Лили Василева - биография, новини, снимка, личен живот, скиор, ски състезания, световно първенство 2021

Биография

Лили Василева започва да ски в юношеството и прекара години, за да успее. Тя печели признание на руските състезания, а през 2021 г. първо получиха възможността да представи страната на световните първенства.

Детство и младежта

Лили Леонидовна Василева се появява на 3 май 1994 г. в град Можга, Удюрдия. Момичето беше възпитано в спортно семейство, по-възрастните й братя бяха борещи, но по-късно решиха да се съсредоточат върху кариерата.

На ски, Лили се изправи благодарение на приятеля си, който я взе с него до "пролетта" база. Знаменитостта остава възхитена от обучението и реши да се посвети на този вид спорт, които родителите бяха подкрепени. Тя се приближи до подготовката отговорно, работи всеки ден, независимо от метеорологичните условия и това в крайна сметка помогна да се постигнат височини.

Ски състезание

За първи път скиорът привлече вниманието на феновете в края на 2010 г., когато се появи на всички руски състезания сред спортистите от 17-18 години в Syktyvkar. Тя стана бронзов медалист в индивидуален състезания с свободен стил от 7.5 км. Тогава момичето успешно изпълнява в Красногорск, където се превърна в 1 в състезанието на 7.5 км от класически стил и 3-то място в пристигането на 5 км. През следващите години знаменитостта редовно заема награди в своята възрастова категория на този турнир.

Друго съществено постижение в биографията на един спортист е победа в екипа, спринт в руското първенство. През 2015 г. тя спечели медала на Универсиада, след като 3-то пристигна на 5 километра от класически стил.

В следващата година Василева се показа на руското първенство между скиори 21-23 години в Рybinsk. Тя успя да спечели бронз в индивидуалната надпревара за 10 км класически стил и сребро в свободния стил на Sprint. Но за да покажете най-добрите ми резултати, може само когато станах член на Универсиада-2017 в Казахстан.

Турнирът "Лилия" не е бил подготвен като част от руския национален отбор, но сам, у дома в Удмутия. По време на квалификационния етап тя зае четвъртото място в класическата надпревара до 15 км, но след пристигането си в Алмати, тя отиде на върха на формата и успя да заобиколи съперниците си веднага в няколко дисциплини. Скиорът попълни наградите на Piggy Bank със златни медали в релето, индивидуалната раса и масовото начало, както и сребро в боя за боя и спринт класически стил.

След това Лили стана звездата в родната си земя и желания гост на интервю. Тя призна, че е конфигурирана да спечели, но не очакваше такъв брой награди. Родителите, които го наричат ​​почти преди всяко състезание, за да го подкрепят, за да подкрепят успеха на спортиста.

През 2018 г. Василева бе наградена със заглавието на магистърска степен по международен клас, но отново за феновете с награди, които тя успява само една година по-късно. Скиорът, отбелязан от няколко награди на етапите на руската купа, и също спечели сребро в ски състезание за 10 км от класически стил на всички руски състезания.

В същата богата на победа на националните състезания е издадена следващата година. Но на големи международни турнири знаменитостите бяха много по-малки. Тя многократно пропусна възможността да влезе в чашата за Световната купа, а чашата показва посредствени резултати. През 2020 г., на този конкурс, руската жена зае 34-то място в масовия старт.

Личен живот

Личният живот на знаменитости се разви успешно, тя е щастлива в отношенията с Равил Валиахтов. Началникът на спортистите също е ангажиран с ски, той често подкрепя момичето в състезания.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

В началото на 2019 г. Василева споделя с абонатите на акаунта на Instagram от новата година, на която тя е заловена заедно с любим и малко дете. Публикацията Лили избра да напусне без коментар.

Лили Василиев сега

Началото на 2021 г. беше изключително за атлетите успешни. През януари тя се превърна в парти в континенталната купа в Беларус Раубичи, където влезе в трите победители в спринта и ски състезанието за 5 км. След това Лили се появява на всички руски състезания в Красногорск, отбелязвайки третото място в спринт и 2-ри - в индивидуална надпревара за 10 км.

Но особено ярко скиор, извършен в Източна Европа. Тя стана победител наведнъж в 3 дисциплини: в спринт, индивидуална раса и масов стар стил. Скоро след това стана известно, че знаменитостта става част от руския национален отбор на световните първенства в германския Оберстдорф.

Сега Василеев едва ли се обучава да подобрява показателите и да завладее нови върхове. Отпуснете едно момиче обикновено управлява само през май. Тя предпочита да прекарва освободеното време на пътувания до родители и отдих със семейството.