Tamara Voronin - Biografija, Novosti, Lični život, Biatlon, Svjetski kup, Fotografija, "Instagram" 2021

Biografija

Tamara Voronin iz mladosti se navikla na poteškoće, jer je odabrala sport za sebe, u kojem nema slabosti. Zahvaljujući upornosti i svrhovitost, djevojka je mogla postići visinu u Biatlonu i osvojiti srca publike.

Djetinjstvo i mladi

Tamara Igorevna Voronina rođena je 8. jula 1985. u ruskom gradu Kamensk-Uralsky. Djevojka iz rane dobi zanimala je sportove: Igrao je košarka, Taekwondo je bio angažovan, ali nije bio zadržan dugo u krugovima. Već u 5. razredu, količine biatleta otkrivene su u količini. Saznajući da su deo kolege učestvovali njeni kolega, učenica je odlučila da isproba ruku i ubrzo je počela raditi pod vodstvom Vasily Chezzova.

Da biste postali prvak, Voronina je morala proći kroz skijaški trening, naučiti kako pucati. Nakon 9. razreda preuzela je tešku odluku da napusti rodni grad da studira u Ekaterinburšku školu olimpijskog rezervata br. 1. Licenca sa najmilijima bila je teška, ali devojka je nastavila da posećuje roditelje i prvi trener i u Odjeljak Biatlona bio je u stanju steći vjerni prijatelje koji su dijelili njezin interes za sport.

Kao i drugi sportaši, Tamara razmišlja o tome da preuzme trenirski posao nakon završetka konkurentne karijere. Stekla je obrazovanje vezano za sport. Djevojka je ušla u Uralski državni univerzitet za fizičku kulturu u specijalnoj službi u sportskoj industriji ".

Lični život

Na intervjuu, biatlonist se ponaša skromno i rijetko govori o ličnom životu. Ima mladića koji se bavi i sportom. Slobodno vrijeme Celebrity troši s prijateljima, voli gledati mješovite takmičenja borilačkih vještina.

Biatlon

Konkurentne aktivnosti budućeg prvaka počele su sudjelovati na Europskom omladinskom olimpijskom festivalu, koji je održan u 2013. godini. Nije bilo moguće postići visoke rezultate djevojci: nastupila je 39. mjesto u Sprintu i 16. u pojedinačnoj trci, ali se mogla dobro dokazati i sjetiti se publike.

Godinu dana kasnije, prva važna pobjeda dogodila se u biografiji sportaša. Zajedno sa drugim predstavnicima ruskog reprezentacije, Lilia Davletoshina i Maria Ivanova, mogla je osvojiti 2. mjesto u fazi releja juniorskog prvenstva. Lični rezultat bio je ispod - 34. mjesto u utrci progona i sprinta, 13. u pojedinačnoj trci.

Sljedeća sezona Toma počela je pobjedama. Pokazala se dobro tokom pojedine utrke na valjcima koji se održavaju tokom ljetnog prvenstva Rusije u Izhevsku. Prema rezultatima koordinacije Voronina, ispostavilo se da je na gornjoj liniji tabele turnira. Ništa manje impresivan nije bio njen izgled zimske utrke progona u Saransku, gdje je opet pobijedila na pobjedi. Kasnije, djevojka je pobijedila na masovnoj početku.

Postignuća su dozvolila sportašu da uđe u popis biatleta koji su otišli u juniorsko prvenstvo u Evropi u Pokhlachu. Ali putovanje nije ispunilo očekivanja, poput Svjetskog kupa u Calee Gradishte, jer Tamara nikada nije uspjela da se digne u rang-u 15. poziciji.

Junior karijer Biathlets završili su zimi na Univerzijadu, koji je održan u gradu Kazahstan Almaty. Takmičenja su uključeni prolaz, masovni početak i pojedinačna trka, na kojoj je djevojka uspjela ući u top 15 finalnih stola. Samo za vrijeme sprinta, ispostavilo se da je na 16. mjestu.

Ubrzo nakon prelaska na odrasli sport Voronin je zauzeo 2. mjesto u pojedinačnoj trci na ruskom prvenstvu. S vremenom je postalo jasno da je teška strana biatlete tačnost toga, radi ovoga, čak je odlučila o operaciji da poboljša vid. Ali u brzini, djevojka je inferiorna, što ponekad gubi natjecanja.

2018. Izdaje se za Voronina povoljnu. Osvojila je bronzanu medalju IBU kupa u Khanty-Mansiysk, a potom je učestvovala u ruskom kupu, gdje je zauzeo prva mjesta u masovnom početku i sprintu. Godinu dana kasnije, djevojka je imala sreću što uđe u rusku reprezentaciju koja sudjeluje u Svjetskom kupu.

Prva faza konkursa koja je održana na švicarskom Ostersundu, bila je uspješna za djevojku. Prvi put u karijeri pala je u top 15 tako velikog konkurencije, što je na 14. retku nakon pojedinačne utrke. Ali tada se Fortuna odvojila od sportaša, a ona nije ispunila kriterije za odabir neophodne za sudjelovanje u fazi januara natjecanja, koji je održan već 2020. godine.

Umjesto toga, Tamara je otišla u rusku kupu iz perspektive da uđe u IBU kup. Ali nije se sakupljala sa silama, prema rezultatima takmičenja, Izhevsku pušku, Voronina, bila je na 11. retku.

Tamara Voronina sada

Sada Tamara nastavlja izgraditi sportsku karijeru, molim vas navijače novim dostignućima. U sezoni 2020/2021, Voronina se ponovo pojavljuje sastav ruskog reprezentacije i otišao u Svjetski kup, koji je započeo u 2020. novembru u finskom Contiolachiju.

Djevojka preferira zatvoreni stil života: ne objavljuje fotografiju u kupaćem kostimu, retko ažurira stranicu u "Instagramu" i ne vodi blog na Twitteru. Voronina pokušava ostati u dobroj oblici, a visine 169 cm teže 59 kg.