Анастасия Павличенкова - биография, личен живот, снимки, новини, тенис, Барбър крейчикова, "Роланд Гарос", "Instagram" 2021

Анастасия Павличенкова - руски тенисист, магистър по спорт на международен клас. Кариерният път изискваше нейната постоянство и негъвкава цел обаче и адекватно възнаградени за качествата, проявени.

Настя е роден през 1991 г. в Самара. Родителите й са професионални спортисти: мама се занимаваше с плуване, бащата на гребане. Анастасия има роден брат Александър.

Трябва да се отбележи, че Павлученците е спортна династия, където Насти и Саша вече са третото поколение. Баба им беше професионален баскетболист, а дядото работи като баскетболен арбитър. Но Павлухонианско-по-млад не е избрал никакви спортове, които са били ангажирани в семейството им. Те предпочитат тенис, а анастасия достигна значителни височини в нея.

Настя първо взе ракета на 6 години. На началния етап майка й се обучаваше, любител на тенис играч. Тогава с Насти играе брат Саша.

Тенис

Първият успех на атлетичната биография на Анастасия Павличенкова увенчал, когато момичето е на 14 години. Тя успя да спечели парен турнир на Международната тенис федерация. И една година по-късно Настя водеше в едно освобождаване. Скоро Павлюченков се нарича първия ракет сред атлетата на младежката категория.

Когато дъщерята навърши на 16 години, родителите осъзнаха, че Анастасия има брилянтно спортно бъдеще. Но за да продължи без спиране, тя трябваше сериозно да се включи в подобряване на нивото на уменията под ръководството на професионален ментор. Така че 16-годишното момиче се оказа във Франция, където Патрик Муратоглу стана треньор.

Родителите на Анастасия продадоха колата и преместваха по-малкия апартамент, за да плати най-евтиния престой и тренировка на дъщеря си.

Павлюченкова работи с опитни треньори не само във Франция, но и в Англия. Обучението под ръководството на наставниците от световна класа започна да се връща от 2005 г. насам. Може да се каже, че в професионални спортове Насти се оказа тази година. И от 2007 г. тя успя да завладее 10 победи в престижни турнири на ITF.

Относно сметката на Павличенкова 9 заглавия на женската тенис асоциация. И според резултатите от 2011 г. и 2013 г. Анастасия стана финалист на Купата на Федерацията и влезе в топ 20 на най-добрите глобални тенис играчи в рейтинга на WTA. От 2013 г. известната Мартина Хиджис се занимава с нейната подготовка.

През лятото на 2013 г. Павлющенкова показа отлични резултати в XXVII World Universiage в Казан. За това тя получи диплома за президента на Руската федерация. През 2014 г. момичето става победител в Купа Кремъл. Година по-късно Павленкова спря на крачка от първото място на турнира във Вашингтон, като загуби в последния Слоун Стивънс. През 2016 г. тенистът говореше на Олимпийските игри в Рио, където загубих Моника Пуйг.

Експерти, гледащи играта на спортистите, твърдят, че Настя се чувства комфортно на задната линия на съда със земно покритие. И корпоративният му удар е обвинен по линия. Според руската единствена рейтинг в края на 2017 г. тенистът зае 15-то място.

През април 2018 г. Павлющенкова участва в турнира WTA в Щутгарт. Спортистът успя да проникне в четвъртфинала поради победите над американския Медисън Киз в първия кръг и над испанския Гарбинюг Мугуруса във втория. Четвъртфиналната руска жена, загубена от естонската антена.

Анастасия прекара втората половина на май 2018 г. за съдилищата на международния тенис турнир в Страсбург. Тенис играч от Русия успешно участва в състезанията на първия и втория кръгове, където се бореше с германската Татяна Мария и сънародника Наталия Уайчлантцева.

Противниците на Анастасия Павличенкова в четвъртфиналите станаха Зарина Диана от Казахстан. Мачът завърши с резултат 6: 4; 6: 2 в полза на руснаците. В полуфиналите момичето прекарва мача срещу Австралия Ашли Барти и я победи с резултат 6: 4 в първия комплект. Във втория сет опонентът Павличенкова е принуден да играе с конкуренцията поради нараняване, така че резултатът остава 1: 0.

В последното състезание Анастасия Павличенкова се срещна с тенисист от Словакия Доминик Цибулкова. Съперниците не искаха да дават победа един на друг. В резултат на това мачът, който коментатори наричаха "адски", се простираха за 3,5 часа. Павлющенкова спечели с поглед с очилата, но победата й беше трудно. Този турнир стана 12-та печеливша конкуренция в кариерата на тенисците. За победата, момичето получи $ 43 хиляди.

Без завои за шофиране, Анастасия се насочи към Роланд Гарос, който започна на 27 май в Париж. Но речта на турнира на великия шлем се оказа неуспешен за руснаците. Първият кръг на играча на тенис играча спечели хермета от Словения. В следващия мач тя се бореше с австралийския тенисист Саманта Стосур, който победи Анастасия с резултат 6: 2, 7: 6 (7: 1).

На открито първенство на Австралия 2019 г. състезателят достигна четвъртфинала, където загуби от американските Даниеле Колинс. Ситуацията точно беше повтаряна в съдилищата Монтерей: Павлянкова не можеше да преодолее беларуския спортист Виктория Азаренко.

От американското първенство, Анастасия отпадна след втория кръг, в който Холандските бутури обиколиха Холандия, но в упоритата борба за Кремълската купа, тенистът стигна до финала. Въпреки факта, че наградата е получила белинде бенчника от Швейцария, руската жена показа достоен резултат.

Павлюченков започна да обмисля един от най-нещастните участници в турнирите на Големия шлем, защото тенистът показа добра игра, но никога не е ходила на четвъртфиналите. В интервю с Анастасия той казал, че усети изгореното, и единственото решение, което й се струваше право - да вземе пауза, за да се озовем. Хвърли тенис е напълно спортист, защото за целия си живот не намерих време да успея в нещо друго на същото ниво.

Личен живот

Не е изненадващо, че един спортист на такова високо ниво живее в изключително плътна графики, където има изключително малко време за забавление и почивка. Основната част от личния живот на Анастасия Павличенкова е нейното семейство и приятели, които имат много момичета. В интервю, тенистът каза, че е получил преживяването на романтични отношения с човек от Европа, но любовта на целия му живот все още не е срещала.

Настя е отворен и общителен човек. Това се доказва от своите сметки в социалните мрежи "Instagram" и "Twitter". Тенис играч публикува снимки с близки и колеги, кадри с турнири и слънчеви снимки от почивка в бански костюм.

Момичето се интересува от футбол, който обича да гледа на живо, в стадиона, в компанията на приятели. И тенис играч обича филми и не се ограничава до разглеждане на един конкретен жанр. Настя може да се види на модерни шоута в столицата, която тя посещава, ако дойде в Москва.

През сезона Павлюченкова живее и влакове във Франция. Когато е свободно време, тенистът го прекарва със семейството си в предградията.

Анастасия Павлянкова сега

Сега Анастасия Павличенкова е в добра професионална форма. През 2021 г. Роланд Гарос стана за атлети 52-ия турнир на Големия шлем и първият, който донесе специални резултати.

Победата над Беларуската Арина Соленко позволи на Анастасия да достигне четвъртия кръг. Интензивни издадени мачове с Виктория Азаренко от Беларус и Елена Рабакина от Казахстан. Руският спортист успя да спечели, като похарчи 3 комплекта във всяка игра. Триумфалната серия от 7 мача LED Pavlyuchenian до желания, но неактуални резултати - изход към полуфиналите.

В тази игра Анастасия се срещна с словенския тенис играч Тамара Zdanishki. Един упорита конфронтация завърши в полза на руския спортист и й донесе титлата на първата ракета на страната.

В финала на турнира, проведен на 12 юни, Анастасия загуби от съперничеството от Чехия Барбър Крачикова.