Bianca Andreesque - снимка, биография, тенисист, новини, личен живот, "Instagram" 2021

Биография

Канадският тенис играч Bianca andreesc е добре известен на любителите на този спорт. Момичето многократно е завладяло награди в различни шампионати и турнири и е член на канадския национален отбор във Купата на Федерацията. В тенис на възрастни, те говореха за нея през 2017 г., след турнира във Вашингтон, а след това се нарича пробив на годината, защото успя да победи две бивши ракети на света.

Детство и младежта

Биография Bianchi започва през лятото на 2000 г. в провинция Онтарио, Канада. Момичето е родено в семейството на мигрантите, които се преместват в друга страна от Румъния. Почти веднага след раждането на дъщеря, семейството се върна в родината си, където в 7 години Андрееск и започна да разбира тенис на Аза. Вярно е, че бъдещият спортист не е спрел, тя също е опитала силата си в плуването, гимнастика, кънки и футбол.

След известно време Бианка с родителите му отново беше в Канада. В Мисисега тя влезе в тенис клуба и после преведе в центъра на тенис федерацията на Канада в Торонто. Тогава тя започна да участва в състезания сред децата и завладява първите медали.

Свидетелствата на това е натовареното първо място в Les Petits като турнир във Франция, а след това заглавния шампион в младежките състезания Orange Bowl. Година по-късно тя повтори успех в същите спортни срещи, само ако за първи път момичето се състезаваше с спортисти на възраст под 16 години, а след това през 2015 г. съперниците й бяха млади под 18 години. В същото време Бианке все още не е навършил 16 по това време.

Тенис

Първият в турнира за възрастни в кариерата в Андрееск чакаше играч на тенис през 2015 г., после се навърши само на 15 години. И след година тя се представи в състезанията на женския цикъл на ITF, където бие съперници в двойката и еднократни зауствания. На открито първенство на САЩ от същата година Бианка стигна до полуфиналите, но загуби за победата на Кайл.

Тя не постави момиче да достигне 3-то място в класирането на ITF сред юношите. В началото на следващата година тя показа същия резултат на австралийското открито първенство, когато той играе в един разряд, но в двойка с Carson Brandine стана шампион на тези състезания.

През февруари 2017 г. Андрееск е поканен на канадския национален отбор. Говорейки в групата I American Federation Cup Group, Bianca победи всички съперници, а в последната игра донесе на екипа решаващ момент в борбата срещу участниците в националния отбор на Казахстан.

През юни тя отново показа уменията си в откритото първенство на Франция, превръщайки се в голям шампион на по-големия шампион на турнирите на шлема. После имаше още един обрат на победите и според резултатите от сезона канадският спортист се наричаше тенис играч в Канада.

Следващият сезон започна за едно момиче с двама губещи в финала на турнирите на ITF. Но през есента тя е била рехабилитирана от две победи в едно освобождаване, и в същото време подобри позицията в класацията, завършвайки годината във втората сто. 2019 започна за нея не по-малко успешно, в отвореното първенство на Окланд Андрееса заема второ място, което даваше само германски германци на Юли.

Вярно е, че на открито първенство на Австралия, тя загуби, а в следващия турнир WTA 125K серия победи Татяна Мария в полуфиналите и спечели шампионската шампион. После чакаше успешна реч за канадския национален отбор, игри на открито първенство Мексико и най-големия турнир в Маями. Въпреки това, поради нараняването на рамото, получено през пролетта на 2019 г., тя не успя да стигне до играта срещу Чешката република.

Личен живот

За личния живот на спортиста малко е известно. Поради постоянното време тренировки за нещо друго момиче почти липсва. Но когато тя все още успява да си почине, тя отива в морето, това се доказва от многобройните си снимки в "Instagram", където Bianca е заловен на плажа в бански костюм или просто почивка в кръг от близки.

Редовните спортове и медитация помагат на Andreesk да поддържа фигура във формата, въпреки че теглото му е неизвестно, с височина 170 см, момичето изглежда тънко и затегнато.

Bianca andreesku сега

Бианка и сега активно обучава, защото редовно участва в турнири и се опитват винаги да бъдат в спортна форма.

През 2019 г. Андрееса за първи път в кариерата си стигна до финала на турнира на Големия шлем. В началото на септември същата година момичето спечели Серена Уилямс, спечелил първия си турнир от този вид. Но по този начин канадците няма да спре, а сега целта му е да спечели в крайното първенство по WTA.