. místa v italské fázi a ukázal se být 7. do konce soutěže, v závodě s hmotností začínající na jevišti v Rusku.

Sezóna 2012-2013 byla prezentována biatletě První pohár medaile - bronz v relé v Soči. Další etapy nebyly potěšeny, výsledky byly jako americké skluzavky - od 6 do 65. místo. Slazené na pilulku zlata v sprintu a stříbra v ústech v norském mistrovství. Ale to nestačilo dostat se do Světového poháru.

View this post on Instagram

A post shared by Tiril Eckhoff (@tirileckhoff)

Příští sezóna byl průlom: 6 pódia, jeden zlato, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile. Jeden zlatý, stříbrný a bronz je navíc podmanil uličkou na olympijských hrách v Soči.

Po Sochi hrách, prasátko Ekchuff byl doplněn dvěma zlatými, jedním stříbrem a čtyřmi bronzovými medailemi a třikrát byl biatlikován blízko podstavce. Další 2 sezóny Světového poháru dalo norským 5 zlatým, 2 stříbrným a 3 bronzovým oceněním.

Smíšené relé z roku 2016 Champions Racing byl horký. Chcete-li se zúčastnit, EKKO si vybral v několika Antonu Shipulin. Její trvalý soupeř Dorothea Virr se rozhodl spustit trať s Martinem Fourcade a Karin Oberfofofer - s Ule Einarem Bjorndane. V důsledku Rabiya, Norwegian a rusky zařadili třetí.

Mistrovství světa poprvé zůstal jako indikativní ve sportovní biografii střelného lyžování. Pro první 6 sezón, Tyril vyhrál 2 bronz a tolik zlatých medailí mistrovství světa. Mistrovství 2017 v rakouském Hochfilzenu a vůbec se ukázalo být selhalo: nejlepším výsledkem je 8. místo v relé.

Na konci soutěžního sportovce přemýšlel o dokončení kariéry. Tyryl řekl novinářům, že byl v mlze, a jedna myšlenka sedla v hlavě: stojí za to přinést takové oběti žít, jak jsou instituce podle harmonogramu, takže nakonec jednat tak špatně? Pouze trenér a blízký přítel přesvědčili, že EKKO má nevyčerpaný potenciál.

Na jaře roku 2016 byl Ekchuff diagnostikován astmatem. Tyrála používá drogu "Atrovant", ale tvrdí, že k němu neustále neustále, protože onemocnění je odhaleno ve světlé formě. S ohledem na skandál v norském sportu do konce roku, dívka uvedla, že nemá vůbec nemoc.

Hlavní výhodou Tyrilu je rychlost, i když je chybí (což se často děje v biatalinech často), může zachytit nevyžádané bolesti vzdálenosti, aniž by se snížil tempo do samotného povrchu. Ale střelba na sportovce je slabé místo. EKKO o tomto nedostatku neví, který pravidelně uvádí v rozhovoru.

Na Světovém poháru Světového poháru 2017-2018, Norwegian řekl nervům na sebe a fanoušci: vyhrál Sprint v Itálii a smíšené relé ve Švédsku a "padl" do čtvrté a páté desítky v Německu a Francii. Ve fázi v Rakousku se zúčastnil pouze v Sprint, kde se ukázalo být 78. místo.

Přípravná sezóna pro olympijské hry v roce 2018 v Tyrill úspěšně začala úspěšně. Na norském mistrovství, Biatlete vyhrál zlato v pronásledování a 2 stříbro - v sprintu a v závodě s hmoty začnou. Zúčastnila se dívky a v lyžařských závodech, která se nelíbila. Snad tedy na mistrovství země zůstal EKROSt na čtvrtém místě v týmovém sprintu.

Uprostřed přípravy na hry, Tiril byl odhalen problém s očima - imaginární myopie. Po několika měsících se zlepšil pohled na sportovec. Zdá se, že zdravotní problém byl vyřešen, protože fotografie s odpovídajícím komentářem zmizely ze stránky v "Instagram". Po příjezdu do Koreje, ke kterému bydlet Skandinávie cestoval den, zavazadlo chybělo.

Hry v Pyonchhan pro Norwegians nejsou předmětem hrdosti. Nejvyšší úspěch zůstává 9. místem v závodě pronásledování, ve kterém německá Laura Dalmayerová vyhrála. Na místech ve dvacátém ve vzdálenosti 15 km a v sprintu zůstává lítost. Nicméně, týmové typy soutěží - hmotnostní start a smíšené relé - přidané bronzové a stříbrné sportovce v prasátko, resp.

Příští sezóna byla pro echo úspěšnější - zvítězil individuální závod na fázi Světového poháru v Kamonu dal norské síly. Na Světovém poháru, který se konal v Ostersundu, vylezla dvakrát na vrchol pódia a podmanil si také stříbro v závodě pronásledování. Výsledkem je - 13. místo v celkovém pořadí, které nemohly potěšit její fanoušky.

Ale skutečný průlom nastal v kariéře EKKO v roce 2019. Biatlete si vzal high bar na halochfiltsin soutěží, kde kromě relé ukázalo brilantní výsledek v závodě pronásledování. Snížil taril tempo a v Annecy. V této fázi vzala zlato v Sprint a v GP, čímž třikrát pro 3 závod v řadě se stal vítězem. Díky tomuto a následným vítězstvími na Světovém poháru se biatlikování stal vlastníkem druhého místa v celkovém pořadí, dává cestu k dlaně mistrovství Dorothee Virurr.

Ne bez zranění. Začátkem května 2019, v tréninku v Holmethlenii, hvězdy biatlonu zranil levou stehno, která okamžitě začala nabobtnat. V důsledku toho muselo problémové místo odtok. O měsíc později, Tyrll zlomil ten malý prst na noze, protože byl nucen přerušit přípravky na následující soutěže.

Sezóna 2019/2020 prošel pro norské extrémně úspěšné. Biatlete, zpřísnění techniky natáčení, neopustil žádné ze soutěží Světového poháru bez vítězství. Na jedné zlaté medaili v Ostersundu a Oberhof, dva v Hochfilzen a tři v Annecy a Ruzeolding. Další 2 pódium na mistrovství světa v Antholz (relé a smíšené relé) pomohlo Echoffe, aby udržel její vedoucí pozici v celkovém pořadí. Všichni osobní startéři však selhal a kvůli urážlivému elementárním chybám.

Norský biatlete a ze skandálu s pozitivními dopingovými testy od ruských sportovců během mistrovství světa skipasů v Seefeldy zůstaly. Tyrila komentoval tato zpráva, říkala, že nedostane návrhy, které by mohly vést k diskvalifikaci.

Osobní život

Sféra osobního života blondýnka z Norska je skrytá před zvědavým očima. Je známo, že přítel Tyrill je jméno Anund Leed Bigland, on je také sportovec, ale jen lyžař. Jako EKKO, dva biatlikace v jedné rodině je také. Se svým přítelem, šampion tráví letní trénink: spolu milovníci jdou pěší turistiku v horách, relaxovat v lesním domě.

Samostatná vášeň pro norské - pletení. Fotky krásných lehkých produktů prováděných vlastním rukama, Tyryl stanoví v sociální síti. Tam jsou také fotografie s přítelkyní Ingrid Tandrevold.

Biatlonové výšky obalu EKKO dobyl, žijící v Trondheimu, město, které "známky" šampionů. Nicméně, v roce 2016, biatlonista se rozhodl přestěhovat do Osla, protože od mezinárodních výletů se dostat do domu s převody a mnoho hodin čekání na letišti.

Navzdory nízkému růstu (164 cm s hmotností 59 kg) parametrem obrázku, echo je snadno soutěžit s královnou Biatlon Dorothea virr. Snímky v plavkách, které periodicky rozloží na své norské stránce, vedou k obdivu pro její fanoušky.

Tyryl Ekhotoff Now.

Na konci roku 2020, Ekchheff potvrdil vysokou třídu jeho dovednosti. Dokončila první závod fáze Světového poháru v Contiolachti.

Obec 2021 v Oberhofu byla dokončena pro Tiril další vítězství. Biatlete se podařilo přivést přesnost natáčení až 100%, takže vyhrála závod Sprint, zanechala Swede Hanna Eberg a rakouský Lisa Teresa Hauser.

Pro rychlost, Norwegian byl před ruskou ženou Elena Kruckhinkina, která vyčnívá pro Bělorusko. Jeho výsledek - o 1,8 sekundy rychlejší, ale úspěšně dokončeno soutěžní sportovec zabránil 2 chybět. Nicjní národní tým Norska nicméně ukázal nejlépe výsledek, během závodu relé skončil 7. místo. EKKOOFF zůstal nespokojen se špatným výkonem, který uvedl, že dnes kolegové nebyly týmem.