Даниел Сероквостов - биография, новини, снимка, личен живот, биатлон, биатлонист, "Instagram", на възраст 2021 г.

Биография

Даниел Сънхостов е предопределен да стане звезда, защото е бил възпитан в спортно семейство и започва да бърка рано. Руският биалки успя да завладее вниманието на феновете, отбелязвайки с ярки победи на руски и международни стартиращи.

Детство и младежта

Даниел Русланович Сероквостов е роден на 4 април 1999 г. в руския град Барнул. Той е най-малкото дете в семейството на треньорите Zarinskaya dussh. Вече на 3-годишна възраст момчето първо има ски и в юношеството той започна да се занимава с Биатлон. Но работата с пушка бързо отегчи спортист, трябваше да прекара повече време и сила и той също не обичаше да стреля.

Следващите шест месеца на Даня се занимаваха с ски, но той беше помолен да се върне в Биатлон за дълго време, за да помогне на екипа на територията на Алтай да изпълни успешно в първенството на Сибир. Знаменитости успяха да се справят със задачата, след което той, заедно с екипа, отиде в шампионата на Русия, където зае 2-ро място и дойде в младшия отбор. Оттогава Сероквостов продължи кариерата си като Биалкит.

Биатлон.

На младшия етап Даниел успя да привлече вниманието към себе си, демонстрирайки висока скорост по време на състезанието. Експертите дори го сравняват с Максим Чудо, който спечели псевдонима руската ракета. Но в същото време във спортиста имаше проблеми със стрелба, често допуснати пропуски, които понякога се възпрепятстваха да завладеят наградите.

Вече през 2016 г. Серокскистов отбеляза победата в възприемането на всички руски състезания Biathlon. През следващите години той многократно се превърна в победител в този конкурс, спечели златните медали в гладко състезание и в спринта.

Не по-малко ярки бяха изказванията на Биалки в Junior Championships на Русия. През 2018 г. той спечели злато в дисциплини като състезания с спринт и преследване. Според Даниил, той изпитва силно вълнение само преди първото начало на сезона, а след това се пристрастява и вълнението отива на заден план. Знаменитост винаги се опитва да мисли за всяко действие, за да се предотврати грешки.

През сезона 2019/2020, спортистът успешно е преминал подбора до младшия отбор на Русия. Той се показа на Чайковски, където става първият в спринт и 2-ри в индивидуалната раса, а в Ижевск, Серокскистов спечели в състезанието спринт. Това позволи на Даниел да участва в големи международни състезания.

Според значението, той леко нервен по време на Купата на IBU сред юношите, но успя да се справи с емоциите и в крайна сметка дойде вторите резултати от индивидуалната раса. След това, биатлонистът отиде на световното първенство, което се проведе в швейцарския Лензерид.

Въпреки че спортистът не успя да попълни прасенцата на личните постижения, той се показва по време на релето, където партньорите му са Кирил Байнц, Карим Халили и Вадим Итампул. Сероквостов отново доведе стрелба, но успя да играе пропуснатото време поради курса, което помогна на екипа да спечели златни медали.

През същата година Даниел отиде на европейското младши шампионат, но успя да празнува само 6-то място в спринта. Последният старт на турнира беше отменен поради коронавирусна инфекция в пандемия, а Биатлетът беше принуден да се прибере у дома. Не можех да участвам в международни състезания, което беше много тъжно.

Това е само есента да възобнови обучението си в снега в снега и в края на декември става член на Морската купа на Русия. Знаменитости отново успяха да спечелят злато в релето, където партньорите му бяха Владимир Иванов, Павел Кудрашов и Никита, които чувам. След това стана известно, че Даниел дебютира на ниво за възрастни.

Личен живот

Спортистът предпочита да не разкрива информация за личния живот, като се фокусира върху спортните постижения. Сега той публикува снимката на страницата в снимката "Instagram", която представлява една или в компанията на приятели.

Даниел Сероквостов сега

2021 започна за знаменитост с участие в етапите на Купата на IBU в Германия. Даниел успя да се покаже по време на смесено реле, в което участва заедно с Халили, Анастасия Горева и Валерия Валенец. Руските биатлети завършиха първо с марж от 40 секунди и спечелили златни медали.

По-късно Сероквостов отиде на Европейското първенство. Той замени границата на Юджин в състезанието спринт, което се случи на 29 януари, но не можеше да покаже високи резултати. Спортистът продължи да работи усилено, за да угоди на феновете на победите.