Kristina udržet - životopis, fotografie, osobní život, zprávy, biatlon 2021

Kristina Rube je ruský sportovec, biatlonista, který dosáhl, navzdory mladému věku, vysoký úspěch v ruštině a světových sportech. Kromě toho je dívka známá pro vlasový materiál na trati v krajkové spodní prádlo v roce 2013, která šokovala a zároveň zaváhala veřejnost.

Christina Krottský.

Soutěžící mají dlouhý kluzen, že všechny zásluhy Christiny vlastně patří do jejích matek - dvouhodnotový olympijský biatlon šampiona Anatolyevna Colevaya, zatímco dívka neprokázala svou vlastní sportovní profesionalitu.

Dětství a mládež

Christina Leonidovna Krowzová se narodila 27. dubna 1996 v Moskvě ve sportovní rodině. Christina matka Anfisi Anatolyevna Cottskyova se stala olympijským šampionem ihned ve dvou zimních sportech a otec Leonid Kratstsov - mistr sportů SSSR mezinárodní třídy na biatlonu, vyškolený Anfisa Anatolyevna. V manželství Anfisy a Leonidu se narodilo 4 dcery: Daria, Christina, Vasilisa a Maria.

Christina udržuje a její matku Anfisa Moldsova

Nejstarší dcera Daria Virlianen (v manželství) získala titul mistra sportů Rusku mezinárodní třídy Biatlon. Mít takové rodiče a starší sestra, Christina ani pochybovala o tom, co by se stala v budoucnu. Ačkoli v rozhovoru, dívka konstatuje, že ne-li sportovní rodina, pravděpodobně její povolání by se vztahovalo k designu ženského oblečení.

Christina Rubeová v mládí

Charakter Christiny šla do matky: oba dámy jsou emocionální a impulzivní, na rozdíl od Leonida Vasilyevich - klidný a vyvážený. Současně, doma, v rodinném kruhu téma sportů v blízkosti řezání stoupá poměrně zřídka. Pouze na začátku kariéry dceři dcera Anfisa Anatolyevna dala dcerou tipů, aby nebyly nastříkány a neotrávit energii před začátkem.

Sport

První kroky v Biatlon Mladý sportovec dělal ve sportovní škole v Moskevské oblasti, a v roce 2014 začalo trénovat v Khanty-Mansiysk.

V roce 2013 se v Murmansku konalo Národní mistrovství biatlonu, kde Christina překvapila soudní porotu a publikum neobvyklým vybavením. Dívka vyšla na trati v Lace Pink Spodní prádlo, položila na vrchol tradičního tvaru. Již později Christina vyprávěla v rozhovoru, což vysvětluje uklidňující chování mladého sportovce.

Cristina Biatlete Krisov.

Christina, pak další nováček v Biatlonu, před závodem v rámci Spartakiady řekl svým přátelům a kolegům v týmu, že v případě vítězství by byl propuštěn ve spodním prádle. Vítězství v závodě bylo překvapením i pro dívku sám, ale přítelkyně připomněla řezání o tomto slibu, a Christina nemohla pomoci, ale držet slovo.

To bylo plánováno se objeví ve spodním prádle, dívka plánovala na poslední relé olympijských her, ale diskvalifikoval nejen osobní, ale také tým jako celek, a přivést všechny Christina si nemohla dovolit.

Christina vyšla na trati ve spodním prádle

Ale na mistrovství v Murmansk Christina se nevrátila od naplnění slibů a objevila se na lince start v půvabném růžovém prádle na vrcholu kostýmu. Samozřejmě, v této formě, dívka přitahovala pozornost absolutně všechny přítomné. Nejprve, okolní prostě nemohlo pochopit, co se stalo, ale publikum odstranily napětí, překládal incident do vtipu. Podle sportovce se nálada jejího vzhledu zvýšila všem přítomným.

Hodně štěstí se znovu usmála Christine, když dívka zvítězila v takovém volajícím. Ale po křižovatce cílové čáry, odsouzení byl pokropen proti davu, Christine dokonce vážně si myslela, že v závodě je zbavena zlata, ale naštěstí se k němu nedostalo.

Christina Ruste na cíli

Biatlonista sám zdůrazňuje, že před začátkem se zajímalo o stanovisko jiných sportovců, zda jejich takový hluk vzhled Christiny nebude urážet, ale ne jediný nepřítel zjištěn, dívka byla podporována. Po obnovení soudců se Christine zdůraznila, že taková situace by se nikdy nestala znovu.

O dva roky později, řezačka šel do Belorussia, aby se zúčastnil Světového mistrovství biatlonů mezi juniors, kde se zařadil druhý v relé, a v jednotlivých závodech přišel třináctý závod. V příštím roce 2016 se výsledky dívek klesly: osmý a devátý místo, resp.

Osobní život

O osobním životě mladých biatlíků je známo málo. Téměř celý volný čas, dívka věnuje sport, na mladých lidech není čas ani síly. O vytvoření rodinné dívky ještě nemyslí.

Dokonce i fotografie na osobní stránce ve VKontakte dívkách odrážejí především její profesní činnost. Veřejná rezonance vyvolala screenshot umístěný v médiích z smartphonu, kde byla zpráva SMS zobrazena o akruální platu ve výši 6 rublů. Podle sítě se dívka ironicky komentovala na fotografii na otázku, kde utratit takovou částku.

Přesto, sportovní úspěchy nejsou jedinou silnou stranou Christine Cutch. V rozhovoru, sportovec si přečetl báseň svého vlastního eseje a přiznal, že má rád poezii. Cristina je letní dovolená, posuzování fotografií, preferuje utratit na pobřeží moře, užívat si slunce a vody.

Christina Krugstov

Po mistrovství světa Junior v roce 2017, kde Christina Krisovova získala bronzovou medaili za relé, a v závodním pronásledování skončila pouze třináctý, ta dívka začala vážné přípravy na mistrovství světového letního biatlonu. Sportovec ukázal brilantní výsledky v těchto soutěžích, přijímá 6 medailí, z nichž 2 jsou pro první místa.

Christina Krugstov v roce 2018

V zimě roku 2017 se cuttsword zúčastnilo Národního mistrovství, kde vyhrál bronzovou medaili v relé mezi ženami 4x6 km a skončil na hmoty na čtvrtém místě. V létě téhož roku získala Christina nad letním biatlonem zlatou medaili.

V sezóně 2017-2018, sportovec poprvé šel do švýcarského města Lenzerheide, aby se zúčastnil soutěží na otevřeném šálku Evropy, kde vyhrál bronzové medaile.

Christina udržuje a Alexey Volkov

V lednu 2018 vzrostl Cutsword párovaný s Alexey Volkovov čtvrté místo v relé na mistrovství Evropy v Ridmuwn. V rozhovoru, sportovec řekl, že kvůli povětrnostním podmínkám, účastníci soutěže ukázali průměrné výsledky, stejně jako ruské sportovce.

Na otázku plánů pro budoucnost Christiny by to bylo, že nejdůležitější událostí ve sportovní biografii biaktilů by byla výkonem v olympiádu, na kterou se dívka hledá, jako ostatní sportovci.