Valeria Vasnetsova - biografie, osobní život, fotky, zprávy, biatletě, foto, ruský národní tým 2021

Biatlete Valery Vasnetsova je mladý sportovec, který nepřestane ukázat působivé výsledky na soutěžích různých úrovní. Školení hardwaru a pokyny trenér pomohlo ruské ženě vstoupit na globální úroveň. Mít v seznamu úspěchů není jedna zlatá medaile, naděje ruských sportů se snaží neustále zvyšovat bar.

Dětství a mládež

Valeria se narodila 29. května 1997 v Udmurtu Mozhga. Dívka byla z mladého věku mobilní dítě, ale dlouho nemohla najít lekci pro duši. Nějaký čas, Lera tančila, a pak se snažila sebe v hudbě, ale ne inspiruje ji. Větrný způsob, jak Vasnetsova navrhl učitelem tělesné výchovy, který si všiml sportovního schopnosti studenta, nabídl Biathlon a neztratil.

Jak později byl biatlikován v rozhovoru, od prvního tréninku pochopila, že našel jeho volání. Studium ve 2. stupni byl budoucí šampión vážně vhodný pro každé tréninkové zasedání a vždy pozorně poslouchal první trenér, byli Alexey Fedorovič Korotaev. Pod citlivým vedením učitele, dívka vyškolená do 9. ročníku, a pak vstoupil do Izhevské školy Biathlonu, kde se pravidelně navštěvovaly třídami, dokud nebyl přijat školní certifikát.

Po v rodinném okruhu Vasnetsova se rozhodli vstoupit do dívky do Tchajovského státního institutu fyzické kultury, který byl důvodem pro pohyb sportovce do regionu Perm. Došlo k názorové události - známost s Innocent Alexandrovič Karintsy, který později začal trénovat biatlonete.

Když se trenér později řekl, okamžitě viděl potenciál v dívce a na první schůzce si uvědomil, že Valeria je v jeho podnikání profesionálem a byl naladěn na vysoké výsledky. Takže v biografii Vasnetsovaya Biathlon se přestěhoval na profesionální úroveň, která jí umožnila hrát na mezinárodních soutěžích.

Biatlon.

První hlavní soutěže ve sportovní kariéře Vasnetsove se konala v sezóně 2015/2016. Na Světovém šampionátu Biatlon mezi juniors byl účastník potěšen ruskými fanoušky. 50. mistrovství se konalo v roce 2016, od 27. ledna do 2. února, v rumunském Cape Gradistein. Valeria hovořila v kategorii dívek a chlapců na 19 let a okamžitě ukázala vynikající výsledky.

V závodě pronásledování o 7,5 km, biatlonista obsadil 5. místo, vzdát se 4. pozice s krajanem Polinou Chevninou. Ale v relé 6 km Vasnetsov v týmu se stejnou Chevninou a Jaroslavem, Pervakova vzala 1. místo, stal se zlatým medailistem Světového poháru. Fanoušci zjistili, že desetiny v jednotlivém závodě a sprint jsou také dobrým výsledkem pro mladé Rusové.

Obnovení po Světovém poháru, Vasnetsova se nadále podílela na soutěžích. Dalším místem pro dobytí Olympu bylo zimní Universiade Ruska - 2016, který se konal v únoru a březnu. Během tohoto období, publikum už bylo pozorováno konečné soutěže konané v Saransku. Jedná se o komplexní sportovní akci pro rozvoj a propagaci zimních sportů v Rusku.

Valeria hovořil jménem Čajkovského státního institutu fyzické kultury, ve které studoval. Cesta univerzity s ní v týmu také obhájila Arkady Menshikova, Ksenia Kiseleva a Alexander Povarnitysyna. Poslední den soutěže ve smíšeném relé sportovců porazil zbytek soupeřů, vyhrál institut 1. místo, a ocenění ve formě zlatých medailí.

V roce 2017, Vasnetsova ukázala vynikající výsledky v soutěžích biatlonů. V únoru se dívka zúčastnila mistrovství Evropy Junior, v jednotlivých závodech se hodil 6. V Sprint získala stříbrnou medaili, ale štěstí se změnila v pronásledující závod od sportovce nebo postižené únavy, protože valery přišlo jen 21. místo.

Bezprostředně poté, že biatlik šel do Světového šampionátu Biatlon mezi Junior 2017. V závodě pronásledování na trati 10 km, valery přišlo do cílové linie první, před soupeřem z Itálie po dobu 10 sekund. A v relé s dálnicí o 6 km Vasnetov, jako součást týmu s Christinou, řezání a Catherine Moshkovka vzala 3. místo.

Kromě toho v sezóně 2016/2017 se šampión podílel na závodění Junior Cup IBC. Ve druhé fázi soutěžích, které se konaly v rakouské osadě, Hochfilzenz, ruská žena vzala první místo, stejný výsledek na něj čekal na sprintu a ve třetí etapě v pístu, stejně jako vítězství ve smíšeném Relé jako součást týmu s Catherine Sannikovou, Nikita pístem a Igor Malinovsky.

Na IBU šálku Cupu 2017/2018, který skončil v polovině ledna v německém Arber, Valery vyhrál stříbro, opouštět první místo norského Hilde Fenne. A předtím, soutěžící v Lenzerheide v jediném smíšeném relé, biatlikoval také 2. místo. Účast v Evropském mistrovství junior v roce 2018 přinesla její zlaté a bronzové medaile a na mistrovství světa se sportovec podařilo stát se bronzovým medailistem reléového závodu. Na letních soutěžích procházejících v moderním místě, ruská žena trvalo první místo v závodě pronásledování.

Později, Valery pokračovaly trénovat tvrdě, přípravu pod vedením Andreiho Paddana a Sergey Konovalova pro sezónu 2018/2019 jako součást rezervního ženského ruského národního týmu. 2. prosince 2018 začal Světový pohár biatlonu nové sezóny, který zahrnoval 9 fází. První soutěže se konaly ve slovinském Pokluk, a držení fáze cílové - v Norsku na konci března 2019.

První závod na Světovém poháru Nové sezóny Vasnetovova se konal 6. prosince, následoval, který dívka vzala 13. místo v individuálním závodě. Když byla soutěž dokončena, biatlonista sdílel první dojmy z příjezdu televizního kanálu "Match TV". Ačkoli Vasnetsovův výsledek byl velmi potěšen, Leta přiznal, že trať byla ve velmi špatném stavu, že samozřejmě jí zabránila, aby se vyrovnala s silnicí rychleji.

Nedotýká se čas na relaxaci, příští příjezd sportovec dosáhl 8. prosince, to byl sprint na 7,5 km, podle kterého ruská žena dokončila 21. místo. A 9. prosince, v závodě pronásledování na dálnici 10 kilometrů, šampión přišel do cílové čáry pouze 31. místo. Ruské fanoušci s dychtivě očekává pokračovat v soutěži a celá duše byla bolestivá pro krajany.

Osobní život

Ve Valerii je osobní život, Valeria je nyní vše složené. Dívka se setká s biatlonistou WICK VLADISLAV, na soutěžích mladý muž stojí pro Kazachstán. Přes trvalé školení a projevy na mistrovství, pár stráví spoustu času spolu.

V květnu 2018, Vladislav udělal svůj oblíbený návrh ruky a srdce, který fanoušci sportovce se naučili z její stránky v "Instagram". Sportovec zveřejnil dotykovou fotografii na sociálních sítích, kde si vybral jeden, stojící na jednom kolenu, táhne svůj milovaný prsten v sametovém boxu. Ačkoliv se zapojení došlo, Vladislav nedělal svého manžela Lera, nemají také děti. V průběhu času Valeria vymazala společné obrázky z účtu. Nyní o detailech života mimo Sports Vasnetsov dává přednost tomu, aby neřekli novinářům.

Valery Vasnetsova nyní

Ve 2020th sportovec pokračoval ve své kariéře. V lednu se ruská žena podílela na soutěžích se konala v Izhevsku. Po těchto soutěžích obdržel vítěz právo jít do mistrovství Evropy. Během turnaje, pro výsledky dvou závodů, Valeria rozdělil vedení s Natalia Herbulovou. Intrici přetrvával, dokud Vasnetov neprokázal svou nadřazenost a začal se připravit na mezinárodní start.

V první polovině roku však pandemie Covid-19 provedla vlastní úpravy plánů ruského biatletě. Vzestupně na další poplatky, Valeria cítila onemocnění a spěchal, aby provedl test pro Coronavirus. Výsledek byl pozitivní. Během nemoci, Vasnetsov byl doprovázen světelným nosem a žádný smysl vůně.

S relativně normální blahobytem se šampión nemohl dostat z domu podle pravidel karantény. Kvalifikační akce musely být zapomenuty. Abychom udrželi formu, biatlete, se hrnula nejtěžší dny, začal trénovat trochu. Pro třídu, Valeria si vybrala nebo brzy ráno, nebo pozdě večer. V důsledku toho to poskytlo výsledky - v závodě Sprint se konala na konci roku jako součást čtvrté etapy soutěží ruského poháru.

Začátkem roku 2021 se Vasnetsov v rámci ruského týmu Biatlon zúčastnil IBU Cupu v německém Arber. Spolu s Valeria, Anastasia Goreev, Tatyana Akimová, Anastasia Shevchenko bojoval za vítězství. Na prvních fázích sportovců z Ruska se podařilo vyhrát, ukazovat dobré výsledky v čase. Předem určenou vzdálenost biaktinů byla překonána za méně než hodinu a půl, přičemž používání 15 dalších nábojů a získání 1 volného kruhu.

Druhá etapa závodu se také stala úspěšnou pro ruský národní tým. Tentokrát, sportovci vyhráli ve smíšeném relé. V osobních úspěchech Valeria v Arber v této fázi se soutěž objevila další - 1. místo v Sprint je 7,5 km. Během závodu, ruská žena překonala 2 požární linie a prošla určenou vzdálenost za 20 minut.

V rozhovoru, Vasnetsov přiznal, že byl rád, že vyhrál skutečnost, že "podařilo se mu střílet na nulu." To, podle šampiona posílila její sílu, dala důvěru. Následující mistrovství Evropy, na kterém biatlete plánoval bojovat za odměny v každém novém závodě. A hlavní cíl sportovce viděl v účasti na Světovém poháru.