Monica Cell - životopis, tenis, osobní život, fotografie 2021

Monica Selesh je jedním z nejoblíbenějších tenisových hráčů, kteří hráli v mistrovství pro Spojené státy a Jugoslávii. Hrál v turnajích malé helmy série, se zúčastnil olympijských her, má mnoho ocenění a titulů.

Dětství a mládež

Monica se narodila v zimě 1973 ve městě Novi zahradu v jižním Srbsku. Rodiče dívek Maďarů, matka Esther Selesheh pracoval jako programátor, otec Kara Selestech měl kreativní profesi, pracoval jako umělec-násobitel. Byla druhá dítě, v době narození dívky, její rodiče již přinesli bratr Monica Zoltan.

Monica Selsh.

Když byla dívka 6 let stará, jeho otec ji začal seznámit na tenisu. Vzhledem k tomu, že rodina žila, se neobjeví, rodiče si nemohli dovolit napsat to do tříd s profesionálním trenérem a jeho otec se pokusil vyučovat Monica základy tenisových sportů. První místo pro školení byla platforma za domem, místo sítě, otec vytáhl lano.

Dívka byla schopná a bez profesionálního mentora, rychle zvládl tenis. Hardware a dlouhodobé třídy pomáhaly Monicě již za 9 let vyhrát první místo v mistrovství Yugoslávské mládeže, kde 12leté dívky provedly sváří. O rok později vzala další vítězství v mistrovství a za 12 let získala titul "sportovce roku Jugoslávie".

Monica Cell v dětství

O rok později se rodina Sellies přesune do Floridy, USA. Monica se stává účastníkem v turnaji mládeže pro mládež dětí, po dokončení, kdy se musela vrátit se svou rodinou. Nicméně, její hra Notes Nick Bulletieri. V té době byl slavný trenér, který okradl jednou tenisovou hvězdu.

Muž navrhl dívku ve své vlastní akademii, ale pro tuto rodinu je nutné přesunout do Ameriky na trvalé bydliště. Navzdory finančním potížím se po chvíli pohybuje rodina Seleshell. Otec dívky všechny síly vložily do svého vývoje jako sportovec, takže jsem se neodpustil, kdybych vynechal tuto příležitost.

Monica Seleshest v mládí

První vážné vítězství Monica došlo ve věku 14 let. V roce 1988 se zúčastnila profesionálního turnaje, který vykazoval vynikající výsledky a vyhrál první místo ve své věkové skupině. Rozvíjení v tenisu, dívka prošla za rok za rok ve velkém sportu, a brzy se v jejím životopisu objevily první důležité vítězství v jeho životopisu, tlačí impuls pro rozvoj sportovní kariéry.

Tenis

Z mladistvých let, školení a v dospívání, Monica Seles ukázala nádhernou hru. V roce 1990, kdy byla dívka 16 let, zúčastnila se tenisového turnaje "Roland Garros." V závěrečné části se setkala se s německým sportovcem Sportovec Steffi počet, který byl v té době už majitelem Zlatého Grand Slam a měl v roce 1988 titul nejlepšího světového sportovce. Monica porazila soupeř a vzala šampionát.

Shteffi počet a Monica Cell

Po určité době, Sellies bojoval v turnaji s Chrisem Evertem, kde také vyhrál, ale později se dívka vzala pomstu v americkém Open Championship, ale stále pro Selestech to stalo vynikajícím počátkem kariéry.

Po nějakém čase, Monica se stala členem francouzského šampionátu, ale v semifinále vyhrál Steffi počet. To však nebrání Selestech v tomto roce vzít 6. řádek ve světovém sportovním pořadí.

Monica Seleshest na soudu

Navzdory štěstí a vítězství, které doprovázel sportovec, důležitá událost v její životě se rozloučila s trenérem, který byl s dívkou od začátku sportovní kariéry. Stalo se to kvůli skutečnosti, že bulletieri zaplatil málo času pro třídy s Monicou, více školení dalších žáků více.

Další sportovní rok Seleshest začal několika porážkami ve Washingtonu, Chicagu a Boca Raton. Nicméně, tím, že se shromáždí s silami, dívka chtěla několik hlasitých vítězství na mistrovství v Americe a supernira v Ki Bisca, a později Beat Steffi počítat na Open Championship v Německu. Pro udržení úrovně hry na správné úrovni musela Monica tvrdě pracovat tvrdě, cítila se unavená, ale nevzdala se a vyhrála všechny nové medaile.

Tenista Monica Selesh

V roce 1991 a celý příští rok, Monica Seles ukázala dobré výsledky, pro tuto krátkou dobu plnění se podařilo předstihnout Steffi počet a získat titul "první raketu světa." Pouze v turnajích Grand Helmu Girl 6 krát vyzkoušel. Do začátku roku 1993 se podařilo dobýt 22 titulů.

Na jaře roku 1993 nastal bod soustružení v kariéře tenistiky. Stalo se to na turnaji v Hamburku, během hry to bylo jasné, že Monica s brýlemi před jeho soupeřem Maleev Magdalena, ale tentokrát nedokázala vyhrát. Když se účastníci turnaje změnili v místech, fanoušek z první řady, neznámý muž, udělal útok na Selesh. Způsobil jeden úder s nožem, po kterém se tělesné stráže a bratr dívky zkroucily neznámé. Monica byla naléhavě hospitalizována, naštěstí nebyla rána nebezpečná.

Dívka byla rychle vyléčena a vypouštěla ​​z nemocnice, ale obrovská psychologická rána do Monica. Dlouho nemohla se vyrovnat se strachem a znovu vstoupit do soudu. Muž, který útok byl uznán tak, jak je zkontrolován a zaslán na povinnou léčbu. Příbuzní Seles zůstali nespokojeni se větou, ale neodvolali se. A mezitím žena přestala svou sportovní kariéru po dobu 2 let, protože se obávala nové útoky.

Vrácení sportovce v tenisu se stal radostí pro fanoušky. Takové rozhodnutí bylo učiněno díky podpoře Otce Monica, pokyny zúčastněného lékaře a setkání s Mohammedem Ali. Slavný boxer bojoval s těžkou nemocí, takže jsem našel nezbytná slova, která ji přesvědčila, aby se znovu vrátila k soudu.

Vítěz Monica Selesh.

Poprvé po dlouhé přestávce, tenista promluvil na mistrovství Mistrovství Kanady, kde vyhrála Amanda Ketzer. O měsíc později se uskutečnila s grafem, během které Monica ztratila. Začátkem roku 1996 opět získala Open Championship Austrálie.

Toto výhry se však ukázalo jako poslední v turnajích velké helmy. Otec tenisového hráče padl vážně a o několik měsíců později zemřelo, pro ni se stala skvělou fanoušek. Po této události, Selees už neudělali hlasité vítězství, v roce 2003, dívka přijala zranění nohy a dokonce hrála z zápasu v Římě, po chvíli přestala vykonávat ve velkých soutěžích, a v roce 2008 a vůbec oznámila dokončení kariéry.

Osobní život

Nějaký čas po dokončení sportovních aktivit se pověsti začali objevovat v tisku, že Monica Selesheh se tajně setkává s americkým miliardářem Tom Goltsanem. Reportéři se opakovaně snažili zjistit, pravda je nebo ne, ale muž a žena se nedívala dlouho o svém osobním životě.

Monica Seleshest a její manžel Tom Ghutsano

Nicméně, v roce 2014, Ghutano, který byl v té době starý 72 let, oznámil angažmá s Seleshell, a brzy se pár podepsal. Monica pod svým manželem po dobu 32 let, neexistují děti dětí. Dokonce ještě před uzavřením manželství, Tom 3 krát běžel na post guvernéra New Yorku, ale poté, co byl stát představen pro milionáře, muž se přesunul do Floridy. Brzy Monica vyrazila domů na prodej a pár začal žít společně.

Po dokončení kariéry, Monica začala studovat Hatha jógu, doktrína fyzické harmonie ji změnila a pomohla házet nadváhu. V roce 2009 napsala knihu, jeho autobiografii, kde velkou pozornost věnovala více než kilogramy a boj proti nim, stejně jako období života, který se stará po útoku člověka.