Daniel Serokhvostov - Biografija, Vijesti, Foto, lični život, Biatlon, Biatlonist, "Instagram", Starost 2021

Biografija

Daniel Sunokhvostov bio je suđeno da postane zvijezda, jer je izveden u sportsku porodicu i počeo rano skijati. Ruski biatlete uspio je osvojiti pažnju navijača, napominjući sa svijetlim pobjedama na ruskom i međunarodnom početku.

Djetinjstvo i mladi

Daniel Ruslanovich Serokhvostov rođen je 4. aprila 1999. u ruskom gradu Barnaul. Bio je najmlađe dijete u obitelji trenera Zarinskaya Dussh. Već u 3 godine, dječak je prvi put skijao, a u adolescenciji počeo se baviti biatlonom. Ali rade s puškom brzo dosadila sportaš, morao je provesti više vremena i snage, a također nije volio pucati.

Sljedećih šest mjeseci Danya bavi se skijama, ali od njega su zamoljeni da se dugo vrati u Biathlon kako bi pomogao teritorijskom timu Altai u uspješno nastupi na prvenstvu u Sibiru. Slavne ličnosti su se uspele da se izbore sa zadatkom, nakon čega je on, zajedno sa timom, otišao na prvenstvo Rusije, gde je zauzeo 2. mesto i došao u juniorski tim. Od tada, Serokhvostov je nastavljao karijeru kao biatlete.

Biatlon

U mlađim fazi Daniel je uspio skrenuti pažnju na sebe, pokazujući veliku brzinu tokom takmičenja. Stručnjaci su ga čak uporedili sa Maximom Čudom, koji je osvojio nadimak rusku raketu. Ali u isto vrijeme kod sportaša bilo je problema sa pucnjavom, često priznao propust koji su ponekad spriječili osvajanje nagrada.

Već je 2016. godine, Serokhvostov je pokazao pobedu u percepciji u svim ruskim takmičenjima Biatlona. U narednim godinama je više puta postao nagradni pobjednik ove konkurencije, osvojio zlatnu medalje u glatkoj trci i u Sprintu.

Ništa manje svetle nisu bile govore biatlete u juniorskom prvenstvu Rusije. U 2018. godini osvojio je zlato u disciplinama kao što su Sprint i potjera utrke. Prema Danielu, on doživljava snažno uzbuđenje samo prije prvog početka sezone, a zatim ovisnost, a uzbuđenje ide u pozadinu. Slavna osoba uvijek pokušava razmišljati o svakoj akciji za sprečavanje grešaka.

U sezoni 2019/2020, sportaš je uspješno prošao izbor juniorskom timu Rusije. Pokazao se na Tchaikovsky, gdje je postao 1. u sprintu i 2. u pojedinačnoj trci, a u Izhevsku je Serokhvostov pobijedio u trci Sprint. Ovo je omogućilo Danielu da učestvuje u glavnim međunarodnim takmičenjima.

Prema slavlju, bio je malo nervozan tokom IBU kupa među juniorima, ali se uspio nositi sa emocijama i na kraju su došli 2. rezultati pojedine rase. Nakon toga, biatlonist je otišao na Svjetsko prvenstvo, koje je održano u švicarskoj Lenzerheideu.

Iako sportaš nije ispunio lisy banku ličnih dostignuća, pokazao se za vrijeme releja, gdje su njegovi partneri bili Kirill Bainz, Karim Khalili i Vadim Istampulov. Serokhvostov je ponovo vodio pucanje, ali uspio je da igra propušteno vrijeme zbog tečaja, što je pomoglo tim da pobijedi zlatne medalje.

Iste godine Daniel je otišao na Evropsko juniorsko prvenstvo, ali je uspio proslaviti samo 6. mjesto u Sprintu. Posljednji početak turnira otkazan je zbog koronavirusne infekcije u pandemiju, a biatlete je bio prisiljen da ide kući. Nisam mogao sudjelovati na međunarodnim takmičenjima, što je bilo vrlo ožalošćeno.

Bila je to samo jesen za nastavak obuke u snijegu u snijegu, a krajem decembra postao je član Junior Kup Rusije. Slavne ličnosti su još jednom uspjele osvojiti zlato u releju, gdje su njegovi partneri bili Vladimir Ivanov, Pavel Kudryashov i Nikita koju čujem. Nakon toga postalo je poznato da Daniel debituje na nivou odraslih.

Lični život

Sportista preferira ne otkriva informacije o ličnom životu, fokusirajući se na sportska dostignuća. Sada objavljuje fotografiju na stranici u fotografiji "Instagram", koja predstavlja jednu ili u društvu prijatelja.

Daniel Serokhvostov sada

2021 je počelo slavne osobe sa sudjelovanjem u fazama IBU kupa u Njemačkoj. Daniel se uspio pokazati za vrijeme mješovitih releja, u kojem je učestvovao zajedno sa Khalili, Anastasia Goreeva i Valeria valenetima. Ruski biatleti završili su prvo s rubom od 40 sekundi i osvojili zlatne medalje.

Kasnije je Serokhvostov otišao na Evropsko prvenstvo. Zamijenio je Eugene granicu u trci sprint, koji se održao 29. januara, ali nije mogao pokazati visoke rezultate. Sportista je nastavila naporno raditi na ubogu navijača pobjeda.