Тамара Воронин - биография, новини, личен живот, биатлон, световно първенство, снимка, "Instagram" 2021

Биография

Тамара Воронин от младата възраст беше свикнал с трудности, защото тя избра спорт за себе си, в която няма място на слабост. Благодарение на упоритостта и целенасочеността, момичето успя да постигне височини в Биатлон и да завладее сърцата на публиката.

Детство и младежта

Тамара Игоревна Воронина е родена на 8 юли 1985 г. в руския град Каменск-Уралски. Момичето от ранна възраст се интересуваше от спорт: той играе баскетбол, таекуондо е ангажиран, но не е задържан дълго време в кръговете. Вече в 5-ти клас, обемите на биатлетите са открили в обема. След като научил, че секцията е присъствала на съучениците си, ученичката реши да опита ръката си и скоро започна да работи под ръководството на Василий Чецов.

За да стане шампион, Воронина трябваше да мине през ски тренирането, да научи как да стреля. След 9-ти клас тя предприе трудно решение да напусне родния град, за да учи в Якатеринбургското училище на Олимпийския резерв № 1. Лицензът с близки е трудно, но момичето продължи да посещава родителите и първия треньор и в Секцията Биатлон е в състояние да получи верни приятели, които споделят интереса си към спорта.

Подобно на други спортисти, Тамара мисли да заеме коучинг работата след завършване на конкурентната кариера. Тя придобива образование, свързано със спорта. Момичето влезе в Ур Уралския държавен университет по физическа култура в специалността "Услуга в спортната индустрия".

Личен живот

В интервю, биатлонистът се държи скромно и рядко говори за личен живот. Тя има млад мъж, който също е ангажиран със спорт. Свободното време Знаменитост прекарва с приятели, обича да наблюдава смесени състезания по бойни изкуства.

Биатлон.

Конкурентните дейности на бъдещия шампион започнаха с участие в Европейския младежки олимпийски фестивал, който се проведе през 2013 година. Не беше възможно да се постигнат високи резултати към момичето: тя се класира на 39-то място в спринта и 16-та в индивидуалната раса, но успя да се докаже добре и да си спомни публиката.

Година по-късно първата важна победа се случи в биографията на спортиста. Заедно с други представители на руския национален отбор Лилия Давлешина и Мария Иванова, тя успя да спечели второ място на сцената на релето на Junior Championship. Личният резултат е под 34-то място в раса на преследване и спринт, 13-то място в индивидуалната раса.

Следващият сезон на Том започна с победи. Тя се показа добре по време на индивидуална раса на ролките, проведени по време на лятното първенство на Русия в Ижевск. Според резултатите от координацията на Воронин, той се оказа на върха на турнирната маса. Не по-малко впечатляващо беше външността й на зимната раса на преследване в Саранск, където отново спечели победата. По-късно момичето спечели масовия старт.

Постиженията позволиха на спортиста да влязат в списъка на биатлетите, които отидоха на младшия шампионат в Европа в Поклох. Но пътуването не отговаря на очакванията, като световното първенство в калище Градище, защото Тамара никога не успява да се издигне в класацията над 15-та позиция.

Джуниър кариера Биатлес завършиха през зимата в Универсиада, която се проведе в Казахстан Алмати. Състезанията включват пропуск, масов старт и индивидуална раса, на която момичето успя да влезе в топ 15 финалната маса. Само по време на спринта се оказа на 16-то място.

Малко след прехода към възрастен спорт Voronin зае 2-ро място в индивидуалното състезание на руското първенство. С течение на времето стана ясно, че тежката страна на Биатлет е точността на това, заради това, тя дори реши да функционира за подобряване на визията. Но със скорост, момичето е по-ниско, което понякога губи състезания.

2018 г., издаден за Voronina благоприятен. Тя спечели бронзовия медал на Купата на IBU в Ханти-Мансийск и след това участва в руската купа, където взе първите места в масовия старт и спринт. Година по-късно момичето имаше късмет да влезе в руския национален отбор, участващ в Световната купа.

Първият етап от състезанието, който се проведе в швейцарската Остерсунд, беше успешна за момичето. За първи път в кариерата си тя падна в топ 15 такова мащабна конкуренция, като е на 14-ия ред след отделната раса. Но тогава Фортуна се обърна от спортиста и тя не изпълни критериите за подбор, необходими за участие в етапа на състезанието, който вече се проведе през 2020 година.

Вместо това Тамара отиде на руската купа от перспективата да влезе в Купата на IBU. Но тя не успя да се събере със силите, според резултатите от състезанието, пушката Izhevsk, Voronina, беше на 11-ти ред.

Тамара Воронина сега

Сега Тамара продължава да изгражда спортна кариера, моля те, с феновете с нови постижения. През сезона 2020/2021 Voronina се появява отново съставът на руския национален отбор и отиде на Световната купа, която започна през ноември 2020 г. в финландски contolachti.

Момичето предпочита затворен начин на живот: не публикува снимка в бански костюм, рядко актуализира страницата в "Instagram" и не води блог в Twitter. Voronina се опитва да остане в добра форма и с височина 169 см тежи 59 кг.