Роден Чорич - снимка, биография, тенисист, новини, личен живот, "Instagram" 2021

Биография

Балканският полуостров винаги е бил известен с талантливи представители на различни спортове, които са Лука Модрих, Зоран Микулич и Сара Колак. Сега млад тенис играч Роден Чорич, който получи Купата на Дейвис и се надява да спечели международното първенство.

Детство и младежта

Роден Чорич е роден в Хърватия на 14 ноември 1996 г. и заедно със сестрата на име Бруна проведе детство в живописен Загреб.

Имаше тенис кортове, където бащата и майка, Дамир и Желек, бяха отличени от Сина на 5-годишен, за да се подготвят за спортна кариера. Скоро, ученето в гимназията, момчето започна да се занимава със специализиран център, идолите му по това време бяха Горан Иванишевич и Рафаел Надал. А в началото на 2010 г. той вече беше звезда в младшата група и печелейки на САЩ отворена младост, първо спечели златния медал.

Пред това, през зимата на 2011 г., родените участваха в турнирите на ITF фючърсите, постепенно придобиват точки за оценка, за да влязат в ATP турнето. Успешно се справя с съперници върху квалификациите, той често достига до финала и след това дебютира сред професионалистите в Йоохам на престижната серия Challenger.

Комбиниране на състезания с укрепени обучителни сесии, хърватското работеше върху физическото състояние и с увеличение от 188 см започна да тежи 85 кг. Мускулите му са ясно видими на снимки, направени пред сезона на 2013 г., които във времето се появяват във Facebook и лична сметка в "Instagram".

Личен живот

От малкото факти за личния живот на понесената информация е разпределена за момичето си, чието име е Валентина Милетич - понякога се появява на страниците на вестниците. Въпреки това, тя не е в снимките, публикувани в тенис играча "Instagram", и затова никой не знае, двойката са сега или не.

Тенис

От самото начало на възрастната биография в тениса, Chorich се стреми към турнири на АТП, ловува нискотехнологични състезания в Китай и биеше такива съперници като Малик на Язир. И той успя да влезе в квалификация сред професионалистите в Загреб и след това да участва в основните битки на отвореното първенство на Хърватия.

Нарастващата рейтинг на млад тенис играч му позволи да се появи на международни мачове и бързо да придобие достатъчно опит, за да победи стабилно. Първата от поредицата силни успехи дойде в домашния турнир в Ума, където след победата над Едуар Роджър-Васен той стана сред професионалистите номер 105.

В същото време родената беше квалификация към един от турнирите на Големия шлем и победи Лукас Роола на САЩ открито първенство. След няколко седмици най-доброто постижение, демонстрирано на състезания в Базел и справяне с идола Рафаел Надал стигна до етапа на полуфинала.

Тези резултати са оценени от експерти от Националната тенис асоциация и той е поканен в националния екип на Хърватия и също така награди заглавието "най-добър начинаещ". През 2014 г. се превръща в участник в екипното състезание, роден спечели личността, но Иван Додиг и други спортисти не можеха да завладеят чашата.

В началото на следващия сезон на играта Chorich дебютира в полуфиналите в Дубай, преодолявайки третата ракета на света, която беше Анди Мъри. И в началото на наземния сегмент той изпълняваше в плейофите в Естериол, а след това и на съдилищата "Роланд Грос" доволни от обществеността с красива игра.

За първи път в кариерата, достигайки третия кръг на турнирите на Големия шлем, хърватската излезе на върха на формата и спечели редица уверени победи. Така, в крайна сметка, той заема 44-то място, което е най-добрият резултат за регистрираната по това време Хърватия.

През 2016-2017 г. роден е бил в финала на шампионата на Махаращра, а след това в третия кръг на състезанието в Париж и е победител в Гран При II на Хасан, който се проведе в Имперския град Маракеш. В началото на новия сезон той говореше брилянтно на Новоенти отворен, но швейцарският Роджър Федерер спечели победата в този турнир.

Роден Чорич сега

2019 г. за един спортист се оказа богат на международни турнири, сред които най-успешният е шампионата Ромалена, която се проведе в холандския град Хертогенбос. Роденият се е доказал добре в конфронтация с Адриан Манарино, но в крайна сметка във всеки от трите комплекта не са отбелязали правилното количество точки.

След 2 месеца, в нас отворени, хърватските достигнаха втория кръг и отказа да продължи състезанието, когато Григор Димитров стана по пътя си. И през есента на открит турнир, проведен в Санкт Петербург, Chorich победи Joao Souza, който беше най-силният португалски играч.

В последния мач за престижното заглавие хърватс падна върху Даниел Медведев и в първия комплект, счупих ракета, поддаден на преживявания и емоции. В коментарите след поражението поражението, той каза, че руски се страхува, който във финала на отвореното първенство на Америка на равни начала се води с Рафаел Надал.