Bianca Andreesque - fotografie, biografie, tenista, zprávy, osobní život, "Instagram" 2021

Kanadský tenista Bianca Andreesc je známým milencům tohoto sportu. Dívka opakovaně dobyl ocenění v různých mistrovstvích a turnajích a je členem kanadského národního týmu v poháru Federace. U dospělého tenisu mluvili o ní v roce 2017, po turnaji ve Washingtonu, a pak to bylo nazýváno průlomem roku, protože se jí podařilo porazit dva ex-první rakety světa.

Dětství a mládež

Životopis Bianchi začal v létě 2000 v provincii Ontario, Kanada. Dívka se narodila v rodině migrantů, kteří se přestěhovali do jiné země z Rumunska. Téměř ihned po narození dcery se rodina vrátila do své vlasti, kde za 7 let Andresek a začal chápat tenis Aza. Pravda, na tom budoucí sportovec nezastavil, také vyzkoušela jeho sílu v plavání, gymnastika, bruslení a fotbal.

Po nějaké době byl Bianca s rodiči opět v Kanadě. V Mississogue vstoupila do tenisového klubu a pak přeložila do centra Tenisové federace Kanady v Torontu. Pak se začala podílet na soutěžích mezi dětmi a dobýt první medaile.

Svědectví o tom je zaneprázdněný 1. místo v Les Petits jako turnaj ve Francii, a pak titul šampión v soutěžích mládeže Oranžová mísa. O rok později opakoval úspěch ve stejných sportovních setkáních, pouze pokud poprvé, kdy se dívka soutěžila s atlety mladšími 16 let, pak v roce 2015 byli její soupeři mladí muži mladší než 18 let. Zároveň, Bianke ještě v té době ještě neotáčel 16.

Tenis

První v kariéře Andreska dospělého turnaje čekal na tenista v roce 2015, pak se obrátila pouze 15 let. A po roce vystoupila v soutěžích ženského cyklu ITF, kde porazil soupeře v páru a jednorázové vypouštění. V US Open Championship ve stejném roce, Bianca dosáhla semifinále, ale ztratila se k vítězství Kyle Day.

To nedalo dívku, aby dosáhla 3. místo v žebříčku ITF mezi juniors. Na začátku příštího roku ukázala stejný výsledek v australském Open Championship, když hrál v jediném propuštění, ale v páru s Carson Brandine se stala šampiónem těchto soutěží.

V únoru 2017 byl Andreesque pozván do kanadského národního týmu. Bianca porazil ve skupině I American Federation Cup, Bianca porazil všechny soupeře a v závěrečné hře přinesla tým rozhodujícím bodem v boji proti účastníkům národního týmu Kazachstánu.

V červnu opět ukázala svou dovednost v otevřeném šampionátu ve Francii, stala se velkým šampiónem šampiona turnaje větší helmy. Pak měla další obrat vítězství a podle výsledků sezóny se kanadský sportovec nazývá kódový tenisový hráč v Kanadě.

Příští sezóna začala pro dívku se dvěma poraženými ve finále turnají ITF. Ale na podzim byla rehabilitována dvěma vítězstvími v jednom propuštění, a zároveň zlepšila pozici v žebříčku, dokončil rok ve druhém sta. 2019 začal už ne méně úspěšně, v otevřeném šampionátu Aucklandu Andreesca vezme druhé místo, což přináší pouze německé Němci Juliez.

Pravda, na otevřeném mistrovství Austrálie, ztratila a v příštím turnaji Series WTA 125K porazil Tatiana Maria v semifinále a vyhrál titulní šampion. Pak čekala na úspěšný projev pro kanadský národní tým, hry na Mistrovství Open Championship a Premier turnaj v Miami. Vzhledem k zranění ramene, získané na jaře roku 2019 se však nedokázala dostat do hry proti České republice.

Osobní život

O osobním životě sportovce je známo. Vzhledem k trvalému časovému cvičení pro něčím jinou dívku téměř postrádá. Když ale stále dokáže odpočívat, jde do moře, je to svědčí jeho četné fotografie v "Instagram", kde je Bianca zachycena na pláži v plavkách nebo jen odpočívá v kruhu blízkých.

Pravidelné sporty a meditace pomáhá Andreesku podporovat postavu ve formě, i když jeho váha není známa, s výškou 170 cm, dívka vypadá štíhlé a utažené.

Bianca andreesku

Bianca a nyní aktivně vlaky, protože se pravidelně podílí na turnajích a snaží se vždy v sportovní podobě.

V roce 2019, Andreesca poprvé ve své kariéře přišel do finále turnaje Grand Slam. Začátkem září téhož roku, dívka vyhrála Serena Williamsová, vyhrála svůj první turnaj tohoto druhu. Ale na tom, kanadský nebude zastavit, a nyní je jeho cílem vyhrát v konečném šampionátu WTA.