SYOM UNO - биография, новини, снимка, личен живот, фигура, Юдзуру хан, височина 2021

Биография

SYOM Uno е японски фигурен скейтър, който говори на национални и международни турнири в едно мъжки разтоварване. През годината спортната кариера печели редица престижни награди. Сега в актива на ученика на изключителни треньори има шампионатни медали на четири континента, младежта и възрастната олимпиада, както и на Световната купа. За флип скок в четири завъртания, попълнен в официалния турнир, азиатски, който попада в рейтинга на Sokcobobal Union, получил сертификат за книги на Гинес.

Детство и младежта

Биографията на Syoma Uno започна в японски град Нагоя през декември 1997 година. При раждането момчето беше много слабо, тежеше по-малко от 1 кг, така че родителите се тревожиха за здравето, в началото не го оставиха за момент.

В интервю, членове на семейството - баща, майка и по-малък брат на Ютцуки - казаха, че в детството селото многократно е било хоспитализирано поради обостряния на хронична астма и алергии към ултравиолетова радиация. Лекарите съветват спорта при постигането на 3-4 години.

Представители на по-старото поколение последваха препоръките на специалистите и бяха разграничени от Сина на ледения дворец, разположени близо до къщата. Момчето се опита като кънкьор и хокей играч, въпреки нестабилното благополучие, Hoodoobu и нисък растеж.

С течение на времето, наставниците от Спортния център Нагоя, както и победителят на международните турнири Мао Асад, който е обучил там, предложи UNO да вземе фигурно пързаляне. В уроците младият спортист се срещна с Canopa Murakami, на който впоследствие започва да се отнася като по-добър приятел и сестра.

Първоначално сиома, сериозно отнесен от тренировките, отчаян, когато нещо не работи. В ежедневието той също мразеше всеки бизнес, който не беше така. Човекът трепереше от гняв, губейки връстници и по-големи момчета. За да надмине брат, участвал в тенис на маса, родната Нагоя се научила да се управлява с ракета и успокоителни дартс паралелни.

По пътя към първите детски турнири - националното първенство, фигурата скейтър е посветила много месеци, за да настигне стъпките и песните. Едно от време стана победител и собственик на третото място с подкрепата на треньора на Матико Ямада, започна сериозно да се опитва да разбере тънкостите на изпълнението на скокове.

Фигурно пързаляне

Пълна професионална кариера на японската фигура започна с дебюта на международните състезания през втората половина на 2011 година. Uno спечели почтеното право да представлява страната на 1-ви зимна младежка олимпиада в австрийския град Инсбрук и успя да спечели злато и сребро в екипа и личните класиране.

На вълната на успеха през следващия сезон, Сиома започна да язди по етапите на чашата. Успоредно с това той спечели националното първенство в своята възрастова категория и финалът на Джуниър Гран При.

Веднъж на възрастния местен турнир от 2015 г., спортистът зае второ място, федерацията на Kokczobetsev реши да изпрати Unoor на Световния младши шампионат и професионален турнир на четири континента в столицата на Южна Корея, град Сеул.

Човекът оправдава надеждите и вкара прилично количество точки в краткосрочни и произволни програми. На скалата на планетата той печели злато, заобикаляйки сънародника Соту Ямамото и Джин Бояна, която представлява Китай.

В усилията си да подобрят спортните постижения, през сезон 2016-2017 г., който се смяташе за преднизна, една японска партийна страна участва в голям брой международни състезания. Той спечели купата Ломбардия, Голямата награда на Америка и националното първенство.

В последния турнир, Соми си счупи собствения си рекорд в произволна програма и завърши на трето място, резултатът се повтаря на континенталното първенство, проведено в град Кан. Следващата победа дойде в азиатските игри, проведени през 2017 г. в Сапоро, след този триумф на световните първенства в Хелзинки, спортист получи сребърен медал.

През годината, когато зимните олимпийски игри са взели Южна Корея, UNO съвместно с хореографите Стефан Ламбел и Михо Хигути направиха нови програми за музиката на класическите и съвременните автори и след като са провели поредица от успешна Гран При, допринесе за увеличаване на. \ T Квота на японския екип на международни състезания.

В Pyonchhan, родният род с малки блясъци разтърси кратка програма, но въпреки това беше наградена заглавието на заместник-шампиона. Единственият, който надхвърли резултата от 306,90 пункта в Олимпийските игри - 2018 г., беше двукратен световен шампион, мозъчен треньор Брайън Орсер Юдзуру Хани.

В навечерието на шампионата на планетата в милан се получи светлина. Като се справи с дискомфорт, той постави максимално усилие да стигне до пиедестала. Впоследствие липсата на задоволителни резултати доведе до промяна на треньорския състав. След като се разработи с руския специалист ETER Tutberidze, японците отказаха да помогнат на индивидуалните ментори и да проведоха предразумна такса в Академията на Стивън Ламбел в Швейцария, заедно с Консултант по скачане на Hamei Honda.

Личен живот

Нищо не е известно за личния живот на синома. Интимните взаимоотношения с приятели и близки, които японки предпочита да не показват кандидати.

След съвместно демонстративните изпълнения с Алина Загитова се случваха слухове за романтични отношения между представители на различни националности. Фигурният скейтър не коментира снимките и видеоклиповете от откриването на леденото шоу, наклонена в тематичните инструкции на "Instagram" и други социални мрежи.

SYOM UNO сега

През 2020 г. повечето международни турнири са били отменени поради коронавирусна инфекция в пандемия, така че спортистите имат време да се настроят за 2021 година.

След провеждане на принудителни празници с полза, UNU отбеляза оптималната форма. Единственият елемент, който не се поддава на професионализма, който зае второто място на шампионата на Япония, беше четворно тупване.

На шампионата на планетата в Стокхолм каза Сиома пред Triple Axel и зае шесто място в кратката програма. След произволен танц, единственият най-накрая загуби шансовете на пиедестала, оставяйки очилата с шампионския неунд Чено, както и сребърния и бронзов медалист на yume caglia и Юдзуру хани.